Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta 6 dalis

QUOTE(baltanosis @ 2009 01 15, 18:21)
gal kas galit parekomenduoti koki nebrangu tusa? kad graziai padazytu, nenubegtu i lauka tik isejus ir akiu negrauztu?  ax.gif tinakntis kontaktiniams lesiams
aciu 4u.gif

man pats geriausias MAYBELLINE VOLUM EXPRESS tusas zydroje pakuoteje thumbup.gif kiek teko naudoti dar brangesniu tusu, tai vis griztu prie sio. svarbiausia, nenusipirkti pradarineto doh.gif jis tinka ir jautrioms akims, pati nesioju kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 21, 02:13)

turiu klausimeli 4u.gif  man reikia nusipirkti plauku galiukasms krema, aliejuka, seruma, fluida, nesvarbu ka kad tik tiktu galams, nes plaukus sviesinu tai galai automatiskai purus labai ir "stovi"  doh.gif  ir kad neriebintu plauku, nes dabartinis ( subrina fluidas tinka, bet tada as galva turiu plautis vos ne kas dien o tai man netinka sad.gif aciu uz patarimus  4u.gif

Nenoriu labai reklamos pavaryti, bet aš jau ne vienus metus naudoju ir labai džiaugiuosi avon serumu plaukų galiukams. Nekainuoja jis kosmoso, kažkur apie 12 Lt, bet va man labai patinka, kad sušvelnina galiukus, jų neriebina ir dar - labai maloniai kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#vėja# @ 2009 01 21, 17:40)
Nenoriu labai reklamos pavaryti, bet aš jau ne vienus metus naudoju ir labai džiaugiuosi avon serumu plaukų galiukams. Nekainuoja jis kosmoso, kažkur apie 12 Lt, bet va man labai patinka, kad sušvelnina galiukus, jų neriebina ir dar - labai maloniai kvepia  smile.gif

drinks_cheers.gif man jis pats geriausias
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 21, 16:21)
man pats geriausias MAYBELLINE VOLUM EXPRESS tusas zydroje pakuoteje thumbup.gif  kiek teko naudoti dar brangesniu tusu, tai vis griztu prie sio.  svarbiausia, nenusipirkti pradarineto doh.gif jis tinka ir jautrioms akims, pati nesioju kontaktus smile.gif

O man sitas tusas isvis netiko. Blakstienos tokios trumpos ir sulipusios atrodydavo g.gif
Atsakyti
[quote=jurguze,2009 01 21, 19:02]
O man sitas tusas isvis netiko. Blakstienos tokios trumpos ir sulipusios atrodydavo g.gif
[/quot
jis ir nera ilginantis, tik apimties suteikia mirksiukas.gif o jei blakstienos sulipo, tai gali buti kad nusipirkai pradarineta g.gif kadangi mano ir taip ilgos blakstienos, tai savo darba, suteikti apimties, jis atlieka puikiai. bent jau man 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(#vėja# @ 2009 01 21, 17:40)
Nenoriu labai reklamos pavaryti, bet aš jau ne vienus metus naudoju ir labai džiaugiuosi avon serumu plaukų galiukams. Nekainuoja jis kosmoso, kažkur apie 12 Lt, bet va man labai patinka, kad sušvelnina galiukus, jų neriebina ir dar - labai maloniai kvepia  smile.gif

man jis irgi buvo geriausias kol nepabandziau tigi aliejuko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinute999: 21 sausio 2009 - 18:58
QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 21, 18:59)
man jis irgi buvo geriausias kol nepabandziau tigi aliejuko wub.gif

sorry offtopic
o kiek tigis kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(#vėja# @ 2009 01 21, 18:40)
Nenoriu labai reklamos pavaryti, bet aš jau ne vienus metus naudoju ir labai džiaugiuosi avon serumu plaukų galiukams. Nekainuoja jis kosmoso, kažkur apie 12 Lt, bet va man labai patinka, kad sušvelnina galiukus, jų neriebina ir dar - labai maloniai kvepia  smile.gif



Pritariu drinks_cheers.gif Labai superinis serumas, visada sulaukiu akcijos ir perku kelis vienetus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2009 01 21, 20:13)
Pritariu  drinks_cheers.gif  Labai superinis serumas, visada sulaukiu akcijos ir perku kelis vienetus  bigsmile.gif


čia jūs apie tą kur su salotiniu dangteliu? jei tą tai turėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 15, 20:31)
user posted image
Man sis kaip uz tokia kaina labai patiko, atlieka visas tuso funkcijas, niekuo nesiskiria su pries tai turetu MF 2000, o ir kaina jo nesiekia 12Lt, tik kaip del kontaktiniu lesiu tai nzn nes nenesioju g.gif


Aciu uz pasiulyta tusa 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nusipirkau pabandziau ir atsidziaugti negaliu, ir storina ir ilgina ir tt thumbup.gif o kai uz tokia kaina, tai isvis geris bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 21, 02:13)
man irgi tas essence nepatiko, is bedos emiau kita sepeteli ir i ta kose mirkaiu smile.gif ( kol nenusipirkau naujo smile.gif 
turiu klausimeli 4u.gif  man reikia nusipirkti plauku galiukasms krema, aliejuka, seruma, fluida, nesvarbu ka kad tik tiktu galams, nes plaukus sviesinu tai galai automatiskai purus labai ir "stovi"  doh.gif  ir kad neriebintu plauku, nes dabartinis ( subrina fluidas tinka, bet tada as galva turiu plautis vos ne kas dien o tai man netinka sad.gif aciu uz patarimus  4u.gif


Nusipirkau is Eurokos Black fluida, seruma ar kaip ji pavadinti rolleyes.gif tai visai nieko, nesisikiria man jis nei nuo selective, nei nuo kitu brangesniu fluidu cool.gif
Atsakyti
o man super essense vandeniui atsparaus akiu makiazo valiklis! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karpūnsko Java @ 2009 01 21, 22:43)
čia jūs apie tą kur su salotiniu dangteliu? jei tą tai turėjau  g.gif



Aha, tas pats. Yra dar vienas jų serumas, nuo elektrinimosi, tai tas neee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 21, 19:59)
man jis irgi buvo geriausias kol nepabandziau tigi aliejuko wub.gif

O kuom Tigi geresnis pasirodė?
Papildyta:
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 15, 20:31)
user posted image
Man sis kaip uz tokia kaina labai patiko, atlieka visas tuso funkcijas, niekuo nesiskiria su pries tai turetu MF 2000, o ir kaina jo nesiekia 12Lt, tik kaip del kontaktiniu lesiu tai nzn nes nenesioju g.gif

Ai, o kur šių tušų būna? Eurokose, Droge turbūt?
Atsakyti