Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

Gal kas žinote kaip apsaugoti išpjautas angas stalviršyje plautuvės ir kaitlentės?
Atsakyti
QUOTE(juska999 @ 2013 06 26, 06:14)
Gal kas žinote kaip apsaugoti išpjautas angas stalviršyje plautuvės ir kaitlentės?

berods, silikonu tepa.. g.gif
Atsakyti
paskaiciavo mum stalvirsio kaina(kvarcas) 5-6tkst uz 3.5 beginio metro, kazkaip man kosmosas atrodo g.gif ka manot, kas susidure g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 23, 23:02)
jei rinksites tamsu stalvirsi bus kaip deme, matinis stiklas bus nepraktiskas


O kodel matinis stiklas nepraktiskas g.gif .
Naudojuos virtuve jau daugiau kaip 8 metai ir kazkaip nepastebejau g.gif . Spinteles baltos blizgios, stalvirsis granito Blu Pearl (nelygiai juodas). O stiklas nuo spinteliu iki pakabinamu spinteliu. thumbup.gif nu tikrai neatrodo kaip deme schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 30 birželio 2013 - 20:26
QUOTE(jblmami @ 2013 06 30, 21:25)
O kodel matinis stiklas nepraktiskas g.gif .
Naudojuos virtuve jau daugiau kaip 8 metai ir kazkaip nepastebejau g.gif . Spinteles baltos blizgios, stalvirsis granito Blu Pearl (nelygiai juodas). O stiklas nuo spinteliu iki pakabinamu spinteliu.  thumbup.gif nu tikrai neatrodo kaip deme schmoll.gif

na, jei jusu virtuve atskiras subjektas, nesujungta su svetaine, gal nieko tas juodas stalvirsis, bet jei kartu, tuomet atrodys kaip deme, tiesiog mano nuomone ir tiek, nieko asmenisko mirksiukas.gif svarbu, kad jums paciai grazu drinks_cheers.gif
o del matinio stiklo, kaip ir ant visu matiniu pavirsiu labiau matosi ivairus atspaudai nei ant blizgiu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 30, 21:55)
na, jei jusu virtuve atskiras subjektas, nesujungta su svetaine, gal nieko tas juodas stalvirsis, bet jei kartu, tuomet atrodys kaip deme, tiesiog mano nuomone ir tiek, nieko asmenisko  mirksiukas.gif svarbu, kad jums paciai grazu  drinks_cheers.gif
o del matinio stiklo, kaip ir ant visu matiniu pavirsiu labiau matosi ivairus atspaudai nei ant blizgiu


Man ir po siai diena nesuprantama kai jungiamos tokios dvi patalpos schmoll.gif . Nei velnias, nei gegute. Na bet tai tik mano nuomone. 4u.gif

O del matinio stiklo tai nesutinku. schmoll.gif visai nieko nesimato. Beveik. Kaip tik ant spinteliu frontu daugiau matosi.
Atsakyti
Nzn kokia jusu plokste, bet mano virsutiniu spinteliu vanilines spalvos mdf, nu niekaip nesimato jokie antspaudai, o ir ant stiklo nieko nesimato, baltas, dazytas, blizgus mirksiukas.gif bet cia jau nukrypom nuo stalvirsiu temos..

o kas del stalvirsiu, tevai pasidare laminuota plokste, yprastine, po 7 metu naudojimo jau issipute aplink kriaukle, kalbu apie virtuve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 30, 23:33)
Nzn kokia jusu plokste, bet mano virsutiniu spinteliu vanilines spalvos mdf, nu niekaip nesimato jokie antspaudai, o ir ant stiklo nieko nesimato, baltas, dazytas, blizgus  mirksiukas.gif bet cia jau nukrypom nuo stalvirsiu temos..

o kas del stalvirsiu, tevai pasidare laminuota plokste, yprastine, po 7 metu naudojimo jau issipute aplink kriaukle, kalbu apie virtuve  doh.gif


Nu dar karta ne i tema. Virtuvej spinteles baltos blizgancios, miegamojo spyntos ir komodos is balto dazyto stiklo. Virtuvej ant sienos matinis stiklas. Tad tikrai galiu viska palyginti. Man ant satinuoto stiklo mazausiai( beveik visai) matosi.
Atsakyti
renkuosi iš kvarco stalviršių virtuvėje, gal žinote kuri, kuo skiriasi SILESTONE ir TECHNISTONE kvarcas?

ačiū
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2013 07 13, 15:34)
renkuosi iš kvarco stalviršių virtuvėje, gal žinote kuri, kuo skiriasi SILESTONE ir TECHNISTONE kvarcas?

ačiū

Kiek žinau, Silestone brangesnis, turi kažkokią antibakterinę dangą, tai matyt ir geresnis g.gif... Ir faktūrų bei spalvų pasirinkimas platesnis berods unsure.gif
Atsakyti
Panašu, kad išsirinkom stalviršį...
Ivory Brown granitas... Ką manot? g.gif
Iš raudono/pilko/balto gavos va kas hihihi.gif

user posted image

user posted image

Bent jau dėmės tikrai nesimatys ant jo unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Bet kokios skirtingos tos Ivory Brown plokštės doh.gif . Atsiuntė nuotrauką akmenorius, visai kitokia, nei prieš tai rodžiau doh.gif doh.gif doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 13 rugpjūčio 2013 - 12:14