Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(linele** @ 2009 02 22, 22:38)
nejaugi niekas neaugina šios gėlytės? unsure.gif



Aš auginu, bet laukiu kada ateis pavasaris ir gėliukas atsigaus. Kitą dieną įmesiu foto kaip dabar atrodo.
Atsakyti
Laukiam foto ax.gif saviškės net nefotkinsiu, nes tik stabaras sausas 5cm doh.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Pas mane si gelyte perziemojo puikiai, kambaryje, neleidau augti, uglius karpiau, dabar kaip mazas krumiukas, persodinsiu kita menesi, idesiu atramas ir jau leisiu augti, nes leidzia uglius, neispliko, nenumete lapu, kol kas viskas gerai.
Atsakyti
...kaip smagu, kad žiemojo gerai....mums pardavėja sakė, kad reikia žiemą išnešti šaltai ir nelaistyti...nu tai va ir nudžiūvo...o kaip dabar atgaivinti, kai jau visiškai nudžiūvo??? labai tikiuosi, kad iš šaknų nors kokį ūgelį išleis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2009 02 24, 17:14)
...kaip smagu, kad žiemojo gerai....mums pardavėja sakė, kad reikia žiemą išnešti šaltai ir nelaistyti...nu tai va ir nudžiūvo...o kaip dabar atgaivinti, kai jau visiškai nudžiūvo??? labai tikiuosi, kad iš šaknų nors kokį ūgelį išleis... ax.gif


Nu va žadėta nuotrauka kaip mano žiemoja.

Nežinau karpiau tik rudenį, daugiau tų ugliukų nekarpiau. Gal negerai. Bet dabar jau yra kaip yra. Atrodo va taip. gal ir ne koks vaizdelis, bet gėlytė gyva, gal sustiprės pavasariop g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 02 24, 19:13)
Nu va žadėta nuotrauka kaip mano žiemoja.

Nežinau karpiau tik rudenį, daugiau tų ugliukų nekarpiau. Gal negerai. Bet dabar jau yra kaip yra.  Atrodo va taip. gal ir ne koks vaizdelis, bet gėlytė gyva, gal sustiprės pavasariop  g.gif

user posted image


Sakykit, o žiemą ją reik statyt kuo šviesesnėj vietoj ar kaip? Turiu gėlių stovą tarp rytinių ir šiaurinių langų, na, labiau prie šiaurinių, tai vat pati aukščiausia lėkštutė (2 metrai aukštis)gal būtų visai jai nieko žiemą, kaip manot? o vasarą keliautų į lauką....
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 02 27, 20:45)
Sakykit, o žiemą ją reik statyt kuo šviesesnėj vietoj ar kaip? Turiu gėlių stovą tarp rytinių ir šiaurinių langų, na, labiau prie šiaurinių, tai vat pati aukščiausia lėkštutė (2 metrai aukštis)gal būtų visai jai nieko žiemą, kaip manot? o vasarą keliautų į lauką....


Kad net nežinau? manau mėgsta šviesą kaip ir visos gėlės. O vasarą, kas tik gali nešti į lauką, tai šiai gėlei tai labai patinka (kiek žinau).
Atsakyti
Laba graziuju geleliu augintojos,
Kazin kada reiktu Mandeville persodinti, nes labai mazame vazonelyje jau auga... Ir i kokia zeme? Is kur perkate?
Atsakyti
Šiandien mačiau gražuolių mndevilų (ten pavadintos Sadovalijos ar kažkaip pan.)
Vilniuje Akropolio Ermitaže.
tai po 60 Lt. Nemažos tokios gražios spalva lygiai kaip pas mane (raudonos), o dar kiek didesnės 80 lt.
kainos tai jų nemažos žiūriu ir nektinta.

Mano peržiemojo gerai, o dabar visas kopetėles apsivijo. Kažin kaip ten su tais žiedais ar kada sulauksiu vėl g.gif
Dabar stovi balkone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 07 gegužės 2009 - 20:20
Tikros gražuolės.
Daug pagyrimų šių gėlyčių savininkėms.
Atsakyti
Mano mandevilla jau zydi koki gera menesi. jai tik pirmi metai. Kiek laiko pas jus zydi ziedeliai. Pas mane panasiai apie savaite?
Nepersodinau jos , kazin ar jos megsta mazokus vazonus? g.gif
Atsakyti