Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

Nunėriau dovanai servetytes mažas, man jos labai patiko. Tos, kur su keturiais lapais gavosi nuostabios.

user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=silsta,2009 03 18, 09:34]
Nunėriau dovanai servetytes mažas, man jos labai patiko. Tos, kur su keturiais lapais gavosi nuostabios.

jos tikrai super thumbup.gif , ir aš tokias nunėrusi turiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 03 06, 19:53)
siaudukes gal šitie

user posted image



O kur gauti vyruko schemutę?
Atsakyti
QUOTE(Bombočka @ 2009 04 20, 17:19)
O kur gauti vyruko schemutę?

mano gavosi tokie:
user posted image


kai numezgi jaunaja, vyruka megzti labai paprasta, jaunajai buvo parasyta 70 akiu pynele, tai man teko gerokai pratampyti nes ta apatine eile gaunasi nelabai tampri tai vyrukui dariau 76 akiu pynute ir neriau stulpeliais su uzmetimu i virsu, matavau ant butelio kur jau jis pradeda siaureti kelias eiles kas 10 po to kas 9 ir kas 8 stulpeli sumegzdavau du i viena. jei kil klausimu galit parasyti, pakonsultuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 04 20, 18:34)
mano gavosi tokie:


kai numezgi jaunaja, vyruka megzti labai paprasta, jaunajai buvo parasyta 70 akiu pynele, tai man teko gerokai pratampyti nes ta apatine eile gaunasi nelabai tampri tai vyrukui dariau 76 akiu pynute ir neriau stulpeliais su uzmetimu i virsu, matavau ant butelio kur jau jis pradeda siaureti kelias eiles kas 10 po to kas 9 ir kas 8 stulpeli sumegzdavau du i viena. jei kil klausimu galit parasyti, pakonsultuosiu  smile.gif

nu labai grazhi porele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 04 20, 18:34)
mano gavosi tokie:

kai numezgi jaunaja, vyruka megzti labai paprasta, jaunajai buvo parasyta 70 akiu pynele, tai man teko gerokai pratampyti nes ta apatine eile gaunasi nelabai tampri tai vyrukui dariau 76 akiu pynute ir neriau stulpeliais su uzmetimu i virsu, matavau ant butelio kur jau jis pradeda siaureti kelias eiles kas 10 po to kas 9 ir kas 8 stulpeli sumegzdavau du i viena. jei kil klausimu galit parasyti, pakonsultuosiu  smile.gif

Vos nuo kėdės nenuvirtau pamačius. Čia tai pora kaip tvora thumbup.gif
Nu negaliu atsižiūrėt, kaip gražu.
Atsakyti
As tai tirpstu nuo situ grozybiu, labai noreciau ir pati kazka panasaus nunerti ax.gif (tik kaip ta vaseli prisijaukinti doh.gif ). Tad dalinuos situ groziu schemomis su jumis 4u.gif

Orchideja
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Minik, turiu neblogą nuorodą gėlių nėrimui....

http://picasaweb.goo...rla2273/Flores#
Atsakyti
Šitos porelės aprašymas yra...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 27 balandžio 2009 - 10:34
QUOTE(silsta @ 2009 04 27, 11:28)
Šitos porelės aprašymas yra...



oj achiukas, prireiks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 04 27, 07:34)
Minik, turiu neblogą nuorodą gėlių nėrimui....

http://picasaweb.goo...rla2273/Flores#

Oho, na ir grozybiu tame albume, akys raibsta. Dekui uz toki lobyna 4u.gif O mano ikeltu gelyciu foto kazkur dingo g.gif
Atsakyti
Labukas gal kas turit kokia schemute berniukiskai kepurytei blush2.gif
Atsakyti