Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

sveikos,norejau pasidometi gal kas zinot kiek kainuotu virtuves baldu pervilkimas. dabar virtuvej yra zalios spalvos spinteles ir jas noretumem pakeisti i geltonas, karkasas liktu tas pats, tik pasikeistu dureliu spalva...
aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
žadame virtuvėje keisti stalviršiuką, bet neapsisprendžiam tiksliai. Smarkiai galvojame apie natūralų akmenį.
Gal kas paaiškintų ar verta, kas tuo užsiima, kokios kainos ir pan?

Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti

 i 
6. Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų (nick'ų) turėjimas (ypač siekiant sudaryti palaikymą savo kitam vartotojui, arba norint sukelti ginčą/intrigą) - žr. forumo taisykles.

Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 11 liepos 2011 - 16:36
Sveiki,
Aš planuoju virtuvėje dėti granitinį stalviršį, tik neapsisprendžiu tarp juodo su "blizgumu" ir sviesiai smelio spalvų ...įdomu kuris praktiškesnis variantas? Gal kažkas susidūrėte su abiems?
Beje gal kažkas neseniai pirkotės granitinį stalviršį, kokia dabar normali metro kaina? man čia vienoje firmelėje sakė, kad 1100 su viskuo. Ar normali tokia kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 08, 23:53)
Sveiki,
Aš planuoju virtuvėje dėti granitinį stalviršį, tik neapsisprendžiu tarp juodo su "blizgumu" ir sviesiai smelio spalvų ...įdomu kuris praktiškesnis variantas?  Gal kažkas susidūrėte su abiems?
Beje gal kažkas neseniai pirkotės granitinį stalviršį, kokia dabar normali metro kaina? man čia vienoje firmelėje sakė, kad 1100 su viskuo. Ar normali tokia kaina?  g.gif


Jei megrate švarą, ir pasiruošusi nuolat blizginti, siūlau juodą, manau turite omenyje Galaksy star, o jei norite kad nesimatytu kiekvienas trupinelis-tuomet rinkites smėlinį. Pas mane Tan Brown, ant jo nieko nesimato smile.gif, reikia palenkti galva kad pamatytum ar yra dulkių smile.gif

Marmuras virtuveje yra visiskai nepraktiška, todel kad Jei išliesite aliejų, po marmuro poliruotu sluoksniu jis prasiskverbs ir liks tamsi dėmė. Jei paliksite citrinos sulčių-atsiras balta dėmė. Jų nepanaikinsite. Rizikuoti dėti marmurą galima tik tada jei jo poliruotas pavirsius nuimtas, bet vistiek reikia pedantiškumo.
Atsakyti
QUOTE(Rimvyde1 @ 2011 08 09, 19:23)
Jei megrate švarą, ir pasiruošusi nuolat blizginti, siūlau juodą, manau turite omenyje Galaksy star, o jei norite kad nesimatytu kiekvienas trupinelis-tuomet rinkites smėlinį. Pas mane Tan Brown, ant jo nieko nesimato smile.gif, reikia palenkti galva kad pamatytum ar yra dulkių smile.gif

Marmuras virtuveje yra visiskai nepraktiška, todel kad Jei išliesite aliejų, po marmuro poliruotu sluoksniu jis prasiskverbs ir liks tamsi dėmė. Jei paliksite citrinos sulčių-atsiras balta dėmė. Jų nepanaikinsite. Rizikuoti dėti marmurą galima tik tada jei jo poliruotas pavirsius nuimtas, bet vistiek reikia pedantiškumo.


Taip, apie Galxy Star ir mastau ir o šviesus tai vadinasi:Shivakashi 4u.gif Bet pas mane baldai bus šviesūs virtuviniai, tai vėlgi galvoju, ar neatrodys per daug blanku, kai viskas bus pastelinių beveik spalvų... nes šiaip tai man tas šviesesnis labiau irgi patinka ir aišku gal praktiškiau.... gal kažkas turite šviesią virtuvę su šviesiu stalviršiu? netrūksta jum kažkokio akcento, kad "neišplauktų" viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2011 02 26, 14:17)
Ziuriu sneketa man aktualia tema senokai,bet gal atsilieps kas  ax.gif
apie kokias butent priemones snekate?Mano stalvirsis grynai baltas,palieka demeles nuo kavos,arbatos,ne mazai vargo kol isvalau,vien kempineles ir skudurelio neustenka ne pro kur...Gal uztektu,jei deme butu operatyviai aptikta ir nuvalyta,bet vakarais buna,kad nepastebiu....
mes gavome tokia pasta kriauklei valyti(gamintojai dave),bet sake,kad su ta pasta tik kriaukle galima valyti ,o stalvirsio ne g.gif man kol kas sunkoka su baltu stalvirsiu apsiprasti,daug prieziuros reikalauja... blush2.gif


Tai cia gal koks marmuras bus, nes granito sviesaus nebuna g.gif
Papildyta:
QUOTE(maklere @ 2011 08 08, 23:53)
Sveiki,
Aš planuoju virtuvėje dėti granitinį stalviršį, tik neapsisprendžiu tarp juodo su "blizgumu" ir sviesiai smelio spalvų ...įdomu kuris praktiškesnis variantas?  Gal kažkas susidūrėte su abiems?
Beje gal kažkas neseniai pirkotės granitinį stalviršį, kokia dabar normali metro kaina? man čia vienoje firmelėje sakė, kad 1100 su viskuo. Ar normali tokia kaina?  g.gif


Juodo su „blizgumu“, o kaip jus isivaizduojat ta blizguma? Nebent dazytas koks, kad puikiai blizgetu ar kaip? O sviesiai smelio spalvu normalaus granito nebuna nebent koks indiskas, kinietiskas. Ukrainiestiski geri, skandinavu saliu.
Jau buvau sioje, berods, temoje uzsiminus, kad tikrai nepirkciau jokio kinietisko akmens ar marmuro, juk daromas stalvirsis virtuveje ant, kurio dedamas maistas, pjaustoma ir pan. Ypatingai jeigu seimoje yra vaiku. doh.gif
O cia ta kaina 1100 Lt tai cia 1m2 akmens kaina? ar dar isiskaito ir montazas, skyliu ispjovimas ar kaip?
Papildyta:
QUOTE(Rimvyde1 @ 2011 08 09, 18:23)
Jei megrate švarą, ir pasiruošusi nuolat blizginti, siūlau juodą, manau turite omenyje Galaksy star, o jei norite kad nesimatytu kiekvienas trupinelis-tuomet rinkites smėlinį. Pas mane Tan Brown, ant jo nieko nesimato smile.gif, reikia palenkti galva kad pamatytum ar yra dulkių smile.gif

Marmuras virtuveje yra visiskai nepraktiška, todel kad Jei išliesite aliejų, po marmuro poliruotu sluoksniu jis prasiskverbs ir liks tamsi dėmė. Jei paliksite citrinos sulčių-atsiras balta dėmė. Jų nepanaikinsite. Rizikuoti dėti marmurą galima tik tada jei jo poliruotas pavirsius nuimtas, bet vistiek reikia pedantiškumo.

drinks_cheers.gif Pritariu del marmuro, o del svaros, tai juk virtuve, vis tiek valoma kiekviena diena ir dar po kelis kartus, nebent tokia yra seimininke, kuri nieko negamina savaitem, tai taip dulkiu dali matytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 11, 11:16)
Tai cia gal koks marmuras bus, nes granito sviesaus nebuna  g.gif


yra ir sviesaus granito- kasmyr white, kashmyr peral (gal ne visai teisingai pavadinimus uzrasiau blush2.gif )

o kodel nepirktumete is kinijos akmens? is ukrainos zmones nenori del radiacijos is po Cernobilio g.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 10, 12:00)
gal kažkas turite šviesią virtuvę su šviesiu stalviršiu? netrūksta jum kažkokio akcento, kad "neišplauktų" viskas  g.gif


mano šviesi virtuvė su šviesiu stalviršiu,tai nusipirkau raudoną virdulį ir labai smagu pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 11, 11:19)
yra ir sviesaus granito- kasmyr white, kashmyr peral (gal ne visai teisingai pavadinimus uzrasiau blush2.gif )

o kodel nepirktumete is kinijos akmens? is ukrainos zmones nenori del radiacijos is po Cernobilio  g.gif


Buna firmu, kurios duoda visas garantijas del radiacijos, sertifikatus. Ukrainietiskas akmuo isgaunamas is zemes, o kinietiskas kasamas nuo uolu, jis netgi nepoliruojamas, o nudazomas ir inpregnuojamas (todel jis taip puikiai blizga!), po kurio laiko juk tie dazai nusitrina, „nusiseria“, teko toki atveji girdeti, todel pas save namuose dejome tik gera akmeni, ne koki dibtini, impergnuota ar pan. Apie si reikala teko nemazai pasidometi.
Na aisku cia kiekvieno zmogaus reikalas, koki rinktis. As asmeniskai jau tada geriau rinkciausi kokia medzio plokste, nei kinietiska akmeni stalvirsiui.Visai kas kita kokioms sienutems, kazkur kitur sudeti, kur nera salycio su maistu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 11, 11:28)
Buna firmu, kurios  duoda visas garantijas del radiacijos, sertifikatus. Ukrainietiskas akmuo isgaunamas is zemes, o kinietiskas kasamas nuo uolu, jis netgi nepoliruojamas, o nudazomas ir inpregnuojamas (todel jis taip puikiai blizga!), po kurio laiko juk tie dazai nusitrina, „nusiseria“, teko toki atveji girdeti, todel pas save namuose dejome tik gera akmeni, ne koki dibtini, impergnuota ar pan. Apie si reikala teko nemazai pasidometi.
Na aisku cia kiekvieno zmogaus reikalas, koki rinktis. As asmeniskai jau tada geriau rinkciausi kokia medzio plokste, nei kinietiska akmeni stalvirsiui.Visai kas kita kokioms sienutems, kazkur kitur sudeti, kur nera salycio su maistu ir pan.

nu kaip idomiai- mano ziniomis visi stalvirsiai impregnuojami...ir granitiniai,ir marmuriniai, ir kinietiski ir ukrainietiski ir italiski.... ir rekomenduojama kas kazkiek laiko juos perimpregnuoti...
Atsakyti
Na Svajone_25 ir isisvajojo. lotuliukas.gif
As tai manau, jei apie tam tikrai reikala neturi supratimo, tai gal geriau patyleti? Nes labai jau juokingai ir kvailai atrodo... lotuliukas.gif
Atsakyti