Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

QUOTE(Justukė.m @ 2011 09 23, 08:30)
Sveikos,

koki geriau stalvirsi pasirinkti, naturalaus akmens ar dirbtinio?



Labas, as tau rekomenduoju stalvirsi is kvarco, tikrai nepasigailesi thumbup.gif
Atsakyti
Kokia kaina kvarco? Ar zymiai skiriasi nuo akmens?
Man akmuo daug graziau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justukė.m @ 2011 09 23, 09:57)
Kokia kaina kvarco? Ar zymiai skiriasi nuo akmens?
Man akmuo daug graziau atrodo smile.gif


Kaina mums skaiciavo individaliai pagal virtuves projekta.Priklauso kiek kampu, kokia kriaukle, kiek kv.m., mes pasidareme virtuvine sienele is tos pacios medziagos.
Kvarcini stalvirsi sudaro 93proc kvarco ir granito misinio + veidrodziu sukes ir kitos nat. medziagos., o koki akmeni jus turite omeny - granita?
Granitini stalvirsi reikes butinai impregnuoti, jis turi dideli sugeriamuma, tai jei spalva sviesi - ilgainiui gali atsirasti demes, po kurio laiko butinai reikes poliruoti, storis buna 4 cm., - stai tokia as gavau informacija.
Kvarcinio stalvirsio nereikia impregnuoti, jis visiskai nieko nesugeria, plati spalvu gama, nereikia poliruoti, atsparus smulkiems ibrezimams, mes dejom 2cm. storio stalvirsi, tikrai viskas thumbup.gif .
Pasistudijavus kaina, kvarcinis mums gavosi brangiau, bet paskaiciavus visus impregnavimus ir poliravimus - tas ant to......
Man irgi akmuo yra graziau smile.gif
Plastmasiniai stalvirsiai man fui:)
Atsakyti
Tas dirbtinis is dervu pagamintas "kvarcas" (kokiu tik pavadinimu tai medziagai nesugalvoja smile.gif ) yra zymiai minkstesnis uz granita. Ir susibraizys jis tikrai greiciau nei granitas. Tai jei prireiks poliruoti granita, tai ta "kvarca" jau reiks kelis kartus perpoliruoti. Granitas yra viena kieciausiu medziagu randamu gamtoje. smile.gif Pabandykite per savo stalvirsi su peilio astriu galu pabraukyti, pamatysite koks jis atsparus ibrezimams smile.gif Dar galit uzdeti karsta keptuve smile.gif O jeigu stalvirsis sviesus, tai rekomenduoju nepalikti ilgesniam laikui vyno ar kitu dazanciu skysciu, nes busit labai nemaloniai nustebinta...
O lyginti sias dvi medziagas... tai kaip medi su laminatu lyginti, ir tai, laminatas nors atsparesnis uz medi... Dar jai granito stalvirsis pigesnis, tai is praktines puses isvis nematau prasmes rinktis ta dirbtine medziaga.
Kita vertus, jei prioritetas yra grozis, o grozi kiekvienas mato ir supranta savaip, todel kazkam patinka ir toks pasirinkimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hameris: 23 rugsėjo 2011 - 12:07
QUOTE(Hameris @ 2011 09 23, 12:05)
Tas dirbtinis is dervu pagamintas "kvarcas" (kokiu tik pavadinimu tai medziagai nesugalvoja smile.gif ) yra zymiai minkstesnis uz granita. Ir susibraizys jis tikrai greiciau nei granitas. Tai jei prireiks poliruoti granita, tai ta "kvarca" jau reiks kelis kartus perpoliruoti. Granitas yra viena kieciausiu medziagu randamu gamtoje. smile.gif Pabandykite per savo stalvirsi su peilio astriu galu pabraukyti, pamatysite koks jis atsparus ibrezimams smile.gif Dar galit uzdeti karsta keptuve smile.gif O jeigu stalvirsis sviesus, tai rekomenduoju nepalikti ilgesniam laikui vyno ar kitu dazanciu skysciu, nes busit labai nemaloniai nustebinta...
O lyginti sias dvi medziagas... tai kaip medi su laminatu lyginti, ir tai, laminatas nors atsparesnis uz medi... Dar jai granito stalvirsis pigesnis, tai is praktines puses isvis nematau prasmes rinktis ta dirbtine medziaga.
Kita vertus, jei prioritetas yra grozis, o grozi kiekvienas mato ir supranta savaip, todel kazkam patinka ir toks pasirinkimas.

Deja jus labai klystate - as kartais nenaudoju pjaustymo lentutes - ir nieko smile.gif , niekas nesusibraizo. Del karscio, tai si medziaga jam atspari iki 120 laipsniu. Kelis kart buvau padejus karsta puoda irgi nieko neatsitiko. Si medziaga gaminama ne is dervos, o is kvarco smelio(didziausia dalis) + smulkinto granito, veidrodziu sukiu ir risamuju medziagu, tai kietumas jos yra didesnis uz granito, tai yra laboratoriskai patvirtinta, o siaip pasiskaitykite - kvarcas uzima 7 - a vieta Moso skaleje(deimantas 10-a), tai daug ka pasako.Del sugeriamumo : sios medziagos pavirsiuje, preisingai negu granite ar marmure, nera poru, kurios absorbuoja skyscius, todel nera tikimybes, kad skystis patekes ant pavirsiaus isegers sugadindamas stalo pavirsiu arba spalva thumbup.gif
As tikrai issistudijavau visa siuloma produkcija ir pasirinkau sia medziaga, nes man pasirode, kad kai ,kuriais atzvilgiais ji turi geresnes savybes uz naturalu akmeni.
Cia tik mano nuomone, niekam jos nepersu smile.gif , tiesiog naudojuosi siuo gaminiu ir dziaugiuosi thumbup.gif

Atsakyti
Visu pirma, kodel jus isikalete i galva, kad si medziaga yra kvarcas? Stiklas taipat gaminamas is kvarcinio smelio, tai ir stikla vadinkite kvarcu, ir irodinekite, kad jis labai atsparus ir nesibraizo, bei lyginkit su deimantu moso skaleje. smile.gif O ta jusu ivardinta kaip risamoji medziaga, ir yra tam tikra derva, epoksidke liaudiskai tariant. smile.gif Ir jos ten tikrai ne maziausia dalis. Tai va toks tas jusu "kvarcas"
Su peiliu galima ir ant plastmasiniu stalvirsiu pjaustyti... tik idomu ar ilgai. smile.gif
Jus pabandykit keptuve uzdeti ant to "kvarciuko" ir tada parasykit. smile.gif

Jus supraskit, marketingas reikalingas tik tokiems "kvarcams", "dirbtiniams akmenims", "lietam marmurui", "technostone", "silestone", "corian" ir t.t. ir panasiai.
O naturaliam akmeniui reklamos nereikia, per tukstancius metu akmuo sau susikure nepajudinama reputacija. smile.gif
Atsakyti
sveiki,
perskaičiau visą temą ir susidarė įspūdis, kad dauguma perka stalviršius matydami gabaliuką medžiagos - tarkim..4*4cm, ar 5*5cm..., kuris nugludintas, nuzulintas i nesuprasi ar čia tikras akmuo, ar čia konglomeratas.. reikia būti nerealiu specu kad iš lašiuko atpažinti kas yra kas. Nusiperka žmonės bala žino ką, paskui rašo kaip granitas dėmes sugeria, spalvas keičia g.gif
aš nesu žinovė, man tie gabaliukai nieko nesimbolizuoja, bet pirkau namui akmenines palanges, visai neplanavau pirkt stalviršio, bet išėjo kalba apie juos, pamačiau atpjautą ir nusipirkau juodą afrikos granitą - jis man pasirodė unikalus. Dėl juodumo - taip, yra impregnantai, jei tavęs netenkina tamsumas ( mačiau tikrą akmenį - jis tokis tamsiai pilkas), per kelis impregnavimo kartus gali pasiekti absoliučiai juodą spalvą - čia jau kaip šeimininkė pasirinks 4u.gif
o su kinietišku granitu bėda, pinigai į balą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hameris @ 2011 09 23, 17:38)
Visu pirma, kodel jus isikalete i galva, kad si medziaga yra kvarcas? Stiklas taipat gaminamas is kvarcinio smelio, tai ir stikla vadinkite kvarcu, ir irodinekite, kad jis labai atsparus ir nesibraizo, bei lyginkit su deimantu moso skaleje. smile.gif O ta jusu ivardinta kaip risamoji medziaga, ir yra tam tikra derva, epoksidke liaudiskai tariant. smile.gif Ir jos ten tikrai ne maziausia dalis. Tai va toks tas jusu "kvarcas"
Su peiliu galima ir ant plastmasiniu stalvirsiu pjaustyti... tik idomu ar ilgai. smile.gif
Jus pabandykit keptuve uzdeti ant to "kvarciuko" ir tada parasykit. smile.gif

Jus supraskit, marketingas reikalingas tik tokiems "kvarcams", "dirbtiniams akmenims", "lietam marmurui", "technostone", "silestone", "corian" ir t.t. ir panasiai.
O naturaliam akmeniui reklamos nereikia, per tukstancius metu akmuo sau susikure nepajudinama reputacija. smile.gif

Risamoji medziaga sudaro 7proc., joje yra veidrodziu sukiu, spalvos pigmentai ir t.t.(nemanau, kad ten epoksidas, na , bet tarkime, kad taip),93 proc. kvarco ir smulkinto granito. O pjaustau as ant to pavirsiaus jau seniai:) karsta puoda, keptuve esu uzdejus, ir nieko nenutiko. Siaip granitas irgi nemegsta didelio karscio.
As manau, kad zmones, kurie neturi laiko ir noro:) super prieziurai super "naturaliems" pavirsiams renkasi toki varianta kaip as:), juk medines gindys irgi labai grazu, ypac kokio bambuko, bet jas super priziuret reikia, jos braizosi, negalima slapiai plauti, impregnuoti, slifuoti kas kazkiek metu, su kulniukais tikrai neprabegsi:), bet uztat - "100 proc. naturalu". Tas pats ir su stalvirsiais - 7 proc. "nenaturalumo" mane isgelbsti nuo demiu, ibrezimu, impregnavimo, blizginimo, o koks gausus spalvu pasirinkimas:) ir dzin man tie 7proc "nenaturalumo", as uz grozi ir paprastuma drinks_cheers.gif . Kartais reikia pasinaudoti tuo, ka zmogus sukuria patobulindamas jau esamus , gamtos sukurtus kurinius:) thumbup.gif
As netarnauju daiktams - jie man tarnauja. Nebijau as namie geliu perlaistyti, del demiu ant palangiu, nelieka ju paprasciausiai thumbup.gif
Kitiems zmones patinka valyti, blizginti, trinti, saugoti:) ir girtis, kad 100 proc. naturalu - gamtos sukurta juk!
Cia tik mano nuomone:) ir nera cia apie ka diskutuoti, nes visada atsiras tokiu , kurie "uz" ir kurie "pries". Kiekvienas renkasi pagal save. Kitiems ir plastmasiniai stalvirsiai labai patinka, tai ka ant kuolo juos dabar ? blink.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu ko tas Hameris cia taip kitus kritikuoja, juk kiekvienas pasako savo nuomone tai kas jam geriau, nesuprantu ko cia taip „parintis“, kvarcas, nekvarcas, koks skritumas pasirinko tai pasirinko juk zmogui gerai ir jauciasi patenkintas...
Tuoj niekas nenores sitoje temoje isreiksti savo nomones jeigu ji nesuptaps su Hamerio... ax.gif

Siaip butu labai idomu paziureti tuos kvarco stalvirsius, palanges 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 09 27, 09:25)
As tai nesuprantu ko tas Hameris cia taip kitus kritikuoja, juk kiekvienas pasako savo nuomone tai kas jam geriau, nesuprantu ko cia taip „parintis“, kvarcas, nekvarcas, koks skritumas pasirinko tai pasirinko juk zmogui gerai ir jauciasi patenkintas...
Tuoj niekas nenores sitoje temoje isreiksti savo nomones jeigu ji nesuptaps su Hamerio...  ax.gif

Siaip butu labai idomu paziureti tuos kvarco stalvirsius, palanges  4u.gif

4u.gif

As manau, kad Hameris turi slapta pinigini interesa, kad zmones rinktusi granitinius stalvirsius....., gal pati prekiauja.....? cool.gif , todel ir pyksta ant tu , kurie ne is "ten" pasirinko!!!!!

Pa'googlinus ismeta nemazai imoniu ,kurios gamina kvarco stalvirsius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijaa83 @ 2011 09 27, 12:34)
4u.gif

As manau, kad Hameris turi slapta pinigini interesa, kad zmones rinktusi granitinius stalvirsius....., gal pati prekiauja.....? cool.gif , todel ir pyksta ant tu , kurie ne is "ten" pasirinko!!!!!

Pa'googlinus ismeta nemazai imoniu ,kurios gamina kvarco stalvirsius thumbup.gif



As tiesa pasakius nesu pries tuos granitinius stalvirsius, nes pas mane namuose granitiniai. Taip pat patenkinta. 4u.gif Tiesa pasakius ir apie tuos jusu girdejus, bet kazka apie kvacitini akmeni arba as cia ka maisau stipriai.
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 09 27, 12:15)
As tiesa pasakius nesu pries tuos granitinius stalvirsius, nes pas mane namuose granitiniai. Taip pat patenkinta.  4u.gif Tiesa pasakius ir apie tuos jusu girdejus, bet kazka apie kvacitini akmeni arba as cia ka maisau stipriai.

Nemaisote 4u.gif
Atsakyti