Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės, vonios stalviršiai

Na nezinau, as granitini stalvirsi su nieko nevalau, issikyrus paprasta sudrekinta vandeniu kempinele, sluostele. pas mane blizga ir nieko nereikia... Jokiu chemiju g.gif ax.gif

Tikrai nerizikuociau nieko pilti ar teplioti...
Atsakyti
O tai kokia čia rizika, jei priemonės tam ir skirtos? g.gif AŠ irgi anksčiau tik sudrėkintu skudurėliu nuvalydavau, bet kai radau šias priemones ir pabandžiau, su malonumu naudoju. Tas valiklis tai iš viso atgaivina spalvą tikrąją akmens, nes visi nešvarumai iš ''porų'' išvalomi. Na bet jei nesinori jokių chemijų, tai ir nenaudokit, gi niekas primygtinai nebruka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilona123 @ 2010 07 21, 15:53)
Gal kas nors namie turite akmens mases sviesu stalvirsi virtuveje. Prisiklausiau visoki pletku, kad jei uoga nukrenta tai jau viskas, nebeissivalo deme. O virtuve jau siomis dienomis reikia uzsakyti. Patarkite jei kas turite patirties. Dabar esu issirinkusi ne balta, bet labai sviesu stalvirsi... Aciu



QUOTE(cresta @ 2010 08 19, 17:10)
Sveikos mamytės  4u.gif

Gal kas nors darėsi akmens masės stalviršį "G forma" įmonėje Kaune? Kokie atsiliepimai būtų? Ar kokybiškai, ar gerai? Ačiū  4u.gif



as dariausi balta biggrin.gif sienele taip pat biggrin.gif jokiu problemu nei su meistrais nei del spalvos thumbup.gif prieziura tokia pati kaip ir elementaraus stalo, kriaukles ar kt pavirsiaus (kita kart atsipjaunu ka, bet biski lieka zymes blush2.gif )
Atsakyti
sveiki, koki stalvirsi rekomenduotumete deti vonioje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 10 07, 12:08)
sveiki, koki stalvirsi rekomenduotumete deti vonioje?  g.gif

Naturalaus akmens, granitini arba marmurini.
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2010 08 27, 15:46)
Na nezinau, as granitini stalvirsi su nieko nevalau, issikyrus paprasta sudrekinta vandeniu kempinele, sluostele. pas mane blizga ir nieko nereikia... Jokiu chemiju  g.gif  ax.gif 

Tikrai nerizikuociau nieko pilti ar teplioti...


drinks_cheers.gif As irgi jokiu special priemoniu nenaudoju.Pervalau retkarciais su eko valikliu apelsininiu,kvepia smile.gif O siaip yra speciali "maistine chemija" akmeniui blizginti,bet akmuo turi savybe-kuo ilgiau naudoji,tuo labiau blizga.
Atsakyti
QUOTE(Hameris @ 2010 10 07, 12:00)
Naturalaus akmens, granitini arba marmurini.



o kuris pigiausias, brangiausias turbut marmuras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 11 11, 11:17)
o kuris pigiausias, brangiausias turbut marmuras  ax.gif


Pigiausias turbut kinietiskas granitas. Nors jo nerizikuociau deti, ypatingai vonioje kur daug buna dregmes. O granito ir marmuro kainos mazai skiriasi. Nors granitas yra kietesnis, marmuras minkstesnis. Todel patartina granita naudoti stalvirsiamas, grindims, laiptams, prie zidiniu, o marmura sienutems, kur jo neveikia didelis dregmes poveikis ar silumos...
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2010 11 11, 10:34)
Pigiausias turbut kinietiskas granitas. Nors jo nerizikuociau deti, ypatingai vonioje kur daug buna dregmes. O granito ir marmuro kainos mazai skiriasi. Nors granitas yra kietesnis, marmuras minkstesnis. Todel patartina granita naudoti stalvirsiamas, grindims, laiptams, prie zidiniu, o marmura sienutems, kur jo neveikia didelis dregmes poveikis ar silumos...


aciu uz atsakyma, o kazin kiek granito 1m2 kainuoja g.gif
Atsakyti
Sveiki,

o gal kas patartu kur pigiausiai galima nusipikmrt granito arba marmuro ? Mums reiktu zidinio apdailai, na ir gal i vonia (dar nenusprendem).

Brukstelkit jei kas turit patirties kur ir uz kiek pirkot, kaip kokybe ir pan.

Dekoju labai is anksto
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute26 @ 2010 12 03, 16:25)
Sveiki,

o gal kas patartu kur pigiausiai galima nusipikmrt granito arba marmuro ? Mums reiktu zidinio apdailai, na ir gal i vonia (dar nenusprendem).

Brukstelkit jei kas turit patirties kur ir uz kiek pirkot, kaip kokybe ir pan.

Dekoju labai is anksto

mes pirkom ir marmurą ir granito plyteles iš arsenalo,yra ju tinklapis ,galit pažiūrėt kainas thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu sneketa man aktualia tema senokai,bet gal atsilieps kas ax.gif


QUOTE(Temidė @ 2010 08 27, 16:51)
O tai kokia čia rizika, jei priemonės tam ir skirtos? g.gif  AŠ irgi anksčiau tik sudrėkintu skudurėliu nuvalydavau, bet kai radau šias priemones ir pabandžiau, su malonumu naudoju. Tas valiklis tai iš viso atgaivina spalvą tikrąją akmens, nes visi nešvarumai iš ''porų'' išvalomi. Na bet jei nesinori jokių chemijų, tai ir nenaudokit, gi niekas primygtinai nebruka  4u.gif


apie kokias butent priemones snekate?Mano stalvirsis grynai baltas,palieka demeles nuo kavos,arbatos,ne mazai vargo kol isvalau,vien kempineles ir skudurelio neustenka ne pro kur...Gal uztektu,jei deme butu operatyviai aptikta ir nuvalyta,bet vakarais buna,kad nepastebiu....


QUOTE(1000inis @ 2010 08 30, 15:00)
as dariausi balta  biggrin.gif sienele taip pat biggrin.gif  jokiu problemu nei su meistrais nei del spalvos thumbup.gif  prieziura tokia pati kaip ir elementaraus stalo, kriaukles ar kt pavirsiaus (kita kart atsipjaunu ka, bet biski lieka zymes blush2.gif )

mes gavome tokia pasta kriauklei valyti(gamintojai dave),bet sake,kad su ta pasta tik kriaukle galima valyti ,o stalvirsio ne g.gif man kol kas sunkoka su baltu stalvirsiu apsiprasti,daug prieziuros reikalauja... blush2.gif


QUOTE(pincius @ 2011 02 26, 13:47)
o as neturiu tokio noro fotkinti pilvo  schmoll.gif  sukirtau karbonada  tongue.gif

Atsakyti