Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

Juodai, kitokia, nes tai uoliena ir ji nenuspejama, kai jie pjauna ta pacia spala, gali buti skirtingu atspalviu doh.gif mes po krosnele pirkom juoda granita, o gavosi juodas perlas biggrin.gif tik sintetiniai akmenys nuspejami 4u.gif
Atsakyti
Tai vava, aš irgi suprantu, kad kiekvienas akmuo skiriasi smile.gif
Be reikalo i-nete ieškau, reikia viską ant gyvo žiūrėt smile.gif. Na, vakar žiūrinėjomės su fasadų pavyzdžiais, ir ta Ivory Brown mums lipo. Tai reiks nesimėtyt (nes šiandien subalamūtijo dar su Ivory Fantasy akmeniu doh.gif ), darkart nuvažiuot išsirinkt vieną iš dviejų turimų Ivory Brown plokštę ir paleist į gamybą stalviršį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 08 13, 15:03)
Tai vava, aš irgi suprantu, kad kiekvienas akmuo skiriasi  smile.gif
Be reikalo i-nete ieškau, reikia viską ant gyvo žiūrėt smile.gif. Na, vakar žiūrinėjomės su fasadų pavyzdžiais, ir ta Ivory Brown mums lipo. Tai reiks nesimėtyt (nes šiandien subalamūtijo dar su Ivory Fantasy akmeniu doh.gif ), darkart nuvažiuot išsirinkt vieną iš dviejų turimų Ivory Brown plokštę ir paleist į gamybą stalviršį  bigsmile.gif


O kas jums stalviršio brėžinius darė? Baldininkas ar akmenorius? g.gif
Nes man tai abu purtosi doh.gif Baldžius sako "kas gamins, tas tegu ir matuojasi/braižosi ir montuoja", o anas irgi purtosi, tipo jam duok brėžinius, o jis tik pagamins doh.gif O tai kuriam kaitlentę su plautuve priklauso sumontuot tada? blink.gif
Atsakyti
Daviau akmenoriui virtuvės projektėlį, tai salos stalviršis kaip ir aiškus yra, visi matmenys parodyti, kaitlentės matmenis irgi daviau, nieko daugiau nereikalavo ir ant baldų gamintojų nevarė... unsure.gif . Sakė salos stalviršį galės pradėt gamint.
O kitą stalviršį turi išsimatuot ant gyvo būtinai, tada ir pasidarys turbūt brėžinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 08 13, 16:13)
O kas jums stalviršio brėžinius darė? Baldininkas ar akmenorius? g.gif
Nes man tai abu purtosi doh.gif Baldžius sako "kas gamins, tas tegu ir matuojasi/braižosi ir montuoja", o anas irgi purtosi, tipo jam duok brėžinius, o jis tik pagamins doh.gif  O tai kuriam kaitlentę su plautuve priklauso sumontuot tada? blink.gif

Kaitlente gali bele kas ideti - elektrikas, baldininkas, su kuo sutarsit, bet ispjauti skyle turi stlvirsio gamintojas pagal duotos kaitlemtes matmenis, vat kriaukle tai tik stalvirsio gamintojas, bent jau musu buvo klijuojama, tai atveze kartu su stalvirsiu ax.gif o jei tik uzdedama, gal uzteks ir santechniko g.gif
Be to, mazi baldidinkai bijo akmeniniu stalvirsiu, jiems ikertamos turbut tik plokstes doh.gif arba paieskokit kito gamintojo, kuris nesipurtytu darbo, nes gal ir nezino kaip pagaminti spintele, kad plokste jos nesulauzytu 4u.gif cia jau savo niuansai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 13 rugpjūčio 2013 - 22:13
QUOTE(Juodai @ 2013 08 13, 15:20)
Daviau akmenoriui virtuvės projektėlį, tai salos stalviršis kaip ir aiškus yra, visi matmenys parodyti, kaitlentės matmenis irgi daviau, nieko daugiau nereikalavo ir ant baldų gamintojų nevarė... unsure.gif . Sakė salos stalviršį galės pradėt gamint.
O kitą stalviršį turi išsimatuot ant gyvo būtinai, tada ir pasidarys turbūt brėžinį smile.gif

Ir kokia kaina pasake uz stalvirsi? blush2.gif
Atsakyti
Pas vieną buvo apie 5500Lt, pas kitus iš tos pačios plokštės apie 4900Lt... Tik apsirikom su palange duodami preliminarius matmenis doh.gif - ji bus 5 cm gilesnė , bet dėl tų 0,15m2 tikiuosi galutinė kainą neišaugs ax.gif
Atsakyti
Pas mano dukra keite meistras stalvirši, tai pasirinkome pigesni varianta
visas stalviršis(2,75m ilgio,-0,6m pločio.Meistriukas patarė imti iš tipo nekondicinu,kur buna likučiai.Tai pats stalviršis su šonine apsauga kainavo 151Lt
Kaitlentė gavosi 400Lt, orkaite-700Lt.Dar tiesa buvo kiek bėdu su kampuku tarp sienos ir stalviršio-t tai brangus žiauriai.Vienu žodžiu itilpome į 2000Lt.Buvo sena elektrinė viryklė, o dabar dukra džiaugiasi .Jei dar sugalvosite spinteles galima apklijuoti lipnia "plionke",Žožiu čia pigusis variantas.Jei ne mano išgirtas meistriukas, butume nusipirke el.viryklę už 1200-1600Lt ir viskas, o čia dabar atsinaujino viršus, nauja buitinė technika + nauja kriaukle(55Lt),dar tiesa spintele 120Lt orkaitei.
Taip,kad jei sumastėte minimliai atinaujinti savo virtuve,kreipkite pas Dariu,
Telefonas yra pas mane. 4u.gif blush2.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dana000: 10 balandžio 2014 - 10:39
Sveikos, merginos.

Gal galite rekomenduoti stlvirsiu gamintojus, ieskau dirbtinio akmens... Keliems, rastiems google pagalba, rasiau el laiskus, tai nesulaukiau nei vieno atsakymo.
Gal galite pasidalinti ir preliminariomis kainomis? g.gif galbut norai ir liks tik norais
Atsakyti
QUOTE(Dana000 @ 2014 04 10, 09:37)
Pas mano dukra keite meistras stalvirši, tai pasirinkome pigesni varianta
visas stalviršis(2,75m ilgio,-0,6m pločio.Meistriukas patarė imti iš tipo nekondicinu,kur buna likučiai.Tai pats stalviršis su šonine apsauga kainavo 151Lt
Kaitlentė gavosi 400Lt, orkaite-700Lt.Dar tiesa buvo kiek bėdu su kampuku tarp sienos ir stalviršio-t tai brangus žiauriai.Vienu žodžiu itilpome į 2000Lt.Buvo sena elektrinė viryklė, o dabar dukra džiaugiasi .Jei dar sugalvosite spinteles galima apklijuoti lipnia "plionke",Žožiu čia pigusis variantas.Jei ne mano išgirtas meistriukas, butume nusipirke el.viryklę už 1200-1600Lt ir viskas, o čia dabar atsinaujino viršus, nauja buitinė technika + nauja kriaukle(55Lt),dar tiesa spintele 120Lt orkaitei.
Taip,kad jei sumastėte minimliai atinaujinti savo virtuve,kreipkite pas Dariu,
Telefonas yra pas mane. 4u.gif  blush2.gif  thumbup.gif  wub.gif

Kaip cia buitine taip pusvelciui g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2014 04 10, 18:07)
Sveikos, merginos.

Gal galite rekomenduoti stlvirsiu gamintojus, ieskau dirbtinio akmens... Keliems, rastiems google pagalba, rasiau el laiskus, tai nesulaukiau nei vieno atsakymo. 
Gal galite pasidalinti ir preliminariomis kainomis?  g.gif galbut norai ir liks tik norais


Sveiki,

mane irgi domina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2014 05 14, 21:05)
Sveiki,

mane irgi domina...  ax.gif

Baltijos marmuras, Corian. Kainos nuo 1000lt
Atsakyti