Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

QUOTE(rodute @ 2010 02 02, 13:38)
tasyte labai miela wub.gif  bet gal schema galetum ideti geresnes kokybes, nelabai matosi ax.gif


kad as ja tokia tik turiu.
Atsakyti
Merginos, radau nuostabią servėtėlę ineto platybėse su visa schema.... ax.gif
Pirma reikia gerai susikaupti, o tada gal jau ir pradėsiu nerti, nes ji gana sudėtinga, bet nepaprastai graži ir nematyta... ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 18 vasario 2010 - 14:51
O čia tai jau pavargt teks doh.gif Bet servetėlė iš ties labai įdomi thumbup.gif
Atsakyti
merginos, gal galetut padet, nu niekaip neikandu sios schemos blush2.gif
ka reiskia tie kryziukai, langeliai su stulpeliais ir pan..., as visada nerdavai tik apvalias serveteles o ten tokiu zenklu nebudavo, bet prisireike ir tokia pabandyt... biggrin.gif aciu toms kurios man pades 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3grazke: 25 vasario 2010 - 08:57
Gal kas galetu paaiskint kaip nert sita grozi? 4u.gif 4u.gif Buciau labai dekinga 4u.gif



user posted image
Atsakyti
3grazke, vat cia tai schemute atkasei! Dar neteko tokiu matyt! Dazniausiai tokio motyvo, tai labai paprasta nerti, bet cia jau profam!
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2010 02 25, 11:24)
3grazke, vat cia tai schemute atkasei! Dar neteko tokiu matyt! Dazniausiai tokio motyvo, tai labai paprasta nerti, bet cia jau profam!

lotuliukas.gif tai va, man labai grazi, tik kad as nesuprantu tu kryziuku...
Atsakyti
3grazke, o kaip atrodo pats lapas originale? Gal ką nors išmastysim į jį pažiūrėjus...Aš turiu labai panašų lapą, ten tai viskas aišku....

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 02 25, 12:30)
3grazke, o kaip atrodo pats lapas originale? Gal ką nors išmastysim į jį pažiūrėjus...Aš turiu labai panašų lapą, ten tai viskas aišku....

tai va sitam kur idejai tai viskas labai aisku, o cia nebezinau, idedu kaip ji turi atrodyti, bet nemanau kad kazkas pasidarys aiskiau....
user posted image
as bent kiek iziuriu tai ten kur kryziukai tai labai tankiai stulpeliai su uzmetimu turetu buti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3grazke: 25 vasario 2010 - 13:51
Nu nežinau, tikrai čia keblu... Pagal mane čia visi stulpepiai su vienu užmetimu, tik kur kryžiukas, ten pilnas stulpelis, t.y. trys kojelės su vienu užmetimu. Tik vat man neaišku, tie ilgi tušti... kaip plytos? lotuliukas.gif Tiesiog gal reikia per du langelius tokius tuščius palikti? Ot problema g.gif Nu galvojam toliau g.gif
Atsakyti
Nu gi viskas ten paprasta (laukiau, gal kuri kita paaiškins blush2.gif , bet matau, kad toliau kankinatės)

Tušti langeliai daromi iš st. su 1užm. ir 2 kilpų tarp jų. Langelis X - užpildytas 4 st. "Plytos" - 5 pynelės kilpos tarp stulpelių. Tankesnė vidurinioji dalis neriama: 1st. su užm., 1 pyn. kilpa, 1 st su užm., 1 kilpa ir t.t..
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 02 25, 14:56)
Nu gi viskas ten paprasta (laukiau, gal kuri kita paaiškins  blush2.gif , bet matau, kad toliau kankinatės)

Tušti langeliai daromi iš st. su 1užm. ir 2 kilpų tarp jų. Langelis X - užpildytas 4 st. "Plytos" - 5 pynelės kilpos tarp stulpelių. Tankesnė vidurinioji dalis neriama:  1st. su užm., 1 pyn. kilpa, 1 st su užm., 1 kilpa ir t.t..
Sėkmės smile.gif

notworthy.gif lenkiuosi zemai ir laaabai dekoju 4u.gif
Atsakyti