Įkraunama...
Įkraunama...

Ventspilis

QUOTE(Daringa @ 2010 07 22, 15:45)
Noriu pasiteirauti jau buvusių Ventspilyje - kiek preliminariai latų reikėtų turėti savaitės pragyvenimui? Neįsivaizduoju, kiek reikėtų išsikeisti ax.gif . Kaip jūs darėt?

Prieš porą metų mes nei lato iš namų neėmėme.
Būdami vietoj iš tuometinio Hansabank bankomato išsiėmėm latų sumoėkjimui už nakvynę ir dar šiek tiek pramogoms (bilietams, ledams gatvėje ir pan.) O šiaip atsiskaitinėjom kortele.
Taip ketiname daryti ir kitą savaitę.
Papildyta:
QUOTE(Hloja @ 2010 07 22, 15:28)
macaiu turi bukletus ir reklamini zurnaliuka toki mirksiukas.gif

aciuks.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2010 07 22, 18:18)
As turbut irgi vezciaus vaika be paso jusu atveju g.gif Bet kitam vaziavimui butinai pasidaryciau.

mus pernai tikrino, buvo reidas - tikrino visas masinas pasienyje. Patys latviai sake, kad butent del lietuviu uzuomarsu tuos reidus ir daro.

va paieskojau internete cia is lietuvos ambasados latvijoje puslapio.

Nuo 2007 m. gruodžio 21 d. Lietuvai prisijungus prie Šengeno sutarties, tarp Lietuvos ir Latvijos nebeliko sausumos ir jūros pasienio kontrolės punktų ir kelionės dokumentų patikros. Tačiau vykdami į Latviją, nepamirškite pasiimti: PASO arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĖS. Taip pat prašome turėti transporto priemonės registracijos dokumentus. Kiekvienas Latvijos valstybės sienos valdybos pareigūnas ar policininkas gali paprašyti parodyti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Tokie dokumentai kaip vairuotojo pažymėjimas, užsienio valstybių policijos įstaigų išduotos pažymos apie prarastus dokumentus nėra tinkami kirsti Latvijos valstybinę sieną. Atminkite, kad Latvijos Respublikos Valstybės sienos apsaugos valdybos pareigūnai TURI TEISĘ JŪS GRĄŽINTI Į TĄ VALSTYBĘ, IŠ KURIOS ATVYKOTE bei skirti iki 1000 litų baudą.

QUOTE(l'aubes @ 2010 07 22, 18:30)
Prieš porą metų mes nei lato iš namų neėmėme.
Būdami vietoj iš tuometinio Hansabank bankomato išsiėmėm latų sumoėkjimui už nakvynę ir dar šiek tiek pramogoms (bilietams, ledams gatvėje ir pan.) O šiaip atsiskaitinėjom kortele.
Taip ketiname daryti ir kitą savaitę.
Papildyta:

aciuks.gif ačiū

issiiminejant is bankomatu paima 2% mokesti, minimum 10lt. mokant parduotuvej kortele jokio mokescio nera. mes vezames litus ir keiciames vietoj, keityklu randam visur, o kur galim atsiskaitinejam kortele.
Atsakyti
Gal kas gyvenot svečių namuose "Rubini"? Kokie atsiliepimai?
Ir kitas klausimas. Ar verta vežtis dviračius (4 dviračiai, vs dėlto nemažas krūvis), ar geriau nuomotis vietoj? Kokios kainos, ar platus pasirinkimas vietų, kur nuomoja?
Atsakyti
QUOTE(fliper @ 2010 07 22, 23:53)
Ar verta vežtis dviračius (4 dviračiai, vs dėlto nemažas krūvis), ar geriau nuomotis vietoj? Kokios kainos, ar platus pasirinkimas vietų, kur nuomoja?

Kempinge- 1,5 lato valanda, apie 7 lt
Mes emem 3 dviracius dviem valandom, tai sumokejom 9 latus, apie 45 lt
Atsakyti
QUOTE(fliper @ 2010 07 22, 23:53)
Gal kas gyvenot svečių namuose "Rubini"? Kokie atsiliepimai?
Ir kitas klausimas. Ar verta vežtis dviračius (4 dviračiai, vs dėlto nemažas krūvis), ar geriau nuomotis vietoj? Kokios kainos, ar platus pasirinkimas vietų, kur nuomoja?

Mes gyvenom pernai. Labai patiko-neturiu ko prikišti. Viryklė buvo el. tokia vienos "skylės". Maniau,kad bus šakės man su ja. Bet viskas puikiai ir normaliai veikė-aš ir kotletus kepiu ie sriubas viriau.
rašiau smulkiau pernai šioje temoje-paieškok.
Neturiu pretenzijų. Na, tik jei pačiai reiktų mašiną ten parkuot-būtų be šansų man doh.gif -labai ma-ai vietos. Vyras tilpo smile.gif
Atsakyti
O iki jūros pėstute galima nueit ar reikia važiuoti? Ir ar yra koks kiemukas vaikams palakstyti?
Atsakyti
QUOTE(fliper @ 2010 07 23, 11:11)
O iki jūros pėstute galima nueit ar reikia važiuoti? Ir ar yra koks kiemukas vaikams palakstyti?

Iki jūros su mašina tik. Vaikms kiemukas nedidelis, bet išeit yra kur. Ten galima jei nori ir pasigrilint mėsytės. Nelabai toli vienas iš vaikų parkų, tik neatsimenu jo pavadinimo ax.gif
Atsakyti
Gal kas KLOSTERYJE buvot siemet?ar reikia kazka pasiimt,ten vaziuojant(puoda,keptuve ir.t.t.)aciu
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 07 23, 12:19)
Gal kas KLOSTERYJE buvot siemet?ar reikia kazka pasiimt,ten vaziuojant(puoda,keptuve ir.t.t.)aciu


Buvau Klosteryje šiais metais, gyvenau pirmojo aukšto 6-viečiame kambaryje. Keptuvė buvo bet teflonas,(gerai, kad savo buvau pasiėmusi), puodas labai didelis, tai košę virt nepatogu buvo.
Jei turit galimybę tai keptuvę,puodą, indus pasiimkit savo, nes man tai nelabai apetitna buvo valgyti iš jų indų blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(LT @ 2010 07 23, 13:58)
Buvau Klosteryje šiais metais, gyvenau pirmojo aukšto 6-viečiame kambaryje. Keptuvė buvo bet teflonas,(gerai, kad savo buvau pasiėmusi), puodas labai didelis, tai košę virt nepatogu buvo.
Jei turit galimybę tai keptuvę,puodą, indus pasiimkit savo, nes man tai nelabai apetitna buvo valgyti iš jų indų blush2.gif

aciu.mes turbut ten pat busim,nes lyg minejo,kad kaip ir 3 kambariu gaunas
Atsakyti
mes buvom antram aukste po kaire, tai visko sociai uzteko. puodai keli, keptuves irgi dvi buvo, indai, irankiai, makaronai, kruopos, prieskoniai. savo indu ne neissitraukem.
Atsakyti
Sakykite, o benzinas ten pigesnis?
Gal pamenate kaina kasnors ax.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti