Įkraunama...
Įkraunama...

Mandevilla

pastebejau, kad keletas gelininkiu is temos "namo aplinka" kalbejo apie sias nuostabias gelytes dar vasara...
tad kaip jums sekasi su jomis sutarti ziema, ar patinka joms kambary?
as savosios vasara niekur nebuvau isnesus, tad nuo rugpjucio ji zydejo pora menesiu. dabar nustojo ir pastebejau, kad pradeda gelst lapai... verysad.gif nors atzalas vis dar stiprai leidzia.
taigi, kaip laistot, kuo tresiat... pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir as nuostabi gele,bet siuo momentu pas mane ji turi tik kelis lapelius.Kiek as suprantu trasu padauginau,o gal ir kitokia priezastis blush2.gif g.gif ,bet matau gan daug ruosiasi isleisti lapuku. bigsmile.gif
http://public.fotki....s/p1010185.html
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2007 12 12, 00:59)
Turiu ir as nuostabi gele,bet siuo momentu pas mane ji turi tik kelis lapelius.Kiek as suprantu trasu padauginau,o gal ir kitokia priezastis blush2.gif  g.gif ,bet matau gan daug ruosiasi isleisti lapuku. bigsmile.gif
http://public.fotki....s/p1010185.html


na nuotraukoj tai ji labai dar grazi pas tave 4u.gif
tai gal nereik labai issigast, kad lapukus meto, jei ruosiasi isleist naujus? kartais geles rudeni taip elgias blink.gif
as tresiu zydinciom gelem skirtom trasom, bet ji dabar nezydi, tai gal galvoju negerai... g.gif o kuo tu tresei?
Atsakyti
As irgi tresiu su trasomis skirtomis zydintiems augalams,siuo momentu tai su sulco.O kokios jus spalvos auginate?Internete maciau,kad buna ir pilnaviduriu bigsmile.gif
Atsakyti
mano tokia pat raudona kaip ir tavoji. pastebejau, kad jos dazniausios. jo internete ir as maciau ir melsvu, ir geltonu, ir baltu, net pilnaviduriu... wub.gif
kokios jos man grazios... panasios i raganes, ar ne?
mano labai stipriai sakojasi, ir yra tikrai virs metro aukscio, tokia didele rolleyes.gif
reiktu nupaveiksluot, tai pasigirciau blush2.gif
Atsakyti
Mačiau vasarą jų pirkti, bet nieko nežinojau apie jų priežiūrą, tai ir nepirkau. Įdomu, kaip Jums pavyks jas išlaikyti iki pavasario, o gal visai nesudarys problemų. g.gif
Atsakyti
Nuostabiai gražios gėlės, bet kaprizingos.Turėjau raudoną ir ružavą, žydėjo per vasarą, o prieš žiemą pradėjo mesti lapus ir visai nudžiūvo. Gal kambario oras per sausas ar dar kas netiko g.gif
Atsakyti
Nežinau ar nesikartoju, bet tokios temos neradau.

Tad atsiliepkite, ka turite šios rūšies gėlytes?

Va šiek tiek informacijso apie jas

http://www.rojaussod.../tema.php?s=539


Aš šiandien įsigijau tokią. Vakar pamačiau ir visą laiką ji man iš galvos neišėjo. Taip jos norėjau, tik kaina erzino (45 Lt.). Bet vis vien nusipirkau.

Štai mano gražuolė

user posted image



O čia iš šono kaip žiedeliai atrodo
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 23 gegužės 2008 - 17:59
bet ji man tokia kaip vijokline, ar as klystu g.gif ar ji kaip medelis g.gif
nesu macius gyvai, dar tokio grozio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 23, 19:55)
bet ji man tokia kaip vijokline, ar as klystu g.gif ar ji kaip medelis g.gif
nesu macius gyvai, dar tokio grozio wub.gif


Taip jinai kaip vijoklis lipa tais pagaliukais. Už tat reikia būt įsmeigus būtinai tuos pagaliukus, kad patogiau būtų lipti.
Aš irgi iki vakar tokio grožio mačius nebuvau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 05 23, 18:59)
Taip jinai kaip vijoklis lipa tais pagaliukais. Už tat reikia būt įsmeigus būtinai tuos pagaliukus, kad patogiau būtų lipti.
Aš irgi iki vakar tokio grožio mačius nebuvau.  blush2.gif

tik dabar man idomu iki kiek ji gali lipti tais pagaliukais g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 23, 21:28)
tik dabar man idomu iki kiek ji gali lipti tais pagaliukais g.gif  biggrin.gif



Nu nežinau... gal iki dangaus lotuliukas.gif biggrin.gif

Manau gali išaugti gana didelės. thumbup.gif

Kas turi nuosavus namus gali pasodinti lauke kur palei sieną tur būt kokiias siūlais kad liptų. lauke nebijo saulės spindulių. O kambariuose reikia nelaikyti ant tiesioginės saulės.
Atsakyti