Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis

Na ir mes grįžom iš Ventspilio. Buvom apsistoję kempinge. tai labai fainai pailsėjom ir sužavėjo kempinge švara ir tvarka. O svarbiausia ir kaina nedidelė. ( du suaugę ir vaikas 4m. parai po tris latus už palapinę ir už kiekvieną suaugusį po tris latus, vaikams iki septynių metu mokėti nereikia, dar tiesa, vienkartinis mokestis du latai už mašiną ) Nes kai atvažiavom "paisėję" iš Šventosios, kur sovietinių laikų tulikai, tai tada supratom, kodėl lietuviai taip masiškai traukia į Ventspilį.
Atsakyti
sveikos, o kada siemet juros svente venstpoilyje gal galit pasakyt ax.gif ? ar jau praziopsojom tongue.gif gal jau praejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(austejaa @ 2010 07 30, 09:12)
sveikos, o kada siemet juros svente venstpoilyje gal galit pasakyt ax.gif ? ar jau praziopsojom tongue.gif  gal jau praejo lotuliukas.gif


Buvo liepos 10 d.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 07 30, 09:40)
Buvo liepos 10 d.



aha jau susizinojau kad prazioplinom lotuliukas.gif bet rugpjucio 5-8 dienomis vyks miesto svente thumbup.gif tai irgi manau ne maziau smagu bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgusia @ 2010 07 29, 17:01)
Vaziuojant per Mazeikius, tai kelias ne koks. Ji remontuoja ir gan nemaza atstuma (Apie 10-15 km). Tai gal geriau per Joniski vziuokit  g.gif Reik paziureti ar daug km skiriasi.Jei daug tai tada kenteti ir vaziuoti per Mazeikius.


dėkui smile.gif reikės vyrą įkalbėti važiuoti per Joniškį
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2010 07 29, 20:13)
labai blogas schmoll.gif

jei vaziuosit ne pro pacius Maziekius, o pro Kelme, Uzventi tai mums visai patiko. Labai ramus kelias, grazus vaizdai, tik kolonelius beveik nematem.....
Atsakyti
QUOTE(Anita5 @ 2010 07 30, 18:08)
dėkui  smile.gif  reikės vyrą įkalbėti važiuoti per Joniškį

mes is siauliu,vakar grizom.liuks kelias,nedidele atkarpa ten remonto pro Mazeikius.Gyvenom Klosteryje.Kitam kartui ieskosimes kitos vietos
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 07 25, 20:08)
ta kilima vakar turejo pradeti daryti, o svente siandien, maciau plakatai mieste iskabinti buvo su programa.


Na man atrodo, kad šventė rugpjūčio 6-8 dienomis. Būtent tuo laiku ir važiuosime ten. O dėl gėlių kilimo tai maniau, kad jį per šventę darys ar aš kažką sumaišiau?

Jau radau, kad ir per šventę bus kilimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xjurga: 31 liepos 2010 - 10:14
QUOTE(xjurga @ 2010 07 31, 11:01)
Na man atrodo, kad šventė rugpjūčio 6-8 dienomis. Būtent tuo laiku ir važiuosime ten. O dėl gėlių kilimo tai maniau, kad jį per šventę darys ar aš kažką sumaišiau?

Jau radau, kad ir per šventę bus kilimai.

geliu kilimas 666metru buvo irgi pereita savaitgali.
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 07 31, 11:15)
geliu kilimas 666metru buvo irgi pereita savaitgali.

aha 3dieni ta kilima isarde smile.gif
Atsakyti
Gaila, nebepamatysime unsure.gif Išvažiuojam pirmadienį. Prisiskaičiau gerų atsiliepimų - tikiuosi visiems patiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2010 07 31, 12:06)
Gaila, nebepamatysime unsure.gif Išvažiuojam pirmadienį. Prisiskaičiau gerų atsiliepimų - tikiuosi visiems patiks thumbup.gif

mes irgi pirmaideni isvaziuojam, taip tikejaus to kilimo, ex sad.gif
Atsakyti