Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

Oren
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif sveikos merginos, gal kas buvę viešbutyje BITEZHAN BEACH 3*+prie BODRUMO BITEZ regione? Pagal aprašymą atrodo nieko, labai norėjome į tą pusę, nors Tuirkijoje dar nebuvę.
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 19, 09:21)
O tu ten buvus? bigsmile.gif
Papildyta:
Laba, na paziurejau, tai jei plaukiat ryte, o griztat vakare, tai suagusiam zmogui 50 euru, vaikui 32,5 Eur mirksiukas.gif

4u.gif

o kaip is Marmario i Pamukale nuvaziuot ? blush2.gif
ir jei viesbutyje imam AI ar ten buna iskaiciuotas hamamas? unsure.gif

aciu labai uz informacija 4u.gif
Atsakyti
sveika, kufu,

tave rekomendavo kaip Turkijos žinovę smile.gif Ruošiamės rugsėjį keliauti į Turkiją, aš Marmaryje jau buvus, dabar norisi į kitą kurortą, bet būtų smagu iš to kito dar kur nors patiems pavažiuoti, pamatyti, ne tik su ekskursijom.. Tiesiog ryte išvažiuoti pasibastyti ir vakare grįžti smile.gif Kokį kurortą geriausiai rinktis, kad porą tokių išvykų galėtume pasidaryti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piktoji Fėja: 19 liepos 2010 - 22:43
QUOTE(IDI @ 2010 07 19, 15:18)
4u.gif sveikos merginos, gal kas buvę viešbutyje BITEZHAN BEACH 3*+prie BODRUMO BITEZ regione? Pagal aprašymą atrodo nieko, labai norėjome į tą pusę, nors Tuirkijoje dar nebuvę.


Na, as jame nebuvus, bet pagal atsiliepimus, tai randu tik gerus.. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LOCKETS @ 2010 07 19, 19:07)
4u.gif

o kaip is Marmario i Pamukale nuvaziuot ? blush2.gif
ir jei viesbutyje imam AI ar ten buna iskaiciuotas hamamas? unsure.gif

aciu labai uz informacija  4u.gif


Del AI ir hamamo nezinau, nes AI nesu buvus.. smile.gif
Del Pamukkales, tai su bet kuria vietine agentura.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 07 19, 22:43)
sveika, kufu,

tave rekomendavo kaip Turkijos žinovę smile.gif Ruošiamės rugsėjį keliauti į Turkiją, aš Marmaryje jau buvus, dabar norisi į kitą kurortą, bet būtų smagu iš to kito dar kur nors patiems pavažiuoti, pamatyti, ne tik su ekskursijom.. Tiesiog ryte išvažiuoti pasibastyti ir vakare grįžti smile.gif Kokį kurortą geriausiai rinktis, kad porą tokių išvykų galėtume pasidaryti?


Niu kur jau as cia zinove.. blush2.gif blush2.gif as tik Bodruma ir Marmari daugiau pazistu blush2.gif jei apsistot Bodrume, tai aplink didesniu miestu arti nerasi, bet salia yra tie smagus kurortai kaip Gumbet, Bitez, Yalikavak, Turgutreis, o jei vaziuot i kita puse, bet ten toleliau, bet manau, kad verta, yra Çökertme, Akbük, tas pats Ören. Ten turistu daug nerasi, ta prasme uzsienieciu, ten daugiau vietiniai, arba kas jachtom atplaukia, bet man labai patinka.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 09:37)
Niu kur jau as cia zinove.. blush2.gif  blush2.gif as tik Bodruma ir Marmari daugiau pazistu blush2.gif jei apsistot Bodrume, tai aplink didesniu miestu arti nerasi, bet salia yra tie smagus kurortai kaip Gumbet, Bitez, Yalikavak, Turgutreis, o jei vaziuot i kita puse, bet ten toleliau, bet manau, kad verta, yra Çökertme, Akbük, tas pats Ören. Ten turistu daug nerasi, ta prasme uzsienieciu, ten daugiau vietiniai, arba kas jachtom atplaukia, bet man labai patinka.. ax.gif


aciu 4u.gif o susisiekimas autobusais, a ne? kokie mazdaug atstumai?
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 07 20, 09:47)
aciu  4u.gif o susisiekimas autobusais, a ne? kokie mazdaug atstumai?


I tuos pirmuosius tai drasiai autobusais is stoties, ten mazdaug kas pusvalandi kursuoja. O i tuos antruosius, tai as siulyciau vienai dienai auto issinuomot ir aplankyt visas tas vietas, nes autobusai vaziuoja tik ryte ir vakare, bent jau i Oren, del daznumo i Cokertme ir Akbuk negaliu pasakyt, nes autobusu nesu vaziavus, o tik jachta ir motociklu.. blush2.gif va.. 4u.gif
Papildyta:
Knidos ir Datça
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Beje, dar vienas variantas pramogai, i Datca plaukia keltas, ryte apie 9 isplaukia, o vakarop apie 17 val isplaukia atgal is Datcos. Ten galima pati miestuka pamatyt, ir autobusu nuvaziuot i Knidos, ten yra senovinio miesto griuvesiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 09:57)
I tuos pirmuosius tai drasiai autobusais is stoties, ten mazdaug kas pusvalandi kursuoja. O i tuos antruosius, tai as siulyciau vienai dienai auto issinuomot ir aplankyt visas tas vietas, nes autobusai vaziuoja tik ryte ir vakare, bent jau i Oren, del daznumo i Cokertme ir Akbuk negaliu pasakyt, nes autobusu nesu vaziavus, o tik jachta ir motociklu.. blush2.gif va.. 4u.gif

Papildyta:
Beje, dar vienas variantas pramogai, i Datca plaukia keltas, ryte apie 9 isplaukia, o vakarop apie 17 val isplaukia atgal is Datcos. Ten galima pati miestuka pamatyt, ir autobusu nuvaziuot i Knidos, ten yra senovinio miesto griuvesiai ax.gif


oj kaip smagu, kad papasakoji smile.gif super smile.gif o kaip del automobiliu nuomos, papasakok daugiau, ar reikia kreditkes, kaip eismas? mes nuomavomes kretoj beveik visa savaite, tai problemu nekilo kaip ir jokiu... o bodrume daug nuomos punktu? viskas idomu dabar man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 07 20, 10:01)
oj kaip smagu, kad papasakoji smile.gif super smile.gif o kaip del automobiliu nuomos, papasakok daugiau, ar reikia kreditkes, kaip eismas? mes nuomavomes kretoj beveik visa savaite, tai problemu nekilo kaip ir jokiu... o bodrume daug nuomos punktu? viskas idomu dabar man smile.gif


Nuomos punktu tai sociai, eismas panasiai kaip Kretoj, bent jau man, o del kreditines tai nezinau, nes vyras isnuomavo auto be manes, bet gali but, kad reikia.. mastau.gif
Va ka tik su juo snekejau, tai reikia paso, kreditines korteles ir teisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 20 liepos 2010 - 11:26
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 10:50)
Nuomos punktu tai sociai, eismas panasiai kaip Kretoj, bent jau man, o del kreditines tai nezinau, nes vyras isnuomavo auto be manes, bet gali but, kad reikia.. mastau.gif
Va ka tik su juo snekejau, tai reikia paso, kreditines korteles ir teisiu mirksiukas.gif


aisku smile.gif na, dar paklausinesiu smile.gif o i Datca is Bodrumo plaukia keltas? Ir kaip pats Bodrumo miestelis, ar grazus? Koks papludimys? (jau pasigailejai, kad tave rekomendavo, a ne? lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 07 20, 11:33)
aisku smile.gif na, dar paklausinesiu smile.gif o i Datca is Bodrumo plaukia keltas? Ir kaip pats Bodrumo miestelis, ar grazus? Koks papludimys? (jau pasigailejai, kad tave rekomendavo, a ne?  lotuliukas.gif )


Baisu, uzpuole mane su klausimais doh.gif biggrin.gif man patinka apie Bodruma pasakot, kol pati ne ten, nors taip prisilieciu ax.gif Is Bodrumo i Datca, taip - keltas plaukia. Jis isvyksta, kur yra centrine miesto jachtu prieplauka, mazdaug nuo jos vidurio, ten ir kasos yra. Papludimys paciam Bodrume, tai toks ale tamsus smelis, o siaip visokio yra, ir akmenuku, ir uolu. Klausimas koks bus jusu viesbutyje g.gif
Siaip, man asmeniskai, Bodrumas yra vienareiksmiskai - pats graziausias wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ne veltui planuojam ten gyvent.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 20 liepos 2010 - 11:55