Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

Labutis, gal kas galit padėti rasti šios gėlytės schemutę blush2.gif būčiau be galo dėkinga, na ar bent kažką panašaus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2010 08 30, 19:20)
bugyte, gal gali imesti čia tą scemute?  blush2.gif

eliuke, atsiprašau, nepastebėjau tavo prašymo 4u.gif
Mane dėl tos schemutės nukreipė i rusaičių forumą, ten merginos mezga ir dalinasi schemomis bei patarimais mirksiukas.gif
http://club.osinka.r...hlight=#4009874
Atsakyti
oi, labai ačiu, man ši suknutė labai dailiai ir įdomiai atrodo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salota8871 @ 2010 06 23, 09:48)
sveikutes, noreciau sios poros schemuciu, gal galetumet kokia nuorodele pasakyt, ACIUKAS  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Gal galetumete man schemute atsiusti, mano el. pasta amicusgood@yahoo.com dekoju is karto
Atsakyti
patarkit -is kokiu siuliuku neriamos vasarines sukneles blush2.gif

o gal galetumet dar nuoroda ikelti apie neriamas sukneles ,gali but rusu forumai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksreda: 24 gruodžio 2010 - 21:57
Auksreda, čia daugybė vasarinių suknelių....

http://club.osinka.r...9863ae2d9ec9e15
Atsakyti
silsta aciu 4u.gif
Atsakyti
gal kas turite žvakių apnėrimo krikštynoms schemučuų, nes dauguma rašo, kad neria iš galvos, o man tas nelabai limpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2011 06 18, 11:18)
gal kas turite žvakių apnėrimo krikštynoms schemučuų, nes dauguma rašo, kad neria iš galvos, o man tas nelabai limpa smile.gif

Tada pasiimkite serveteles schemute, tik pradekite nerti ne nuo pirmos eiles, kad butu skyle zvakei ikisti ir nerkite norimo ilgio, arba kitas variantas, nusinerkite patinkancia juostele ir ja susiukite susukdama kaip rozyte, gausis labai grazus papuosimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 18, 13:18)
Tada pasiimkite serveteles schemute, tik pradekite nerti ne nuo pirmos eiles, kad butu skyle zvakei ikisti ir nerkite norimo ilgio, arba kitas variantas, nusinerkite patinkancia juostele ir ja susiukite susukdama kaip rozyte, gausis labai grazus papuosimas wink.gif


na va doh.gif mintis gi! Aciu labai!!!
Atsakyti
merginos ,gal turite kokios nesudėtingos nertos liemenės schemą,dukra užsimanė ir dūzgia man,tipo dabar mada,jau tas jaunimas cool.gif
Atsakyti
user posted image

Esu ne prie savo seno gero PC, ir neturiu savo schemu kaupyklos sad.gif Dekociau jei tinkamas uzrodytumet. Pirmiausia - tu gelyciu, konkreciai - kaip jos jungiamos, kad nereiketu skaiciuoti ir perardinet,nes ant tokiu skyletu sujungimu man budavo sunku parinkti tinkamiausia akiu skaiciu, kad graziai atrodytu istempus. Ir dar apvadeliu paskutines 2-3 eilutes, labai grazus krastelis g.gif
Atsakyti