Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

QUOTE(kufu @ 2010 06 15, 13:53)
Tada jums geriau butu buve vaziuot i Bodruma.. lietuviu nesutikau... rusu maciau gal 2.. o Marmari jau rusu atsirade.. o ir lietuviu yra..

na, i Bodruma nuo pernai labai nemazai vaziuoja jau, marmaris irgi, kaip ir nenaujiena. o vat Fetija ir Kusadasis maziau, gal todel ,kad nuo oro uostu toliau kiek smile.gif O Fetija aplamai labai turtinga viskuo, tiek istorija, tiek gamtos kampeliu bent jau lietuviu nenuvalkiotu pilna. Nebuvau, tikiuosi dar pakliusiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 06 15, 23:48)
na, i Bodruma nuo pernai labai nemazai vaziuoja jau, marmaris irgi, kaip ir nenaujiena. o vat Fetija ir Kusadasis maziau, gal todel ,kad nuo oro uostu toliau kiek  smile.gif O Fetija aplamai labai turtinga viskuo, tiek istorija, tiek gamtos kampeliu bent jau lietuviu nenuvalkiotu pilna. Nebuvau, tikiuosi dar pakliusiu  wub.gif


Yep, Olu deniz grazu, na ir daugiau dalyku yra graziu prie Fetijos.. bet zinok, rimtai, as juk praktiskai kas menesi i Bodruma vaziuoju, tai lietuvius tik lektuve ir sutinku hihihi.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 15, 21:22)
o kokios kainos mazdaug?
Su kokiu biudzetu neislaidaujant laika praleisti galima?


Kainos daugmaz panasios, o del islaidu tai man sudetinga atsakyt.. mano situacija buvimo ten truputi kitokia.. gal Cobre gali atsakyt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 06 16, 11:52)
Kainos daugmaz panasios, o del islaidu tai man sudetinga atsakyt.. mano situacija buvimo ten truputi kitokia.. gal Cobre gali atsakyt? ax.gif

Panasios i kieno? LT? Mes gyvenam UK blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 16, 10:41)
Panasios i kieno? LT? Mes gyvenam UK blush2.gif


Na, manau, uz Uk mazesnes, uz LT didesnes, na grubiai iamant, tarkim, Lietuvoj alus 5 litai, tai ten - 4-5 liros, mesa brangesne nei pas mus, zuvys pigesnes.. pieno produktai gal truputi brangesni.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 06 16, 12:55)
Na, manau, uz Uk mazesnes, uz LT didesnes, na grubiai iamant, tarkim, Lietuvoj alus 5 litai, tai ten - 4-5 liros, mesa brangesne nei pas mus, zuvys pigesnes.. pieno produktai gal truputi brangesni.. g.gif

Tai norma, mes pries du metus buvom graikijoj, tai kaip LT litais kainos tai ten eurais buvo, isskyrus vaisius, biski pakraupe buvom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 16, 12:46)
Tai norma, mes pries du metus buvom graikijoj,  tai kaip LT litais kainos tai ten eurais buvo, isskyrus vaisius, biski pakraupe buvom doh.gif


Uz Graikija pigiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 06 16, 11:52)
Kainos daugmaz panasios, o del islaidu tai man sudetinga atsakyt.. mano situacija buvimo ten truputi kitokia.. gal Cobre gali atsakyt? ax.gif

ne, niekaip negaliu, nes mano situacija tokia, kad buvau viesbutyje su AI, tai kaip ir nieko pirkti nereikejo. Brangiau nei lietuvoje, taciau jei gyvena UK, tada nemanau, kad kainos sokiruos. Manes nesokiravo, nors pinigais neaptekusi. Ir aplamai tai as buvau ne Marmaryje, o Bodrume, o cia kiek suvokia apie Marmari kalbama blush2.gif
Atsakyti
o kaip su klubais? ar mokami iejimai , kokios kokteiliu kainos? Tiesa apie kambari parasyta, kad uz oro kondicionieriu reikia moketi vietoj, kiek gali tai kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 17, 15:12)
o kaip su klubais? ar mokami iejimai , kokios kokteiliu kainos? Tiesa apie kambari parasyta, kad uz oro kondicionieriu reikia moketi vietoj, kiek gali tai kainuoti?


Radau info, kad savaite oro kondicionieriaus 30 svaru. Klubai, kiek man teko susidurt, mokami vyrams ir nemokami moterims.. ax.gif kainos priklauso nuo klubo, gali but ir 10 liru, gali but 25 liros, tikriausia yra ir dar brangesniu mastau.gif kokteiliu negeriau, bet zinau, kad jei paprastai bare alus - 4-5 liros puslitrinis bokalas, tai klube - 10 liru mazas bokaliukas. Ai tiesa, pazistamos ruses gere kokteilius bare, tai berods vienas kainavo 20 liru blink.gif
Papildyta:
Bet kazkaip nekokie atsiliepimai apie ta jusu viesbuti... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 17 birželio 2010 - 15:21
QUOTE(kufu @ 2010 06 17, 17:24)
Radau info, kad savaite oro kondicionieriaus 30 svaru. Klubai, kiek man teko susidurt, mokami vyrams ir nemokami moterims.. ax.gif kainos priklauso nuo klubo, gali but ir 10 liru, gali but 25 liros, tikriausia yra ir dar brangesniu mastau.gif  kokteiliu negeriau, bet zinau, kad jei paprastai bare alus - 4-5 liros puslitrinis bokalas, tai klube - 10 liru mazas bokaliukas. Ai tiesa, pazistamos ruses gere kokteilius bare, tai berods vienas kainavo 20 liru blink.gif
Papildyta:
Bet kazkaip nekokie atsiliepimai apie ta jusu viesbuti... unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

vadinasi apseisim be kokteiliu lotuliukas.gif o del viesbucio ko gali tiketis kai imi paskutines minutes pasiulyma, mes tik si sekmadieni ekspromtu sumastem tai ir emem kas liko ax.gif svarbu tarakonai po kambari nelakstytu ir dusas atskiras butu visa kita nesvarbu, nuotaika i lagamina ir lekiam, planuojam viesbuty tik pusryciauti ir permiegoti ne daugiau bigsmile.gif o del kainu as tiek klausineju, nes neplanuota cia ta kelione tai ir galvojam kaip cia prasisukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 17, 16:14)
vadinasi apseisim be kokteiliu lotuliukas.gif  o del viesbucio ko gali tiketis kai imi paskutines minutes pasiulyma, mes tik si sekmadieni ekspromtu sumastem tai ir emem kas liko ax.gif  svarbu tarakonai po kambari nelakstytu ir dusas atskiras butu visa kita nesvarbu, nuotaika i lagamina ir lekiam, planuojam viesbuty tik pusryciauti ir permiegoti ne daugiau bigsmile.gif o del kainu as tiek klausineju, nes neplanuota cia ta kelione tai ir galvojam kaip cia prasisukt doh.gif


pagrinde ka paziurejau, kad kambariaa lyg ir svarus, tik personalas priekabus ir baisia nori, kad visi pas juos liktu, ir valgytu, ir gertu, niekur labai nebegiotu, o maistas sake, nelabai skanus ir brangokas.. na jus kai pora, tai berniukai gal nesikabines.. nes vienisos merginos rase, kad baisiai jas kadrino personalas.. ir menedzeris piktokas.. bet jei tik nakvosit ten, tai gal viskas bus chiki piki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 06 17, 18:21)
pagrinde ka paziurejau, kad kambariaa lyg ir svarus, tik personalas priekabus ir baisia nori, kad visi pas juos liktu, ir valgytu, ir gertu, niekur labai nebegiotu, o maistas sake, nelabai skanus ir brangokas.. na jus kai pora, tai berniukai gal nesikabines.. nes vienisos merginos rase, kad baisiai jas kadrino personalas.. ir menedzeris piktokas.. bet jei tik nakvosit ten, tai gal viskas bus chiki piki mirksiukas.gif

ta ir as skaiciau, bet kadangi vaziuojam be vaiko tai mazai rupi, va jei salis patiks ir kitais metais sugalvosim grizti tai tada ieskosim normaliai, kad ir sunyciui butu idomu ax.gif ir rekomendacijos geros butu ir zvaigzduciu daugiau
Atsakyti