Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

Sena tema
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Laba diena, darbstuoles. Noreciau jusu pagalbos, gal kuri pagelbetu man. As mezgu pagrinde virbalais ir vat prireike man sirdeliu nertu vestuvems, gal kas turi schemute ar supranta kaip numegzti sia sirdele. Is anksto labai dekoju Jums.


My Webpage
Atsakyti
QUOTE(linda7 @ 2008 05 27, 09:05)
Laba diena, darbstuoles. Noreciau jusu pagalbos, gal kuri pagelbetu man. As mezgu pagrinde virbalais ir vat prireike man sirdeliu nertu vestuvems, gal kas turi schemute ar supranta kaip numegzti sia sirdele. Is anksto labai dekoju Jums.
My Webpage


Sveika, turiu kitokios širdelės shemutę, bet nemoku paveiksliuko įkelti.
Gal kokia mamytei aš galėčiau emeilu atsiųsti, o ji įkeltų ją čia...
Atsakyti
QUOTE(saulyteva @ 2008 06 05, 10:05)
Sveika, turiu kitokios širdelės shemutę, bet nemoku paveiksliuko įkelti.
Gal kokia mamytei aš galėčiau emeilu atsiųsti, o ji įkeltų ją čia...



širdelės:

user posted image

schemutės:

user posted image

Atsakyti
Gal kas galetu pagelbeti? Skubiai reiktu nerimo schemos kriksto zvakes papuosimui smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2008 06 06, 16:32)
Gal kas galetu pagelbeti? Skubiai reiktu nerimo schemos  kriksto zvakes papuosimui smile.gif Aciu 4u.gif

gal radai kur nors? ax.gif ir man reiketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2008 06 06, 16:32)
Gal kas galetu pagelbeti? Skubiai reiktu nerimo schemos  kriksto zvakes papuosimui smile.gif Aciu 4u.gif

http://www.supermama...showtopic=84895
čia pasidairykit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

reikia pgalbos labai noriu pabandyti nusinerti pedkelnias(ne bent jau aukschiau kelius) ir pirstinaites vasheliu.

Tačiau ne taip vientisas, bet raštuotas ir korėtas, tarsi tinklelis ar voratinklis.
Prašau pasidalinkite, kas turit schemeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 30, 13:37)

dekui 4u.gif nuneriau be jokiu schemu, taip sakant "is galvos" dar papuosiau ir visai neblogai atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 04 rugpjūčio 2008 - 08:42
Nertas salikiukas su rozytem:


user posted image
Atsakyti
user posted image

gal kas schemą šitokem šalikui turit? na bent panašę, man to vidurio reiktų smile.gif arba šeip koky puslapy su šalikų schemom žinot... g.gif smile.gif
Atsakyti