Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

QUOTE(Hameris @ 2011 08 11, 11:37)
Na Svajone_25 ir isisvajojo. lotuliukas.gif
As tai manau, jei apie tam tikrai reikala neturi supratimo, tai gal geriau patyleti? Nes labai jau juokingai ir kvailai atrodo...  lotuliukas.gif

biggrin.gif Cia yra kiekvieno reikalas . jau cia dabar turbut rasineja ir imoneliu vadovai, kurie prisipirke kinietisko granito ir nori prakisti ji zmonems. As turiu savo nuomone ir tikrai nevaigstu. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 11, 11:35)
nu kaip idomiai- mano ziniomis visi stalvirsiai impregnuojami...ir granitiniai,ir marmuriniai, ir kinietiski ir ukrainietiski ir italiski.... ir rekomenduojama kas kazkiek laiko juos perimpregnuoti...



Va butent, kad ne visi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 11, 12:19)
yra ir sviesaus granito- kasmyr white, kashmyr peral (gal ne visai teisingai pavadinimus uzrasiau blush2.gif )

o kodel nepirktumete is kinijos akmens? is ukrainos zmones nenori del radiacijos is po Cernobilio  g.gif


Tikrai yra ir netgi labai nemažai šviesaus granito.


Papildyta:
drinks_cheers.gif
QUOTE(Tibė @ 2011 08 11, 12:26)
mano šviesi virtuvė su šviesiu stalviršiu,tai nusipirkau raudoną virdulį ir labai smagu pasidarė biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 11, 11:47)
Tikrai yra ir netgi labai nemažai šviesaus granito.
Papildyta:
drinks_cheers.gif



Gal ir yra keletas rusiu, pilki, zalsvi, rausvi, bet as cia tik uzsiminiau apie ukrainietiska, kitu nesidomejau saliu.
Didziausias turbut pasirinkimas spalvu yra marmuro. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 11 rugpjūčio 2011 - 10:54
[quote=Svajone_25,2011 08 11, 12:16]
Tai cia gal koks marmuras bus, nes granito sviesaus nebuna g.gif
Papildyta:
Juodo su „blizgumu“, o kaip jus isivaizduojat ta blizguma? Nebent dazytas koks, kad puikiai blizgetu ar kaip? O sviesiai smelio spalvu normalaus granito nebuna nebent koks indiskas, kinietiskas. Ukrainiestiski geri, skandinavu saliu.
Jau buvau sioje, berods, temoje uzsiminus, kad tikrai nepirkciau jokio kinietisko akmens ar marmuro, juk daromas stalvirsis virtuveje ant, kurio dedamas maistas, pjaustoma ir pan. Ypatingai jeigu seimoje yra vaiku. doh.gif
O cia ta kaina 1100 Lt tai cia 1m2 akmens kaina? ar dar isiskaito ir montazas, skyliu ispjovimas ar kaip?
Papildyta:

Gaila nemoku įkelti paveikslėlio kokį granitą esu nusižiūrėjusi blush2.gif
Bet tikrai neturiu uomenyje, blizgančio , nes nulakuoto ir t.t. Būna juodas granitas su kristalėliais, kuris atrodo , kaip blizgus truputį.
Šiaip aš pati irgi tikrai nesiruošiu dėti kinietiško granito, jau ne vienas žmogus sakė , kad reikia pasižiūrėti iš kur jis atvežtas. mirksiukas.gif
Gaila kad ten kur žiuriu internete , nerašo , kokios kilmės akmuo... bet aišku jau rimčiau domintis, juk išsiaiškinsi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 11, 12:53)
Gal ir yra keletas rusiu, pilki, zalsvi, rausvi, bet as cia tik uzsiminiau apie ukrainietiska, kitu nesidomejau saliu.
Didziausias turbut pasirinkimas spalvu yra marmuro.  4u.gif

O galima sužinoti, kur žiūrėjote granitą sau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 11, 11:55)
O galima sužinoti, kur žiūrėjote granitą sau? ax.gif


Tai dabar mane cia pavadins kokia reklamuotoja doh.gif Esu is Alytaus, tai jeigu jus is kito miesto gal tolokai butu, transporto islaidos daug kainuos, paskaiciuos manau nemazai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 11 rugpjūčio 2011 - 11:02
Gerbiamoji Svajone_25, jau beveik pries pora metu (kuomet as kaip tik rinkausi stalvirsi bei domejausi naturaliu akmeniu ir atradau si foruma smile.gif ) jums viena forumiete viska issamiai isaiskino. O jus vel is naujo klaidinate zmones.

http://www.supermama...?...15391&st=60

http://www.supermama...?...15391&st=72

P.s. labiausiai man patiko: "Juodo su „blizgumu“, o kaip jus isivaizduojat ta blizguma? Nebent dazytas koks, kad puikiai blizgetu ar kaip? O sviesiai smelio spalvu normalaus granito nebuna nebent koks indiskas, kinietiskas." lotuliukas.gif

Jus turbut nematete gerai nupoliruoto akmens, kad kalbate apie dazyma. O Indiskas granitas yra aplamai vienas graziausiu ir populiariausiu pasaulyje. Naudokites Google! lotuliukas.gif

P.s. P.s. Ar tik jus ne pas paminklininkus Alytuje gaminotes stalvirsi, kad jis neblizga ir is Ukrainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hameris @ 2011 08 11, 13:05)
Gerbiamoji Svajone_25, jau beveik pries pora metu (kuomet as kaip tik rinkausi stalvirsi bei domejausi naturaliu akmeniu ir atradau si foruma smile.gif ) jums viena forumiete viska issamiai isaiskino. O jus vel is naujo klaidinate zmones.

http://www.supermama...?...15391&st=60

http://www.supermama...?...15391&st=72

P.s. labiausiai man patiko:  "Juodo su „blizgumu“, o kaip jus isivaizduojat ta blizguma? Nebent dazytas koks, kad puikiai blizgetu ar kaip? O sviesiai smelio spalvu normalaus granito nebuna nebent koks indiskas, kinietiskas."  lotuliukas.gif

Jus turbut nematete gerai nupoliruoto akmens, kad kalbate apie dazyma. O Indiskas granitas yra aplamai vienas graziausiu ir populiariausiu pasaulyje. Naudokites Google!  lotuliukas.gif

P.s. P.s. Ar tik jus ne pas paminklininkus Alytuje gaminotes stalvirsi, kad jis neblizga ir is Ukrainos? g.gif



O ar as rasiau, kad jis neblizga? Pas mane namie jis labai grazus, kokio norejau toki ir turiu blink.gif va butent, kad akmuo labai gerai nupoliruotas ir nereikia nei dazymu, nei impregnantu nei kazko pan. As vadovaujuosi viena nuostata jus kita, jus paraset savo nuomone, as savaja. Jeigu as kisu savo nuomone ir klaidinu zmones, tai jus jau cia neklaidinat, reiskiasi jusu isakyta nuomone yra teisinga g.gif Nei as ka norejau izeisti, nei brukti savo nuomone, parasciausia pasidalinau savo pamastymais ir kriterijais i ka atkreipti demesi. Cia kiekviena zmogaus reikalas ka rinktis. Tureciau dagiau pinigu, gal deciau vel ka kita. Zinoma, kad daug kas pagalvoja ir apie pinigus. Tai va. O pulti zmoniu tikrai nereikia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hameris @ 2011 08 11, 11:37)
Na Svajone_25 ir isisvajojo. lotuliukas.gif
As tai manau, jei apie tam tikrai reikala neturi supratimo, tai gal geriau patyleti? Nes labai jau juokingai ir kvailai atrodo...  lotuliukas.gif

Tą patį pagalvojau biggrin.gif
Jau kiek gražaus yra granito šviesaus , ir tikrai ne Kinietiško. Įvairių atspalvių - ir žalsvo, ir gelsvo, ir rausvo ir perlo spalvos. AIšku, jo visai kitokia tekstūra nei marmuro.
Pažiūrėkite Marfim Gold Granite, Juparana Silk Granite, Imperial White Granite, Golden Beach Granite, bianco romano Granite,Golden Oak Granite ir šimtai kitų. Visko čia ir neišvardinsi. Mes kai rinkomės, tai galva sukosi nuo gausybės.

Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 08 11, 15:25)
Tą patį pagalvojau  biggrin.gif
Jau kiek gražaus yra granito šviesaus , ir tikrai ne Kinietiško. Įvairių atspalvių  - ir žalsvo, ir gelsvo, ir rausvo ir perlo spalvos. AIšku, jo visai kitokia tekstūra nei marmuro.
Pažiūrėkite Marfim Gold Granite, Juparana Silk Granite, Imperial White Granite, Golden Beach Granite, bianco romano Granite,Golden Oak Granite ir šimtai kitų. Visko čia ir neišvardinsi. Mes kai rinkomės, tai galva sukosi nuo gausybės.


Tai ir puiku 4u.gif Cia jusu buvo pasirinkimas. As rinkausi is kitokiu. 4u.gif Ir kitu saliu. Jums buvo priimtinesnis kitoks. Del to visiskai nekritikuoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 12, 08:30)
Tai ir puiku  4u.gif  Cia jusu buvo pasirinkimas. As rinkausi is kitokiu.  4u.gif Ir kitu saliu. Jums buvo priimtinesnis kitoks. Del to visiskai nekritikuoju.  mirksiukas.gif

Čia ne apie kritiką kalbame. Tiesiog Jūs pareiškėte, kad šviesaus granito nebūna TIK marmuras . Tad aš Jums pateikiau pavadinimais ir tik kelis iš daugybės galimų šviesaus granito pasirinkimo. Pati aš pirkau ne šviesų, nors labai dvejojau. Ir mano pasirinkimą ribojo tai, kad reikėjo 3 metrų granito, ir nenorėjau jokių sudūrimų.
Ir, na, niekaip Jūs man neįrodysit, kad ukrainietiškas granitas yra geriau už Itališką, Brazilišką, Turkišką ir net tą patį kinietišką, nes pastarojo irgi yra labai kokybiško. Nereikia lyginti su pačiu pigiausiu dažytu.
Atsakyti
Sveikos, mes dejom virtuvini stalvirsi is kvarco(aglomerato), labai patenkinti biggrin.gif , jis daug plonesnis uz granitini, be to visiskai nesugeriantis, nera jokiu demiu.Prie jo priderinome palanges is tos pacio medziagos, labai patogu,nebijai geliu perlaistyti, kad demiu neliktu, labai lengvai nusivalo viskas. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

koki geriau stalvirsi pasirinkti, naturalaus akmens ar dirbtinio?
Atsakyti