Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 17:54)
higienos sumetimais kvarcas ir dirbtinas akmuo panasus, dirbtinas akmuo turri kelis variantus - kokybiska corian irkie zemesnes kokybes monteli, mums svarbu buvo, kad nebutu sujungimu, nesikauptu nesvarumai, kriaukle neislieta, bet priklijuota bei aukstas bortas be sujungimu sienai. Dirbtinas akmuo lengvai priziurimas, atnaujinamas bei siltas rolleyes.gif praeity turejom plokstes stalvirsi, baisu ir nepatogu, ilgainiui susidevi vietomis  unsure.gif bet kaip jau minejo kolege, vieningos nuomones nera ir nebus
kadangi musu interjera dare profai su didziuliu bagazu patirties tiek LT, tiek ir uzsienyje, jie puikiai zino kas yra patogu bei praktiska, kokybiska ir mes jais pasitikejom ir esam labai patenkinti rezultatu

supratau rolleyes.gif 4u.gif
lauksim tada Jūsų nuotraukyčių (čia gal virtuvių temoje), kai gausit leidimą jas publikuoti ax.gif išties, labai įdomu koks tas profų rezultatas g.gif smagu girdėti, kad Jums jis patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 05 27, 01:05)
man tai būtų gaila pinigų už tą dirbtinį akmenį - juk realiai ten plokštė aplieta keliais mm epoksidu sulipdytais ingredientais (nežinau tiksliai kokiais ax.gif ), ar aš neteisi? o pinigus plėšia už plokštę+plastmasę didesnius, nei už gryną akmenį (kalbu apie granitą) doh.gif aišku, patogu tai, kad siūlių nėra, kad plautuvę gali išlieti  drinks_cheers.gif

Kol neturejom, tol norejom to lieto akmens, o antra karta nei uz ka nesidaryciau. Prieziura - kosmariska. Jei is karto nenuvalai kad ir paprasciausio vandens, lieka zymes, kurias po to reikia tiesiog sveisti. Apie kava, arbata, vyna is vis nekalbu. O pasveitus net su neastria kempinele, lieka matines neblizgios demes. Vienintelis privalumas - grazu pasiziureti is sono, bet ne daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 06 05, 16:26)
Kol neturejom, tol norejom to lieto akmens, o antra karta nei uz ka nesidaryciau. Prieziura - kosmariska. Jei is karto nenuvalai kad ir paprasciausio vandens, lieka zymes, kurias po to reikia tiesiog sveisti. Apie kava, arbata, vyna is vis nekalbu. O pasveitus net su neastria kempinele, lieka matines neblizgios demes. Vienintelis privalumas - grazu pasiziureti is sono, bet ne daugiau biggrin.gif

Turiu lieto akmens stalvirsi tiek virtuveje, tiek vonioje, jokiu nesklandumu su prieziura mirksiukas.gif man jis super thumbup.gif
Beja, mano baltas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 05 birželio 2013 - 20:21
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 05, 21:21)
Turiu lieto akmens stalvirsi tiek virtuveje, tiek vonioje, jokiu nesklandumu su prieziura  mirksiukas.gif man jis super  thumbup.gif
Beja, mano baltas  rolleyes.gif

Musu irgi balti. Tai papasakokit, kuo valot, nes wiledos kempinele, skirta butent jautriems pavirsiams, tame tarpe ir akrilui, paliko ibrezimu. O paprastas skudurelis nesvarumu neiveikia. Nebeismanau, kaip valyti, tik vargas ir rupesciai. Nera net ko lygint su keramikos ar akmens mases kriauklemis del prieziuros.
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 06 06, 22:46)
Musu irgi balti. Tai papasakokit, kuo valot, nes wiledos kempinele, skirta butent jautriems pavirsiams, tame tarpe ir akrilui, paliko ibrezimu. O paprastas skudurelis nesvarumu neiveikia. Nebeismanau, kaip valyti, tik vargas ir rupesciai. Nera net ko lygint su keramikos ar akmens mases kriauklemis del  prieziuros.

naudoju prof priemone kiilto sanitop, visiems pavirsiams, ja esu kazkiek praskiedus, koks % nepasakysiu, nes is akies skiedziau, apipurskiu pavirsiu, lengvau sukamaisiais judesiais pasveiciu, bet siaip corian pardavejai rekomenduoja paprascisia cif pieneli. Ir dar, nereikia pergyventi del ibrezimu, zinoma, negiliu, nes jie atsiranda nuo indu, gamintojas sako, kad ilgainiui pavirsius pats nusipoliruos.
Tai tiek, o sveiciu su scotch britle kempuneles siursciaja puse, dar mastau gal isigyti amway ta metalini sveitikli, kuris nepalieka zymiu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 07, 17:41)
naudoju prof priemone kiilto sanitop, visiems pavirsiams, ja esu kazkiek praskiedus, koks % nepasakysiu, nes is akies skiedziau, apipurskiu pavirsiu, lengvau sukamaisiais judesiais pasveiciu, bet siaip corian pardavejai rekomenduoja paprascisia cif pieneli. Ir dar, nereikia pergyventi del ibrezimu, zinoma, negiliu, nes jie atsiranda nuo indu, gamintojas sako, kad ilgainiui pavirsius pats nusipoliruos.
Tai tiek, o sveiciu su scotch britle kempuneles siursciaja puse, dar mastau gal isigyti amway ta metalini sveitikli, kuris nepalieka zymiu

O kur tuo stebuklu prekiauja? Gal isbandysiu ir pakeisiu nuomone apie ta nelaiminga stalvirsi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 06 17, 13:09)
O kur tuo stebuklu prekiauja? Gal isbandysiu ir pakeisiu nuomone apie ta nelaiminga stalvirsi? biggrin.gif

moki-vezi, karcher atstovybeje Vilniuje
Atsakyti
Svwikos,
Atėjau su paprastesniu klausimu, nei koki corianai ar granitai biggrin.gif Kokia Jūsų nuomonė, koks stalviršis spalviškai geriau žiūrėtųsi vonioje, mąstom dėt tokį pat, kaip virtuvėj, nes pridėjom gabaliuką, tai labai derinasi su šviesiosiom plytelėm, bet gal geriau žiūrėtųsi baltas?......
Mūsų vonios spalvos
user posted image
Stalviršis
user posted image
(Bus dedamas prie tos sienos, nuo kurios fotkinta, vyras labiau už tokį, ne baltą, kad kriauklė išsiskirtų balta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 21 birželio 2013 - 08:19
Sveikos, noriu paklausti ar kuri ant sienos virs kaitlentes turit matini ar nebutinai stikla, kaip matosi riebalai ir kaip valot, ar labai vargo yra? O ka jus dejot virs kaitlentes?
Atsakyti
QUOTE(alneda @ 2013 06 23, 04:36)
Sveikos, noriu paklausti ar kuri ant sienos virs kaitlentes turit matini ar nebutinai stikla, kaip matosi riebalai ir kaip valot, ar labai vargo yra? O ka jus dejot virs kaitlentes?

pas mane virtuveje baltas dazytas stiklas per visa spinteliu ilgi, valymo prasme labai patogu, tikrai nedeciau plyteliu, nenoreciau, kad mano virtuve atrodytu kaip vonios kambarys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 23 birželio 2013 - 09:31
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 23, 09:30)
pas mane virtuveje baltas dazytas stiklas per visa spinteliu ilgi, valymo prasme labai patogu, tikrai nedeciau plyteliu, nenoreciau, kad mano virtuve atrodytu kaip vonios kambarys  biggrin.gif

Aciu, nuraminai smile.gif O man meistras siulo matini stikla deti palei spinteles 15cm aukscio, o kur kaitlente iki gartraukio. Ka manot, gal deti geriau balta, spinteles bus baltos ir del stalvirsio spalvos neapsisprendziu tamsu ar sviesu rinktis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alneda @ 2013 06 23, 23:52)
Aciu, nuraminai  smile.gif  O man meistras siulo matini stikla deti palei spinteles 15cm aukscio, o kur kaitlente iki gartraukio. Ka manot, gal deti geriau balta, spinteles bus baltos ir del stalvirsio spalvos neapsisprendziu tamsu ar sviesu rinktis?  g.gif

jei rinksites tamsu stalvirsi bus kaip deme, matinis stiklas bus nepraktiskas
Atsakyti