Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

QUOTE(uogute @ 2009 01 06, 21:33)
tikrai grazu, aina sau.... ydomu kiek kainuoja toki groziai  bigsmile.gif

Tikrai nebrangiau už dirbtinį. smile.gif Aš neapsisprendžiu, ar noriu juodo (va tokio - čia.) , ar tokio šviesaus, kaip nuotraukoj. g.gif Draugai rinkosi granito plyteles, tai važiavau kartu pažiūrinėti, tokių grožių prisižiūrėjau... bigsmile.gif Kai kurias plokštes drąsiai galima ant sienos, vietoj paveikslų, kabinti. Aišku kainos tokių atitinkamos. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baisa: 06 sausio 2009 - 20:43
QUOTE(Baisa @ 2009 01 06, 21:28)
4u.gif
Nors pas mus statybos baigia prasidėt ir iki interjero kūrimo tolokai, bet jau viskuo domiuosi. Tiksliai žinau, kad vonioj ir virtuvėj bus natūralaus akmens stalviršiai. Apie dirbtinį net diskusijų nekyla.  schmoll.gif  Prisižiūrėjau tiek visokių grožių internete, kad nebežinau ko noriu.  doh.gif  Gal kas turit juodą poliruotą stalviršį? Kaip su priežiūra, pirštų antspaudais, dulkėm? Labai matosi?  g.gif
Dabar tiesiog svaigstu dėl pirmoj foto esančio stalviršio, tiesiog svajonių virtuvė.  bigsmile.gif Čia.

Na apie Juodą poliruotą tai nieko gero negaliu pasakyti, nes na juodas pati supranti, kad viskas ant jo gerai matosi, visi minusai, o balta, šviesi spalva, tai yra labai dėkinga, paslėpia visus minusus smile.gif tei vat... smile.gif tai ištikrųjų idealiausiai interjera būtų derinti jog stalviršys būtų šviesus.
Atsakyti
mane tai domina iš ko konrečiai yra padaromas dirbtinis "lieto akmens" salviršis? mane domina ekologiškumas, netoksiškumas ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 01 12, 14:54)
mane tai domina iš ko konrečiai yra padaromas dirbtinis "lieto akmens" salviršis? mane domina ekologiškumas, netoksiškumas ir pan.  ax.gif

Na kiek aš domėjausi ir žinau, tai jie gaminami iš kažkokių ekologiškų medžiagų akrilo polimerų ir pan, tokios medžiagos gaminius naudoja bankai, prabangios maitinimo įstaigos ir beabejonės medicinos įstaigos. Na čia tokia info iš mano turimų žinių. smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Norit pasakyti, kad akrilo polimerai ir pan. yra ekologiškos medžiagos? blink.gif Gal Jūsų minėtuose prabangiose maitinimo įstaigose matėte ir laminatą, ar plastmasines palanges? Aš tai ne. Pagrinde dominuoja NATŪRALIOS medžiagos, tai medis ir akmuo ( granitas, marmuras, travertinas ). Net nesvarstyčiau ką rinktis, jau vien dėl to, kad dirbtinis akmuo yra DIRBTINIS. O ir grožis, kaina, praktiškumas natūralaus akmens pusėj.
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2009 01 14, 23:08)
Norit pasakyti, kad akrilo polimerai ir pan. yra ekologiškos medžiagos?  blink.gif  Gal Jūsų minėtuose prabangiose maitinimo įstaigose matėte ir laminatą, ar plastmasines palanges? Aš tai ne. Pagrinde dominuoja NATŪRALIOS medžiagos, tai medis ir akmuo ( granitas, marmuras, travertinas ). Net nesvarstyčiau ką rinktis, jau vien dėl to, kad dirbtinis akmuo yra DIRBTINIS. O ir grožis, kaina, praktiškumas natūralaus akmens pusėj.

g.gif Na dėl kaikurių iš šių teiginių tai klysti: "O ir grožis, kaina, praktiškumas natūralaus akmens pusėj". Matau trūksta info apie dirbtinius akmenis. Savo žiniom praplėsti visada gali pasinaudoti www.google.lt ir pan.
Ciatata:"Ilgaamžė natūralių mineralų ir akrilo polimerų mišinio apdailos medžiaga LG HI-MACS® yra plačiai naudojama 1) oro uostų terminaluose, 2) parduotuvėse, 3) administracinėse patalpose, 4) sveikatos priežiūros įstaigose, 5) bankuose, 6) restoranuose, 6) laivininkystėje, 7) viešbučiuose, 8) įvairiose kitose viešose erdvėse, taip pat kaip medžiaga 9) virtuviniams stalviršiams, 10) plautuvėms, 11) vonios praustuvams, 12) lentynų paviršiams ir įvairiose kitose srityse". Čia info tau tarp kitko praplėsti žinias nesinaudojant paieškos sistemomis.
Atsakyti
QUOTE(giedreandrius @ 2009 01 14, 21:13)
prabangios  maitinimo įstaigos


QUOTE(Baisa @ 2009 01 14, 23:08)
prabangiose  maitinimo įstaigose


QUOTE(giedreandrius @ 2009 01 14, 23:39)
restoranuose

Mes vis dar apie tą patį kalbam? biggrin.gif Dirbtinis akmuo niekada nebus prabangiose įstaigose, kaip ir laminatas, ar dar kokia natūralios medžiagos kopija. Apie dirbtinį ir natūralų akmenį domėjausi daug. Ne tik "gūglėj". mirksiukas.gif
O parašyti, kur viena ar kita medžiaga naudojama, galima daug, bet ar tai rodiklis? Aš granito savo namams noriu ne dėl to, kad visas "Akropolis" juo išklotas. biggrin.gif
Dar vienas klausimas, Jūs turit kokį gaminį iš dirbtinio akmens, kad taip skaudžiai reaguojat? g.gif Mano polinkis prie natūralumo nebūtinai turi būti sektinas, todėl būkit ramūs, dėsis ir tuos dirbtinius stalviršius, ne visiems ekologija ir natūralumas rūpi. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2009 01 15, 00:17)
Mes vis dar apie tą patį kalbam? biggrin.gif Dirbtinis akmuo niekada nebus prabangiose įstaigose, kaip ir laminatas, ar dar kokia natūralios medžiagos kopija.  Apie dirbtinį ir natūralų akmenį domėjausi daug. Ne tik "gūglėj".  mirksiukas.gif
O parašyti, kur viena ar kita medžiaga naudojama, galima daug, bet ar tai rodiklis? Aš granito savo namams noriu ne dėl to, kad visas "Akropolis" juo išklotas.  biggrin.gif
Dar vienas klausimas, Jūs turit kokį gaminį iš dirbtinio akmens, kad taip skaudžiai reaguojat? g.gif Mano polinkis prie natūralumo nebūtinai turi būti sektinas, todėl būkit ramūs, dėsis ir tuos dirbtinius stalviršius, ne visiems ekologija ir natūralumas rūpi.  4u.gif  mirksiukas.gif

Niekada nesakyk niekada smile.gif tongue.gif Aš lygiai taip pat domėjausi apie šią medžiagą, ir matai žinai kuo skiriasi dirbtinis akmuo, kad ir nuo "granito". Jis neturi porų, ir į jį joks skystis neįsigeria. Pabandymui pabandyk vyną išpilti ir palaikyti ant granito ar tikro akmens, ir alternatyvai paimk dirbtinį akmenį. Skirtumą iškarto pastebėsi. wink.gif Na ir daug kitų palyginimų yra. smile.gif ax.gif pvz štai video wink.gif corian video
Atsakyti
o kaži kuo skiriasi (be oficialios išvardintos sudėties) tos dvi dirbtinio akmens rūšys? naudojimu, patogumu ar dar kuo? g.gif

beje, o akmens masės kriauklės tai iš tokios pat medžiagos pagamintos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedreandrius @ 2009 01 15, 00:41)
Niekada nesakyk niekada  smile.gif  tongue.gif  Aš lygiai taip pat domėjausi apie šią medžiagą, ir matai žinai kuo skiriasi dirbtinis akmuo, kad ir nuo "granito". Jis neturi porų, ir į jį joks skystis neįsigeria. Pabandymui pabandyk vyną išpilti ir palaikyti ant granito ar tikro akmens, ir alternatyvai paimk dirbtinį akmenį. Skirtumą iškarto pastebėsi. wink.gif Na ir daug kitų palyginimų yra. smile.gif ax.gif pvz štai video wink.gif corian video

Matau Jūs nepasiduodat. Jeigu Jums tinka ir patinka dirbtinis akmuo, valio, turėkit ir džiaukitės. biggrin.gif
Pirmiausia, reikia skirti marmurą nuo granito. Žmonės kurie kelia didesnius reikalavimus nesirenka marmuro į virtuvę.
Antra, esu turejus granitinį stalviršį 2 metus nuomuojamam bute, kurio visiškai nesaugojau. Teko ir pjaustyt tiesiai ant jo ir burokėlių sultis, vyną išpilti. Ir NIEKO neatsitiko. Jokių įbrėžimų, jokių dėmių. Puikiausiai valosi, sausa šluoste papoliravus žėrėdavo kaip naujas.
O apie dirbtinį esu girdėjus (ir mačius) kitokių nuomonių. Ar Jūs bandėt padėti karštą keptuvę ar puodą ant dirbtinio akmens stalviršio? Tikriausiai tektų gaudyti iš apačios. biggrin.gif O bandėt ant šviesaus dirbtinio akmens stalviršio palikti dažantį skystį ilgesniam laikui? O kur dar braižymasis? g.gif Mačiau akmens masės kriauklių temoj mamos balikliu dėmes šveičia, verdančio vandens pilt negali, bet čia turbūt ne tas pats. biggrin.gif
O dėl video, tai... Nejaugi tokio amžiaus budama vis dar tikite pasakomis? biggrin.gif 4u.gif Žiūrėdama topshop reklaminius klipukus tikrai netikiu, kad 14 dienų patraukus plastmasinį vamzdelį imituojantį cigaretę, mesiu rūkyt. lotuliukas.gif
Gal pasiliekam kiekviena prie savo nuomonės, o tai jau darosi panašu į pliko pešiojimą. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baisa: 15 sausio 2009 - 00:31
Oho kokios diskusijos uzvire bigsmile.gif o kas dejotes termopalo stalvirsi? As is pradziu irgi norejau to lieto akmens mases stalvirsio, bet labai jau brangu gaunasi. Nusprendem deti termopala. Gal ir jaukiau bus. Be to, musu virtuve kartu su svetaine, tai norisi, kad visokiu akmenu ir plyteliu maziau butu. Kazkas cia minejo naujus namus, kad reikia viska kuo geriau deti. zinoma, norai dideli, bet kur buta irengti, o kur nama pastatyti ir irengti. Skirtumas didziulis, todel ir galvoji paskui kaip cia pigiau prasisukus.
Atsakyti
Mano virtuvėje yra dirbtinio akmens stalviršis, prieš daugiau nei metus užsakinėjome Baltijos marmure. Šiaip esu patenkinta, drąsiai dedu karštus puodus tiesiai ant jo, nieko blogo neatsitiko thumbup.gif . Kas dėl spalvotų skysčių, tikrai reikia saugoti, įsigeria. Kitavertus labai lengvai valosi net ir AJAX milteliais. Dėl braižymosi, nieko nesimato. Aišku, mėsos ant tokio stalviršio kapoti nereikėtų, nors gamintojas sako, kad atsparus smugiams.
Nors iš esmės esu patenkinta, į savo kitą virtuvę norėčiau naturalaus akmens stalviršio, granitinio. Tik todėl, kad jis yra naturalus, o ne dirbtinis 4u.gif
Atsakyti