Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

Va, įdomu, kiek laiko yra tas "iš karto"?... g.gif Juk kai vyną išlieji, nepalieki balos per naktį rolleyes.gif
Viena dalyvė kitoj temoj rašė, kad per laiką patamsėjo stalviršis apie kriauklę - nejaugi nuo vandens? Ar nuo idų ploviklio?
Dar vienas momentas - apie kaitlentę, kai kepi juk taškos, tai jei nuvalysiu tik baigus kepti ar jau bus vėlu? Ar po kurio laiko ir ten patamsės? Ar reikia iškar kepant gaudyti su škurlium tuos riebalus? unsure.gif
Atsakyti
Na, bet kokiu atveju visi stalviršiai yra poliruojami, kad įgautų blizgumą, ir impregnuojami, tad ta dėmių įsigėrimo drėgmė kaip ir sumažinama.Va iki kokio lygio, tai negaliu pasakyti. Pati turiu margą rusvo atspalvio nuostabų stalviršį. Jį naudoju jau penkerius metus. Jis nuostabus wub.gif Jokių pokyčių nematau : nei patamsėjo, nei pašviesėjo, nei įtrūko, nei dėmių atsirado smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 18 kovo 2013 - 12:38
QUOTE(Juodai @ 2013 03 18, 11:58)
Va, įdomu, kiek laiko yra tas "iš karto"?...  g.gif Juk kai vyną išlieji, nepalieki balos per naktį  rolleyes.gif
Viena dalyvė kitoj temoj rašė, kad per laiką patamsėjo stalviršis apie kriauklę - nejaugi nuo vandens? Ar nuo idų ploviklio?
Dar vienas momentas - apie kaitlentę, kai kepi juk taškos, tai jei nuvalysiu tik baigus kepti ar jau bus vėlu? Ar po kurio laiko ir ten patamsės? Ar reikia iškar kepant gaudyti su škurlium tuos riebalus? unsure.gif


nezinau, kas cia taip jau puola iskart tas demes valinet, bet ir per nakti nepaliekam, nors, aisku, visko buna, vaikai yra buve ir vynuogiu sulciu papyle, tai nepastebejom, nesuvalem ir - nieko, ryte su skudureliu prabraukiau ir kaip nebuve.. bigsmile.gif Pas mus stalvirsis pieno spalvos su smulkiom "kruopelem", tai gerai liktu matyt..

Vis tik pas mus kriaukles dugnas patamsejo siek tiek - bet issivalo beveik iki idealaus, jei tik dazniau valytume blush2.gif o tai tik namu tvarkytoja karta per savaite isblizgina actu su soda, dar as kai nepamirstu "nugesinu"..

Del riebalu - tai nezinau, visada apsitasko, kai kepam, na, negi kazkas ten jau taip puola valyt, kol nebaige darbo? Mes nepuolam, zinokit, puikiai tie riebalai nusivalo ir veliau, buna, kad net kita diena blush2.gif pvz., po susiejimo, sveciams ar giminems isvazinejus, tikrai nepuolu ciustyt virtuves, kad tik demiu neliktu. Bet patikekit - nelieka. Pas mane to stalvirsio virtuveje apie 10 kvadratiniu metru. Dejom specialiai, nes tai tikrai nesunkiai priziurima danga, nebaili. Kaip sake pries mane viena mamyte - po keletos metu, jei reikia, nupoliruoji ir vel suzvilga. Na, vis tik pasibraizo, jei, pvz., nusprendi molini vazona pastumt, o ne pakelus toliau padet.. blush2.gif vaikas kuom nors :pravaziuoja", buna, kad nuskyla, jei ka sunkaus ar astraus numeti..
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2013 03 18, 02:07)
Seniai jau čia kas bediskutavo...
Kažkas buvo įsitikinęs ir kitus įtikinėjo, kad granito stalviršis absoliučiai atsparus viskam, tame tarpe ir dėmėms. Užsimanėm ir mes dėtis granitą, baltą/šviesų ir du žmonės, kurie gamina tuos stalviršius, iš skirtingų firmų, patarė šviesaus nesidėt, nes per laiką (kelis metus) įsigeria į jį dėmės  doh.gif . Riebalų, rūgščių... Pati savo akimis mačiau šviesias granito plokštes, dar pas gamintojus, o jau su įsigėrusiomis dėmėmis, panašiomis į rūdžių  verysad.gif . Gal tie, kurie tikino apie granito atsparumą turitė tamsaus granito stalviršius?


o kodel jums netinka akmeninis? Mums, pvz., granitinis netiko, nes matosi sujungimai, o akmenini isliejo kuo puikiausiai (pas mus tokia nestandartine virtuve). Net patys virtuves gamintojai (projekta bent trims didziausiems virtuviu gamintojams rodem) atkalbejo nuo granito - per sunku, per brangu, o musu atveju dar ir neergonomiska.

Kaip mano vyras juokauja - granitini sau statysim tik paminkla, o priziuri tegu ji jau kiti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2013 03 18, 14:28)
o kodel jums netinka akmeninis? Mums, pvz., granitinis netiko, nes matosi sujungimai, o akmenini isliejo kuo puikiausiai (pas mus tokia nestandartine virtuve). Net patys virtuves gamintojai (projekta bent trims didziausiems virtuviu gamintojams rodem) atkalbejo nuo granito - per sunku, per brangu, o musu atveju dar ir neergonomiska.

akmeniniu Jūs vadinate lieto akmens stalviršį, kur iš tikrųjų yra plokštė kažkiek mm aplieta akmens masės surištos epoksidu mase? g.gif
Taigi, tai nėra grynas akmuo. O granitas yra grynas akmuo. O kaina lieto akmens stalviršio net didesnė už granito. Sujungimai man neaktualu, pas mane bus 2 atskiri stalviršiai. Kriauklė taip pat neaktualu - įsimylėjusi tokią wub.gif
user posted image
Taigi, kaip suprantu dažniausiai šviesus granitas būna minkštesnis, dėl to jo ir kaina mažesnė nei tamsaus. Temide, jūsų turbūt labai dėkinga stalviršio spalva, gal dar kietesnis jis. Tad į kietesnį turbūt sunkiau įsigeria skysciai ir lieka dėmės, arba visai neįsigeria. Taip, granitus poliruoja, impregnuoja, bet man sakė akemnorius, kad rūgštys per laiką nuėda tą impregnantą ir tada jau pasiekia akmenį. Reikia papildomai karts nuo karto impregnuot.
Šiaip rinkčiausi juodos spalvos granitą, labai gražu wub.gif , bet mano atveju virtuvę reikia šviesint, planuojami raudoni fasadai, tad ir stalviršio reikia šviesesnio/balto su subtiliu rašteliu, kad derėtų rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, aš irgi karts nuo karto jį impregnuoju specialiomis priemonėmis. Mūsų stalviršisvienas kiečiausių pagal kietumo skalę ir mažai korėtas. Dar priklauso ir nuo vietovės, iš kurios granitas. Kinietiški yra patys korėčiausi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2013 03 18, 14:28)

o kodel jums netinka akmeninis? Mums, pvz., granitinis netiko, nes matosi sujungimai, o akmenini isliejo kuo puikiausiai (pas mus tokia nestandartine virtuve).


Granitinis ir yra akmeninis, nes akmuo ir yra uoliena. O tas, kur Jūs vadinate akmeniniu, tai yra ''dirbtinis akmuo", jei jį iš viso galima pavadinti akmeniu. Kitaip sakant, tai sintetinis gaminys.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 03 18, 16:11)
Kinietiški yra patys korėčiausi. 4u.gif


Mes iš pradžių buvom išsirinkę Kashmir White. Visur rašo, kad jis iš Indijos. Kažkur buvau radus granitų suskirstymą pagal kainų lygius, ten buvo nuo 1 (mažiausia kaina) iki 5 (didžiausia kaina), ir dar vienas lygis buvo dar geresnis už 5 rolleyes.gif , nepamenu kaip jis ten vadinos. Tai va, tas mūsų Kashmir buvo 2 lygyje unsure.gif , daryčiau išvadą, kad korėtas pakankamai... doh.gif
Buvo vienas baltas stalviršis 5 lygyje, reiks paieškot, kaip jis ten vadinas, ir ar mūsų akmenoriai turi tokį.
Jei ne paslaptis, kiek mokėjote už savo granitą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 18 kovo 2013 - 16:07
Radau tą baltą, kur 5 kainų lygis:
Andromeda White
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 03 18, 17:04)
Jei ne paslaptis, kiek mokėjote už savo granitą?


Tikrai ne paslaptis, bet tai buvo prieš penkerius metus, tad nelabai ir pamenu. Grįžusi namo pasikelsiu dokumentus ir parašysiu Jums 4u.gif

Andromeda White man grožių grožis. Aš jį iš karto pastebėjau, kai rinkomės akmenį, bet mums netiko visiškai spalva, tad tik pasigrožėjau ir seilę nurijau laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 18 kovo 2013 - 16:47
QUOTE(Temidė @ 2013 03 18, 17:47)
Andromeda White man grožių grožis. Aš jį iš karto pastebėjau, kai rinkomės akmenį, bet mums netiko visiškai spalva, tad tik pasigrožėjau ir seilę nurijau laugh.gif

O kur Jūs žiūrėjote Andromeda? Ar Lietuvoj kur plokštę matėt? Išduokit kurm važiuosiu ir aš pažiūrėt wub.gif
Galvoju, ar šis man tiktų prie raudonos, maždaug va tokios, jei pavyks išgauti"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 18 kovo 2013 - 17:25
Gavau atsakymą šiandien dar iš vieno akmenoriaus, kad visi granitai gali nusidėmiuot, tik ant tamsesnių ne taip matosi doh.gif . Nuo granito kainos tai nepriklauso, nes kaina nustatoma pagal akmens paplitimą.
Sako, kad nuo dėmių saugao chemija, t.y. impregnavimas. Tad galvoju, jei impregnuosim pagal instrukcijas, gal tų dėmių neatsiras unsure.gif .
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turit patirties su is betono isliejamu stalvirsiu?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 03 18, 17:47)
Tikrai ne paslaptis, bet tai buvo prieš penkerius metus, tad nelabai ir pamenu. Grįžusi namo pasikelsiu dokumentus ir parašysiu Jums 4u.gif

Andromeda White man grožių grožis. Aš jį iš karto pastebėjau, kai rinkomės akmenį, bet mums netiko visiškai spalva, tad tik pasigrožėjau ir seilę nurijau laugh.gif

Ar Lietuvoj Jūs žiūrėjote Andromeda? Kiek klausinėjau, niekas tokio neturi verysad.gif

QUOTE(dirgle @ 2013 03 20, 21:18)
Sveiki,

Gal kas turit patirties su is betono isliejamu stalvirsiu?

Pažiūrėkit čia:
https://www.facebook...183366125007477
4u.gif
Atsakyti