Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

QUOTE(dalytuke @ 2010 02 25, 11:14)
Gal kas galetu paaiskint kaip nert sita grozi? 4u.gif  4u.gif  Buciau labai dekinga  4u.gif
user posted image



sitas grozis neriasi labai paprastai. Tereikia susirasti koki apnerima kaisiniams, labai daug ju pikasoje. Tada apnerineti ant kaiusinio luksto arba baliono. Kai apneriamas isstandinti, kad butu kietas, tada baliona susprogdinti ir lieka tokia forma. Panasiai dayti kaip ir apnerian zaisliukus.

kelios schemutes cia:
http://picasaweb.goo...cCrochet102003#
Atsakyti
Aš ne į temą paklausiu,bet man laabai reikia... blush2.gif Juk brūkšnelis su viršuje esančiu kreivu pagaliuku yra stulpelis su užmetimu,ne? blush2.gif blush2.gif
/
|
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 25, 18:25)
Aš ne į temą paklausiu,bet man laabai reikia...  blush2.gif Juk brūkšnelis su viršuje esančiu kreivu pagaliuku yra stulpelis su užmetimu,ne?  blush2.gif  blush2.gif 
      /
      |

na taip, tu teisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2010 02 25, 20:50)
na taip, tu teisi 4u.gif


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2010 02 25, 19:16)
sitas grozis neriasi labai paprastai. Tereikia susirasti koki apnerima kaisiniams, labai daug ju pikasoje. Tada apnerineti ant kaiusinio luksto arba baliono. Kai apneriamas isstandinti, kad butu kietas, tada baliona susprogdinti ir lieka tokia forma. Panasiai dayti kaip ir apnerian zaisliukus.

kelios schemutes cia:
http://picasaweb.goo...cCrochet102003#



Aciu 4u.gif nussinert pabandziau beliko sustandint ,tik nezinau kaip cia geriau ji sustandint ,bandysiu su krakmolu g.gif g.gif reikia kad kietas butu labai g.gif g.gif jei gausis parodysiu rezltata doh.gif
Atsakyti
Gal kas turite chemute kaip nunerti katyte hello kitty?
Atsakyti
Sveikutės darbštuolės 4u.gif,
neriu ir aš vieną servetėlę tik va užstrigau ties 13-ta eile ir niekaip nesuprantu, kaip nerti doh.gif. Būčiau labai dėkinga, jei kuri paaiškintumės, kaip nunerti tuos aukštus stulpelius aciuks.gif.
servetėlė
Atsakyti
Katuk, nors schema nepasididina ir tiksliai kilpų skaičiaus įžiūrėt negaliu, bet manau, kad neriama taip:
darbas vykata zigzagais smile.gif - 14 pyn. kilpų, 4 st su užm. (pirmą neriam į 8 kilpą nuo vąšelio), 3 kilpos, žemas st. į praeitą eilę. Nėrinį apsukam, ir keliaujam atgal link 4 stulpelių... Na, iš to ką parašiau turėtų toliau būti aišku..
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 02 27, 15:37)
Gal kas turite chemute kaip nunerti katyte hello kitty?


Viskas ka as turiu yra CIA
Atsakyti
QUOTE(katukas @ 2010 02 28, 01:58)
Sveikutės darbštuolės 4u.gif,
  neriu ir aš vieną servetėlę tik va užstrigau ties 13-ta eile ir niekaip nesuprantu, kaip nerti doh.gif. Būčiau labai dėkinga, jei kuri paaiškintumės, kaip nunerti tuos aukštus stulpelius aciuks.gif.
servetėlė

As kiek supratau neriasi taip:
14 akiu kilpa+5akys, neriam stulpeli su uzmetimu i 9 aki+ dar 3 stulpelius, viso 4 su uzmetimu. Isneriam 5 akis ir uzkabinam 12 eile. Apsukam. Neriam vel 5 akis ir vel 4 stulpeliai su uzmetimu, isneriam 10 akiu. Apsukam ir vel 4 stulpeliai su uzmetimu. Isneriam 5 akis ir vel uzkabinam 12 eile. Zigzagas kaip jau buvo mineta thumbup.gif Sekmes!

Beje, gal scemute turetum geresnes kokybes, nes tikrai labai jau nesimato akiu skaiciaus. Noreciau ir as pabandyt nusinert ax.gif Dekoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaulia: 27 vasario 2010 - 23:10
Gal kas turite chemute kaip nunerti katyte hello kitty?

QUOTE(sunnyday @ 2010 02 27, 22:34)
Viskas ka as turiu yra CIA


Wow kaip grazu wub.gif , reikes ir man pabandyti kazka nunarpliot. Bet man reikia paprasciausios plokscios katytes veiduko aplikacijos ant rankinuko prisiust. Man visas veidukas gaunasi gerai, bet ausis isnert- nesigauna. schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 28 vasario 2010 - 01:33