Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

Visai idomiai. g.gif
Kainos akmens mases plyteliu nuo 100 lt. psn. Kuo svelnesnis, glazuruotas pavirsius, tuo brangiau.
Pvz., akmens mases plyteles 50x50 siurkscios ~130 lt/m2, pusiau blizgios 160 lt, o blizgios - 220 lt./m2.
Kuo didesni formatai - tuo brangiau.
Jos man asmeniskai - laaaabai grazu.
Atsakyti
o asmeniskai man, marmusras irgi visai nemielas, jis toks saltas, ne tiek del spalvos, nes buna ir siltu, bet tiek del ju vidiniu savybiu, nezinau kodel taip nepatinka smile.gif

marezagare, gal galetum kada foto imesti, kai pasidarysit ta stalvirsi ? mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedreandrius: 29 gegužės 2008 - 22:12
o gal nuotraukyciu galit ydeti?ydomu pamatyti g.gif
Atsakyti
mes irgi jau užsisakėm plyteles virtuvei, buvau ir aš užsikepus stalviršio su plytelėm, nes visuose naujuose kataloguose beveik puse stalviršių su plytelėm. Bet po to pasitarėm, kad gal nedėsim, nes gali būt problematiška prižiūrėti , nes aš norėjau dar dekoro detales ant spintelės krašto dėti g.gif
va kam įdomu, čia kaip atrodo nedidelėm plytelėm sudėtas stalviršis ax.gif
http://www.paradyz.c...m...&collID=264
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 24, 10:52)
mes irgi jau užsisakėm plyteles virtuvei, buvau ir aš užsikepus stalviršio su plytelėm, nes visuose naujuose kataloguose beveik puse stalviršių su plytelėm. Bet po to pasitarėm, kad gal nedėsim, nes gali būt problematiška prižiūrėti , nes aš norėjau dar dekoro detales ant spintelės krašto dėti g.gif
va kam įdomu, čia kaip atrodo nedidelėm plytelėm sudėtas stalviršis ax.gif
http://www.paradyz.c...m...&collID=264



Na visai neblogai g.gif , bet matai nedidelem plytelem pasigaminus stalvirsi bus sunkoka jas priziureti, doh.gif kaip tu ir sakai. Manau, kad dedant plyteles didesnemis tarkim 600mm x 600mm reiktu maziau prieziuros. ax.gif Nes norinti atnaujinti stalvirsi sudeta is plyteliu tai reiktu daug darbo ideti. doh.gif

O ka manai apie dirbtini akmeni ? ax.gif g.gif
Atsakyti
dar tik ruošuiamės remontui, tai tik dabar pradedu domėtis ax.gif . Kažkaip labai norėjau marmurinio, kur ant jo galima pjaustyti. Kažkur mačiau, bet po to vyras atkalbėjo, kad peiliai atšips ghreit g.gif
O akmuo man gražu, įdomu ar ant jo galima pjaustyti?
Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad noriu tokio, kurį būtų lengva prižiūrėti, tik nuvalai su pašluoste ir viskas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 24 liepos 2008 - 13:11
Sveikutes,

Mes i savo virtuvyte renkames lieto (dirbtinio) akmens stalvirsi. Jis yra kur kas lengvesnis, o kokybe sako nei kiek neatsilieka nuo naturalaus. Kaina ir beveik nesiskiria, o galetu i mazaja puse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2008 08 16, 16:23)
Sveikutes,

Mes i savo virtuvyte renkames lieto (dirbtinio) akmens stalvirsi. Jis yra kur kas lengvesnis, o kokybe sako nei kiek neatsilieka nuo naturalaus. Kaina ir beveik nesiskiria, o galetu i mazaja puse  biggrin.gif

o kaip vadinasi ta medziaga ? nes dibrtinio akmens rusiu yra labai daug. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedreandrius @ 2008 08 18, 13:31)
o kaip  vadinasi ta medziaga ? nes dibrtinio akmens rusiu yra labai daug.  ax.gif


vaje net nezinojau kad ju yra daug rusiu, kazkaip baldu projektuotojai vis akcentuodavo lietas (dirbtinas akmuo) ax.gif reiks pasidomet
Atsakyti
Teko virtuvei darytis stalvirsi, tai bene didziausias pasirinkimas www.aksinta.lt
pas juos ir dariausi, tai labai patiko aptarnavimas ir terminai;)
Atsakyti
4u.gif
Nors pas mus statybos baigia prasidėt ir iki interjero kūrimo tolokai, bet jau viskuo domiuosi. Tiksliai žinau, kad vonioj ir virtuvėj bus natūralaus akmens stalviršiai. Apie dirbtinį net diskusijų nekyla. schmoll.gif Prisižiūrėjau tiek visokių grožių internete, kad nebežinau ko noriu. doh.gif Gal kas turit juodą poliruotą stalviršį? Kaip su priežiūra, pirštų antspaudais, dulkėm? Labai matosi? g.gif
Dabar tiesiog svaigstu dėl pirmoj foto esančio stalviršio, tiesiog svajonių virtuvė. bigsmile.gif Čia.
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2009 01 06, 19:28)


tikrai grazu, aina sau.... ydomu kiek kainuoja toki groziai bigsmile.gif
Atsakyti