Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

visai gražu wub.gif ir neįkyri spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 05 25, 22:16)
visai gražu  wub.gif ir neįkyri spalva  thumbup.gif

niu va kaip ramiau pasidare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 05 25, 23:18)

su kvarcu dar kas gerai, kad gali jį padaryti tokį pastorintą - labai gražiai storesnis stalviršis atrodo  thumbup.gif


Su dirbtiniu akmeniu ta pati galima padaryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 25, 22:31)
Su dirbtiniu akmeniu ta pati galima padaryti  rolleyes.gif

Galima, labai graziai atrodo, bet vyras sake nei uz ka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 26, 00:34)
Galima, labai graziai atrodo, bet vyras sake nei uz ka blink.gif

Idomi jusu vyro reakcija lotuliukas.gif bet kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 25 gegužės 2013 - 23:42
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 25, 22:38)
Idomus jusu vyras  biggrin.gif man idomi jo reakcija  blink.gif beja, kokybisko dirbtino akmens kaina lygi kvarco kainai, mes rinkomes dirbtini akmeni, man jis kur kas estetiskiau ir graziau bei praktiskiau atrodo, dar pasirinkima leme, kad mums reikalingas buvo baltas stalvirsis, o zinia, kvarcas tam netinkamas  doh.gif tiesa, nelieka sujungimo siuliu  drinks_cheers.gif

Vyras daug dirba su corian'u mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 26, 00:41)
Vyras daug dirba su corian'u mirksiukas.gif

O ka butent jis dirba su corianu?
Kiekvienas specas turi savo nuomone, siuo atveju musu interjero kurejai kaip tik nesiule mums kvarco unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 25 gegužės 2013 - 23:44
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 25, 22:43)
O ka butent jis dirba su corianu?
Kiekvienas specas turi savo nuomone, siuo atveju musu interjero kurejai kaip tik nesiule mums kvarco  unsure.gif

Gal del to, kad su dirbtiniu akmeniu galima graziau suzaist ax.gif
O siaip tai visiskai vieningos nuomones tokiu klausimu nelabai ir bus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 25, 22:43)
O ka butent jis dirba su corianu?
Kiekvienas specas turi savo nuomone, siuo atveju musu interjero kurejai kaip tik nesiule mums kvarco  unsure.gif

montuoja, atnaujina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 26, 00:49)

montuoja, atnaujina 4u.gif


Vilniuje ar Kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 25, 22:53)
Vilniuje ar Kaune?  4u.gif

Nei ten nei ten biggrin.gif Ne Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 26, 00:43)
O ka butent jis dirba su corianu?
Kiekvienas specas turi savo nuomone, siuo atveju musu interjero kurejai kaip tik nesiule mums kvarco  unsure.gif

o kodėl nesiūlė kvarco g.gif ? kas su juo negerai?
ir kodėl sakėte, kad kvarcas netinkamas baltam stalviršiui? ar jau persigalvojot, kad ištrynėt unsure.gif
mačiau gamintojų puslapiuose baltų kvarcų smile.gif
man tai būtų gaila pinigų už tą dirbtinį akmenį - juk realiai ten plokštė aplieta keliais mm epoksidu sulipdytais ingredientais (nežinau tiksliai kokiais ax.gif ), ar aš neteisi? o pinigus plėšia už plokštę+plastmasę didesnius, nei už gryną akmenį (kalbu apie granitą) doh.gif aišku, patogu tai, kad siūlių nėra, kad plautuvę gali išlieti drinks_cheers.gif , bet vistiek gaila būtų... kalbant apie siūles, pas mane dabar plokštės stalviršis, o sujungta taip, kad beveik nesimato thumbup.gif nepatinka tiktai juostelės palei sieną - vat ten tai nešvarumų kaupykla doh.gif bet virtuvių temoj mačiau kitokių sprendimų tarpelio tarp sienos ir stalviršio užsandarinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 05 27, 01:05)
o kodėl nesiūlė kvarco g.gif ? kas su juo negerai?
ir kodėl sakėte, kad kvarcas netinkamas baltam stalviršiui? ar jau persigalvojot, kad ištrynėt  unsure.gif
mačiau gamintojų puslapiuose baltų kvarcų  smile.gif
man tai būtų gaila pinigų už tą dirbtinį akmenį - juk realiai ten plokštė aplieta keliais mm epoksidu sulipdytais ingredientais (nežinau tiksliai kokiais ax.gif ), ar aš neteisi? o pinigus plėšia už plokštę+plastmasę didesnius, nei už gryną akmenį (kalbu apie granitą) doh.gif aišku, patogu tai, kad siūlių nėra, kad plautuvę gali išlieti  drinks_cheers.gif , bet vistiek gaila būtų... kalbant apie siūles, pas mane dabar plokštės stalviršis, o sujungta taip, kad beveik nesimato  thumbup.gif nepatinka tiktai juostelės palei sieną - vat ten tai nešvarumų kaupykla doh.gif bet virtuvių temoj mačiau kitokių sprendimų tarpelio tarp sienos ir stalviršio užsandarinimui mirksiukas.gif

higienos sumetimais kvarcas ir dirbtinas akmuo panasus, dirbtinas akmuo turri kelis variantus - kokybiska corian irkie zemesnes kokybes monteli, mums svarbu buvo, kad nebutu sujungimu, nesikauptu nesvarumai, kriaukle neislieta, bet priklijuota bei aukstas bortas be sujungimu sienai. Dirbtinas akmuo lengvai priziurimas, atnaujinamas bei siltas rolleyes.gif praeity turejom plokstes stalvirsi, baisu ir nepatogu, ilgainiui susidevi vietomis unsure.gif bet kaip jau minejo kolege, vieningos nuomones nera ir nebus
kadangi musu interjera dare profai su didziuliu bagazu patirties tiek LT, tiek ir uzsienyje, jie puikiai zino kas yra patogu bei praktiska, kokybiska ir mes jais pasitikejom ir esam labai patenkinti rezultatu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 27 gegužės 2013 - 16:56