Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

QUOTE(silsta @ 2009 05 25, 12:06)
Sveika, Meduve, tikrai labai gražūs čia darbeliai. Aš turiu dvi staltieses nusinėrusi, gaila, neturiu kuo nufotkinti, negaliu parodyti. O neriu staltieses iš 10 Nr. medvilninių siūlų, arba iš plonų lininių siūlų. Neseniai turgelyje pavyko dar nusipirkti tokias dvi dideles špūles baltų 10 Nr. siūlų po 7 Lt. Manau, kad man pavyko gana pigiai nupirkti... thumbup.gif  Turiu užsakymą nunerti iš baltos medvilnės 85 cm x 85 cm staltiesėlę. Tai dabar triūsiu laisvu nuo darbo ir nuo ruošos namuose laiku. Mažai lieka to laisvo laiko... Sėkmės tau, kuo galėsiu tuo padėsiu.
Tiesa, iš Irisų bus storoka ir negražiai žiūrėsis... O gal? Čia tik mano tokia nuomonė... g.gif

aciu uz info 4u.gif
dabar baigiu nerti vaikuciui skaiste krikstynom, o paskui imsiu staltieses smile.gif
tik jeigu uzmatytumete sitos staltieses rasteli, parasykite
http://img23.imageve...3_122_912lo.jpg
Atsakyti
Gerai, jei tik kur pamatysiu - būtinai parašysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 08 21, 13:27)
Nertas salikiukas su rozytem:
user posted image

labai gražus šalikėlis 4u.gif
Atsakyti
radau scemute sios staltieses.
http://picasaweb.goo...916766213921618
Atsakyti
Meduve,tai dabar jau griebsi ją nerti, tą staltiesę?
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 06 01, 10:27)
Meduve,tai dabar jau griebsi ją nerti, tą staltiesę?

Zinokit, jau pradejau kita nerti. Galvojau neberasiu anos staltieses rastuko, tad dabar neriu sita ax.gif
user posted image
Atsakyti
Radau gražią servetėlę, bet neturiu schemutės. Gal kuri turit?

user posted image
Atsakyti
Tos pačios servetėlės schema mano yra įkelta į SRVETĖLIU SCHEMOS 11 psl., bet įdėsiu dar kartą...

user posted image user posted image
Atsakyti
doh.gif Ačiū, matyt pražiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanna: 03 birželio 2009 - 15:14
user posted image
Kaip čia ta vyšnią reiktų nert? Nunert blyną ir suraukt? Ir dar neaišku ką tie brūkšniukai reiškia-taip pat žemus stulpelius? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 06 03, 15:43)
user posted image
Kaip čia ta vyšnią reiktų nert? Nunert blyną ir suraukt? Ir dar neaišku ką tie brūkšniukai reiškia-taip pat žemus stulpelius? Ačiū smile.gif

Jei kiek pades tai radau tokia nunerta vysnia pas save pc issaugota ax.gif
user posted image
Atsakyti
Stai antroji mano dovana - sampanine mergaite. Neriau is medilniniu siulu, banga berods vadinasi, suejo apie 60 g. ir labai smagiai bei greitai neresi. Spalva labai grazi ir ryski, tad net man paciai rezultatas labai patinka ax.gif
user posted image
Atsakyti