Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

labukas,
kilo man mintis stalvirsi padaryti is pajuri surinktu akmenuku, bet tik klausimas kaip juos suklijuoti ir galvoju juos uzdengti organiniu stiklu, kazin kaip atrodytu g.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes neseniai persikeleme i savo nauja buta... Labai dziaugiuosi, kad pasirinkau granitinius virtuves stalvirsius. Pas mano tevus namuose jie yra sudeti tai nusprendeme ir pas save namuose susideti. Nepastebejau dar nei vieno trukumo del, kurio galeciau gailetis, jie ilgaamziai, graziai atrodo... Aisku brangoki, bet kartais geriau sumoketi daugiau, nei po kiek laiko keisti vis kitais... 4u.gif
Atsakyti
As taip pat nusiziurejau granitini stalvirsi virtuvei.Vienoj firmoj man paskaiciavo uz 4 kv/m 4700lt + montavimo darbai.Gerai, kad laiku radau kitus gamintojus, salia Klaipedos, kurie padarys mums uz 3000lt thumbup.gif (ir montavimas i ta pacia suma ieina). va ju psl:
http://www.akmensnam...s_gaminiai.html
Kol dar neuzsisakiau, turiu keleta klausimu, gal kas pades man 4u.gif
1.Kur geriausia daryt akmens sujungima? gal prie kaitlentes?(ten maziausiai patenka vanduo)
2. ar dejote kas "plintusiukus" is akmens?man rodos, patogiau tada valyti.
3.Ar stalvirsi dejote ant pilnaviduriu spinteliu?Pirmoje firmoje mane perspejo, kad spinteles turi buti butent tokios, atseit tvirciau laikosi granitas tada, o pastarojoje firmoje sake, kad nera ko islaidauti ir gali buti kiauros spinteles, jie taip daro daug metu ir ne vienas klientas nesiskunde.
4.Ar 3 cm stalvirsis neatrodys gremezdiskai?
ACIUKAS is anksto, kas nepatinges atsakyti ir padeti man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva St. @ 2009 11 14, 00:35)
ACIUKAS is anksto, kas nepatinges atsakyti ir padeti man mirksiukas.gif


Labas,

O tau kartais nepaskaičiavo čia už kinietišką akmenį tuos 3 000 lt???? doh.gif Nes tikras, geras ir tikrai patvarus akmuo kainuoja būtent tiek kiek jums paskaičiavo pirmą kartą... Tikrai patariu LABAI nuoširdžiai, pirma išsiaiškinti kas ten per akmuo, o nesidžiaugti iš anksto gera kaina. kas kokybiška daug kainuoja, šituo įsitikinau ne kartą. Kinietiškas akmuo yra impregnuojamas, padengiamas chemija, todėl po kiek laiko atsiranda dėmės, o be to virtuvėje kenksmingas ir sveikatai, gerai pagalvok apie tai... Mano pažįstamiems jau taip buvo, dabar labai gailisi ir tenka dėti kitus stalviršius. Gerai sakoma skūpus moka du kartus.


Dar atsakymai į tavo klausimus:
1) geriau aišku nedurti stalviršio, bet jis aišku bus kur kas brangesnis, o jeigu durti tai tik ne prie kriauklės;
2) Mes plintusiukus dėjome ir labai gražiai atrodo, siūlyčiau tai padaryti, valosi puikiai.;
3) Stalviršį reikia dėti vis dėlto ant tvirtų spintelių, nes granitas yra sunkus ir gali medis neatlaikyti.;
4) 3 cm stalviršis pats tas ir tikrai neatrodys gremėzdiškai smile.gif
Čia yra mano nuomonė į kurią gali ir neatsižvelgti, čia jau tau pačiai teks rinktis.
Atsakyti
QUOTE(DitaD @ 2008 01 29, 10:55)
"Baltijos marmuras" gamina, pasidomėt tik kainom reiktų  g.gif



daznai lieto akmens stalvirsis brangesnis uz naturalaus. bet kazkaip keistas man jusu mastymas, jei duociau rinktis koki svarovski ar deimanta - greiciausiai rinktumetes deimanta, bet stalvirsiui rekomenduojate dirbtina medziaga biggrin.gif juokingiausia, kad jei ir toliau lyginsiu lieta granita su naturaliu kaip svarovski su deimantu - svarovskis neretai buna brangesnis uz deimanta biggrin.gif logikos nerasta biggrin.gif JAV, kur granitas - zinomesne medziaga, pagal prestiza lenkia lieta akmeni, nes realiai lietas akmuo tik kopijuoja tai ka gali pasiulyti naturalus akmuo biggrin.gif


QUOTE(Fedes @ 2008 04 22, 22:16)
mums u paprasta stalvirsi kampu paskaiciavo ~ 1100 uz begini metra Baltijos marmuro parduotuvej, Durastone. na, kaip cia pasakius, kai Vokej 3 klausiau apie ta pati, tai zadejo iki 1000 kaina... atrodo, uzsakymu jie turi i valias, tai nuolaidom nesisvaisto.

o nuo Coriano kainos Vokej3 kai paklausiau - pasiurpau, vos ne 2000 uz begini metra... tikrai naturalus akmuo jau pigesnis tada.

o dar radau internete lyg ir geros kainos pateiktos Staron dirbtinio akmens, bet kai nuvaziavau pas juos, kainu tiksliu negalejo pasakyti, ir va jau daugiau kaip savaite skaiciuoja... tai ka az zinau,paskui kiek laiko tada vesh ta stalvirsi g.gif

gal dar kas prasisniukstinejes kokiu turi pardaveju - atstovu?



tarkim as pirkau naturalaus granito stalvirsi is UAB "Veritas ana", kazkur kalvariju gatvej parduotuve, tai kaina paskaiciavo prie manes, stalvirsi greitai pagamino - sutarty irase 2 savaites, bet jau po savaites turejau jau sumontuota. pasirinkau pigesni akmeni tai su montavimu sumokejau maziau nei 500lt uz begini metra biggrin.gif

as tai nuo pat pradziu uzsispyriau naturalaus akmens stalvirsi pirkt. nafik man visokie lieti ar kitokie neaiskus stalvirsiai ant kurio net maista baisu paded, kad kokios chemijos nuo stalvirsio negautu? granitini namie jau ~6 metus turiu, ant jo gaminu maista ir vis dar kaip naujas (rinkausi tamsios spalvos). ilgai ieskojau kol radau stalvirsi uz padoria kaina, nes buvo pora imoniu Vilniuje (viena salia kitos isikurusios), kurios kosmines kainas uzmete (panasiai kaip baltijos marmuras uz dirbtina akmeni), bet netoli kalvariju turgaus radau gamintojus, kurie ir greitai, ir graziai mum ji pagamino.
Papildyta:
QUOTE(marezagare @ 2008 05 26, 00:36)
tiksliai neklausiau bet nuo 400 iki 700 lt uz kvadrata.
o kas del graziai ir patogiai, tai man marmuras asmeniskai negrazu. schmoll.gif  be to namai ne taip prabangiai irenginejami kad jis ten tiktu unsure.gif siaip tai manau kad ir neinvestuojant daug pinigu gali pakankamai kokybiskai ir graziai gyventi, tik reikia pasinaudoti fantazija mirksiukas.gif



gal marmura su granitu maisai? pats marmuras tai LABAI grazus yra, bet, pvz, virtuves stalvirsiui netinkamas sad.gif bet vonioj galima toki gamintis, galima net viduje palange pasidaryti. as lauke granitine palange turiu - per lietu LABAI faina - nesigirdi lietaus barbenimo, tiesiog miegot traukia biggrin.gif tik atsigulu i lova ir kuo ramiausiai issimiegu.
Papildyta:
QUOTE(Daiva St. @ 2009 11 14, 00:35)
As taip pat nusiziurejau granitini stalvirsi virtuvei.Vienoj firmoj man paskaiciavo uz 4 kv/m 4700lt + montavimo darbai.Gerai, kad laiku radau kitus gamintojus, salia Klaipedos, kurie padarys mums uz 3000lt thumbup.gif (ir montavimas i ta pacia suma ieina). va ju psl:
http://www.akmensnam...s_gaminiai.html
Kol dar neuzsisakiau, turiu keleta klausimu, gal kas pades man 4u.gif
1.Kur geriausia daryt akmens sujungima? gal prie kaitlentes?(ten maziausiai patenka vanduo)
2. ar dejote kas "plintusiukus" is akmens?man rodos, patogiau tada valyti.
3.Ar stalvirsi dejote ant pilnaviduriu spinteliu?Pirmoje firmoje mane perspejo, kad spinteles turi buti butent tokios, atseit tvirciau laikosi granitas tada, o  pastarojoje firmoje sake, kad nera ko islaidauti ir gali buti kiauros spinteles, jie taip daro daug metu ir ne vienas klientas nesiskunde.
4.Ar 3 cm stalvirsis neatrodys gremezdiskai?
ACIUKAS is anksto, kas nepatinges atsakyti ir padeti man mirksiukas.gif


nenuostabu - paminklininkai. mano draugui paminklininkai dare stalvirsi - per sujungimus 2-3mm auksciai skiriasi, tai kai sau rinkausi - labai neskubejau, kad neprasauti. viskas ciki gavosi smile.gif

1. ne man patarinet - neesu specas sios srities.
2. as ne plintusiukus - visa siena granitine ir visai graziai atrodo ir patogu valyti.
3. kiek as zinau - reikalingos tvirtos spinteles, kad atlaikytu svori.
4. 3cm turbut optimaliausias sprendimas - darant is 2cm reikia daryti sutvirtinimus, kazkoki metalini rema klijuoja, kad ji paslepti buna dar priklijuoja ir galutinai is sono kaip 4cm matosi (nors realiai tik 2cm).
Atsakyti
Sveiki, pamaciau, kad atsakete i mano senai rasyta zinute.Nors ir paminklininkai, kaip issireiskete, bet mum virtuvini stalvirsi padare thumbup.gif , jau du menesius naudojam ir esu l.patenkinta! Nesimato jokiu skirtingu auksciu, lygiai lygiai padare, plintusiuka vis delto emiau, ko pasekoje vaizdas isbaigtas gavosi mirksiukas.gif Galiu ir kitiem parekomenduoti juos, nes esu tikrai patenkinta ir kas ateina i svecius, is nuostabos issizioja-ne vienas is artmuju nebuvo mate granitinio stalvirsio, atkalbinejo mane, atseit bus kaip paminklas ant baldu, bet atsieme savo zodzius, kai pamate, kaip realiai graziai atrodo ir praktiska yra!
Atsakyti
Gal kas nors namie turite akmens mases sviesu stalvirsi virtuveje. Prisiklausiau visoki pletku, kad jei uoga nukrenta tai jau viskas, nebeissivalo deme. O virtuve jau siomis dienomis reikia uzsakyti. Patarkite jei kas turite patirties. Dabar esu issirinkusi ne balta, bet labai sviesu stalvirsi... Aciu

Papildyta:

Planuoju uzsisakyti virtuve su Monteli akmes mases stalvirsiu.
Atsakyti
Turiu porą klausimų:

Kaip prižiūrėti juodo (margo) granito stalviršius?

Kaip prižiūrėti juodo su baltais taškiukais dirbtinio akmens stalviršius (matosi kiekvienas įbrėžimas)? doh.gif

Ar abiems rūšims yra specialios valymo, poliravimo priemonės?
4u.gif
Atsakyti
Granito stalviršį kartą į mėnesį nuvalau dezinfekuojančiu valikliu, tuomet padengiu vandens ir riebalų repelentu, apsaugančiu paviršius nuo skysčių prasiskverbimo ir galiausiai nupoliruoju poliravimo priemone- blizgikliu. Blizgiklį galima naudoti kad ir kasdien, nors aš aišku to nedarau bigsmile.gif
Dirbtinio akmens stalviršis pas mane vonioje. Šviesios kapučino spalvos su smulkiais taškeliais. Jokių specialių priemonių valymui nenaudoju. Tiesiog nuvalau mikropluošto šluostėmis ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 08 17, 11:58)
Granito stalviršį kartą į mėnesį nuvalau dezinfekuojančiu valikliu, tuomet padengiu vandens ir riebalų repelentu, apsaugančiu paviršius nuo skysčių prasiskverbimo ir galiausiai nupoliruoju poliravimo priemone- blizgikliu. Blizgiklį galima naudoti kad ir kasdien, nors aš aišku to nedarau  bigsmile.gif
Dirbtinio akmens stalviršis pas mane vonioje. Šviesios kapučino spalvos su smulkiais taškeliais. Jokių specialių priemonių valymui nenaudoju. Tiesiog nuvalau mikropluošto šluostėmis ir tiek.


Ačiū 4u.gif O kokie firminiai pavadinimai tų valiklių, repelentų, blizgiklių? Jų kiekvienam prekybcentryje būna ar reikia spec parduotuvėse ieškoti? g.gif
Atsakyti
Manau kad pasirinkimas dabar toks, kad galva apsisukt gali biggrin.gif
Aš pirkau Bellinzoni priemones. Lietuvoje jomis Stonera prekiauja. Ir šiaip toje įmonėje galima naudingų patarimų gauti, bent jau dėl natūralaus akmens tai tikrai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif

Gal kas nors darėsi akmens masės stalviršį "G forma" įmonėje Kaune? Kokie atsiliepimai būtų? Ar kokybiškai, ar gerai? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 19 rugpjūčio 2010 - 16:11