Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

QUOTE(išdykėlė @ 2008 10 08, 23:50)
Taip, sundaviles labai mėgsta voratinklinės erkės. dėl to ir gelsta, bei krenta lapeliai. Reikia nupurkšti fitovermu ar neemazaliu. Dar tinka vermiteksas. Žodžiu, senukuose reikia paklausti ką turi nuo voratinklinės erkės. Tik nepamirškite po kokių 5 dienų pakartotinai nupurkšti.
Aš savo šiandien jau nupurškiau ax.gif


aciuks.gif
šiandien nusipirkau nemazalio (patarė "Žalioje stotelėje" nuo voratinklinės erkutės), tai purkšiu zarazas gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 10 12, 19:46)
Taigi, voratinklinių erkių užpultų gėlyčių lapai irgi gelsta ir krenta. Bet jei ir pūsta lapeliai, tai ne nuo erkės...

Pavaišinau savo gėliuką Nemaziliu, blogiau nebus jei ir ne erkutė. Laistau tai labai aš ją mažai, laukiu kol visiškai žemė pradžiūna. mirksiukas.gif
Temos dvi ir jos dubliuojasi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2008 10 13, 13:57)
Pavaišinau savo gėliuką Nemaziliu, blogiau nebus jei ir ne erkutė. Laistau tai labai aš ją mažai, laukiu kol visiškai žemė pradžiūna. mirksiukas.gif
Temos dvi ir jos dubliuojasi. doh.gif



Nupurškiau ir aš saviškę tuo Nemaziliu. Nes kažkaip lapiukai paradėjo gelsti, kristi. Tik vienas kitas, bet aš jau griebiausi padėti jai.

O kas kiek laiko reikėtų šiuo preparatu nupurkšti?
Atsakyti
Pagal instrukciją po 7d pakartotinai pavaišinti.
Atsakyti
Ir mano vienas kitas vis pagelsta ir nukrenta, bet gelytė neatrodo kad žūtų (tpfu, tpfu, tpfu). Wolke sakė, kad jos praeitą žiemą visi lapai nukrito, bet pavasarį vėl sulapojo ax.gif
Atsakyti
Sveikos sundavilliu augintojos nusipirkau ir as ta gelyte dar nelabai didele paskutine paemiau,bet ji man kazin kokia pasidare lapeliai tokie kaip vysti pradeje butu palaisciau o ji vistiek tokia pat erkuciu nemaciau gal nezinau kaip jos atrodo pagelbekit man kuri nors jei nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 10 15, 23:57)
Ir mano vienas kitas vis pagelsta ir nukrenta, bet gelytė neatrodo kad žūtų (tpfu, tpfu, tpfu). Wolke sakė, kad jos praeitą žiemą visi lapai nukrito, bet pavasarį vėl sulapojo  ax.gif



Mano Mandevila vis mėto lapelį po lapelio. Pagelsta ir krenta verysad.gif Nors viršūnės auga ir vejasi aplink kopetėles g.gif
Atsakyti
Sveikutes,vel rasau nieks nenori man atrasyti mano sundaville jau numete beveik visus lapelius nebezinau kas jai darosi musiek jau jai viskas bus,o per ziema kaip ja laikyti ar vesiai,gal galima ant palanges laikyti?buciau dekinga jeigu katra atra sytu man g.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvita @ 2008 11 10, 15:24)
Sveikutes,vel rasau nieks nenori man atrasyti mano sundaville jau numete beveik visus lapelius nebezinau kas jai darosi musiek jau jai viskas bus,o per ziema kaip ja laikyti ar vesiai,gal galima ant palanges laikyti?buciau dekinga jeigu katra atra  sytu man  g.gif


Sveika, aš turiu tą gėlę jau antrus metus ir praeitą rudenį ir šį mano gėlytė meta lapus , kiekviena diena po 1-2, bet jie geltoni, kaip rudens lapai, tai pavasari apkarpiau kažkur apie 5-7 cm kiekvieną šakelę ir labai dug išleido ugkiukų ir puikiai žydėjo vasaros gale ir rudeni.
O kas tavo darosi, ar meta geltonus lapelius ar žalius? Nes mano pavasari nebuvo plika, kaškiek lapeliu liko.
Atsakyti
Sveika aciu,kad atrasei sundaviliu turiu dvi tai viena biski didesne nes visas sitiebelis jau sumedejes kai pirkau ir lapeliai buvo ir ziedeliu buvo praejo kelios dienos beveik visi lapeliai jai nukrito dar keli yra,bet tie patys beveik nuvyte,kai variau i Palanga ne juk pamaciau Cente,kad y,ra Sundavilliu tai nusipirkau,bet ten jaunute visai, dar buvo du ziedai kita ryta kai paziurejau jie buvo nukrite net nespejo issiskleisti,o dabar krenta lapeliai ir zali kiti vos pagelte nu nematau as tu paraziciu erkiu ryt varysiu i miesta tai nusipirksiu to purskalo nuo erkiu blogiau jau nebus man labai gaila gelikiu,o tavo gelytes dabar zydi?
Atsakyti
Laba,

Oj, kaip toli temutė doh.gif Gėlytės žiemoja, tai niekas nieko nerašo....
Pas mane bėdelė su mandavilla...netinkamos žiemojimo sąlygos buvo, tad visiškai nudžiūvo. Stiebelis taip pat jau be gyvybės ženklų (nukirpau, tai vidus visai sudžiuvęs)... Atsinešiau į kambarį, šiek tiek paliejau....įdomu, ar dar yra tikimybė, kad gėlytė atsprogs iš šaknų? g.gif
Atsakyti
nejaugi niekas neaugina šios gėlytės? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 22 vasario 2009 - 20:38