Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

user posted image
user posted image
user posted image
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Eina sau, koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif Slabna darosi bežiūrint ax.gif
Atsakyti
kaip grazu bigsmile.gif taip ir norisi isilieti i nuotraukas
Atsakyti
vaje vaje koks grazumelis...
Atsakyti
Oi, Kufu, koki grozi tu slepei tongue.gif . Kita karta tema kursi tu biggrin.gif 4u.gif Graziu foto turi pilna ax.gif

Atsakyti
Kita pirmadieni ir mes islekiam i marmari 7 naktim, emem paskitines minutes pasiulyma, as buvau labai pries, bet vyras itikinejo, kad tai turistu dar nenuvalkiota vieta, o dabar panarsius pamaniau, kad gal man ir patiks. Papasakokit kas gali ka galima pamatyti marmaryje, kur valgyti, nes viesbutyje tik pussrycius pasiemem, kaip su tradicijom, kokiu dalyku geriau nedaryti, kad neuzsitraukti vietiniu nemalones, kaip sakoma nezinojimas nuo atsakomybes neapsaugo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 14, 16:17)
Kita pirmadieni ir mes islekiam i marmari 7 naktim, emem paskitines minutes pasiulyma, as buvau labai pries, bet vyras itikinejo, kad tai turistu dar nenuvalkiota vieta, o dabar panarsius pamaniau, kad gal man ir patiks. Papasakokit kas gali ka galima pamatyti marmaryje, kur valgyti, nes viesbutyje tik pussrycius pasiemem, kaip su tradicijom, kokiu dalyku geriau nedaryti, kad neuzsitraukti vietiniu nemalones, kaip sakoma nezinojimas nuo atsakomybes neapsaugo ax.gif


Jus paciam Marmary ar Icmelere? Koki viesbuti pasiemet? Tiesa pasakiu, kai pirmakart vaziavau, tai, beje, kaip ir dabar, pietu valgyt visai nesinorejo - tiesiog, per karsta karsta.gif karsta.gif o vakarienei galima atrast daug smagiu vietu pavalgyt, bet aisku, jei tai bus ant juros kranto, tai kainos bus gerokai uzkeltos. Kuo toliau nuo juros, kuo paprastesnis interjeras, kuo daugiau turku ten sedi, tuo didesne tikimybe pavalgyt pigiai ir skaniai smile.gif Siaip Marmary nemazai turistu, ir jis gana triuksmingas savo naktiniu gyvenimu. Is savo patirites sakyciau, pasiimkit pasiplaukiojima laivu, aplankysit tuos papludimius, iki kuriu taip paprastai nenuvaziuosit wub.gif Jeigu megstat ekstremalu sporta, tadum raftinga galit isbandyt irnesakyk.gif hihihi.gif beje, visai neblogai bunant Marmary, aplankyt ir Rodo sala. Vienas vaziavimas, o pamatai ir Turkija, ir Graikija cool.gif
Dalyan Kaunos, visai smagu, ten ir vezliu papludimys, ir karaliu kapai. Turkiska pirti paimkit butinai, bet pradzioj, ne pabaigoj, o tai idegi nusveisit mirksiukas.gif
Beje, prisiminiau, paskutini karta kai buvau, tai skaniausia kebaba valgiau prie autobusu stoties.. ax.gif
O ko nedaryt, na nezinau, vis tiek vaziuojat su vyru, tai kaip ir saugiau visom prasmem. Siaip laikytis visuotinai priimtinu normu ir tiek.. nes vaiksto mergeles ten maciau ir vien tik su stringais, bet kaip turkai seile varvina i tokias, tai man kazkaip net nesmagu ziuret budavo.. doh.gif
As savo vietoj, gal dar is Marmario ir i Bodruma, arba fetija nuvaziuociau.. bet kazi ar uzteks savaites viskam.. g.gif
Papildyta:
Va, Dalyan is virsaus smile.gif
user posted image
Papildyta:
Beje, sikart kai buvau plaukem is Bodrumo i 5 salia esancias Graikijos salas: Kos, Leros, Kalimnos, Lipsi, Patmos, tai idesiu kelias nuotraukeles is ten.. ax.gif
user posted image

Papildyta:
Lipsi
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
PATMOS
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
LEROS
user posted image
user posted image
Papildyta:
Kalimnos
user posted image
Link Kos salos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 06 15, 12:11)
Jus paciam Marmary ar Icmelere? Koki viesbuti pasiemet?



Ladik park, 3*, bet kadangi be vaiko vaziuojam tai bus gerai ir taip, o be to taip netiketai gavosi tos atostogos tai tikimes dviese pabuti. Aciu uz patarimus, tikiuosi ir mane turkija suzaves, nes vyras jau 4 metus bando ikalbeti, nu nepernesu turistu nuvalkiotu vietu blush2.gif todel vaziuojam dazniausiai kur lietuviu ir rusu nenutrypti keliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 06 15, 10:48)
Ladik park, 3*, bet kadangi be vaiko vaziuojam tai bus gerai ir taip, o be to taip netiketai gavosi tos atostogos tai tikimes dviese pabuti. Aciu uz patarimus, tikiuosi ir mane turkija suzaves, nes vyras jau 4 metus bando ikalbeti, nu nepernesu turistu nuvalkiotu vietu blush2.gif todel vaziuojam dazniausiai kur lietuviu ir rusu nenutrypti keliai blush2.gif


Tada jums geriau butu buve vaziuot i Bodruma.. lietuviu nesutikau... rusu maciau gal 2.. o Marmari jau rusu atsirade.. o ir lietuviu yra..
Atsakyti
Super, thumbup.gif ir as ten buvau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2010 06 15, 14:45)
Super,  thumbup.gif  ir as ten buvau rolleyes.gif


Marmaryje? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 15 birželio 2010 - 15:37
o kokios kainos mazdaug?
Su kokiu biudzetu neislaidaujant laika praleisti galima?
Atsakyti