Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

QUOTE(atverklanga @ 2012 05 09, 11:23)
Atsiprasau, nezinau kurioj temoj tai rasyti, todel kopinu net i kelias. turiu toki kvaila klausima  blush2.gif  gal kas man, kaip naujokei, gali paaiskinti, kaip nerti apskritima (servetele, padekliuka), kad jis nesiriestu? po  kiek akiu prideti? vis bandau, bet tai per daug akiu buna, tai per mazai  doh.gif

Tarkim 6 pynelės akys, tada 12 stulpelių su 1 užmetimu,
2 eilė - 24 stulpeliai su užmetimu
3 eilė platinam ne kiekvieną stulpelį, o tik kas antrą - 24+12=36 stulpeiai su užmetimu
4 eilė platinam jau tik kas trečią - 36+12=48
ir t.t.

Konkrečiai nuo siūlų ir vašelio dar gali kažkiek skirtis ar riesis ar ne... Bet jei vienoj eilėj labiau išplatėjo - kitoj galima mažiau platint ir pasitaiso ax.gif

ir dar - gražiau atrodo, kai platinama kažkokiom juostelėm - ta prasme vienoj vietoj visada blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 gegužės 2012 - 10:37
Aciu uz patarima ir jis man labai pravers thumbup.gif nes suplatinimu pastoviai turiu problemu smile.gif
Atsakyti
labai labai aciu, bandysiu 4u.gif dar klausimas - o kodel su uzmetimu? negalima apskritimo nert be uzmetimo? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2012 05 09, 11:52)
labai labai aciu, bandysiu  4u.gif dar klausimas - o kodel su uzmetimu? negalima apskritimo nert be uzmetimo?  mirksiukas.gif  4u.gif

galima, bet nesu garantuota ar ta pati taisyklė tinka g.gif Nors jaučiu, kad turėtų tikt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 05 09, 10:37)
Tarkim 6 pynelės akys, tada 12 stulpelių su 1 užmetimu,
2 eilė - 24 stulpeliai su užmetimu
3 eilė platinam ne kiekvieną stulpelį, o tik kas antrą - 24+12=36 stulpeiai su užmetimu
4 eilė platinam jau tik kas trečią -  36+12=48
ir t.t.

Konkrečiai nuo siūlų ir vašelio dar gali kažkiek skirtis ar riesis ar ne... Bet jei vienoj eilėj labiau išplatėjo - kitoj galima mažiau platint ir pasitaiso ax.gif

ir dar - gražiau atrodo, kai platinama kažkokiom juostelėm - ta prasme vienoj vietoj visada blush2.gif

labai aciu, isbandziau ir pirmakart gyvenime normalu apskritima gavau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,

noreciau paklasuti patarimo:kaip nerti skrybelaite, kad briliai gautusi?

dekui
Atsakyti
Sveikos, labai reikia jusu pagalbos, gal kuri turite sia schema tik aiskesne?
user posted image
Atsakyti
Merginos, gal kartais turite šio nuostabaus krikšynų komplektuko schemutes ar aprašymą?

user posted image

Noriu papuošti pati savo būsimą krikšto sūnellį wub.gif
Ačiūūūū 4u.gif
Atsakyti
jau gavau kitoj temukėj 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
turiu aš tokia problemėlę: nėriau servetėlę nr.1 iš žurnalo išplėštos schemos, ir netyčia ją pamečiau doh.gif , taigi jeigu turite RANKDARBIŲ KRAITELĖS 2006 metų liepos numerį, būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt schema, arba pasidalintumėte nuoroda, kur galėčiau ją rasti.
Atsakyti
QUOTE(PoOnIsS @ 2012 06 23, 13:08)
Sveikos mamytės,
turiu aš tokia problemėlę: nėriau servetėlę nr.1 iš žurnalo išplėštos schemos, ir netyčia ją pamečiau doh.gif , taigi jeigu turite RANKDARBIŲ KRAITELĖS 2006 metų liepos numerį, būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt schema, arba pasidalintumėte nuoroda, kur galėčiau ją rasti.

Ačiū labai bangelee už schemutę rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri netycia galetumete man pagelbeti blush2.gif Labai noriu pati nunerti savo dvynukams berniukui ir mergytei kriksto skraisteles, gal kuri turite skraisteliu schemuciu? unsure.gif Drabuzeliai bus lininiai, labai paprasti, dar gal pabandysiu juos neriniukais papuosti, butu smagu prie skraisteles priderinti bigsmile.gif Buciau be galo dekkinga, jei kas atsilieptumete ar cia, ar i AZ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti