Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

QUOTE(kaip @ 2009 11 22, 02:44)
Ar kas važiuoja žiema į Turkiją? ir kaip ten orelis?


Na, bent jau i Bodruma ziema vaziuoja britai, ispanai, olandai, o i Antalija, kiek zinau, sia ziema ir lietuvaiciai skraidys mirksiukas.gif oras buna permainingas, lapkriti gali but dar ir 26, del gruodzio negaliu pasakyt, o kai buvau sausio 2 diena, tai buvo tik 14 silumos, nors jura dar apie 17-20 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 09 25, 12:51)


koks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 11 22, 17:02)
koks grožis wub.gif


Daug to grozio ten, ir geles zydi visais metu laikais, net sirdis apsala wub.gif blush2.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Brangioji, tu man paaiškink. Ką tu darai Lietuvoj? Kai gali būti ten.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2009 11 22, 19:47)
Daug to grozio ten, ir geles zydi visais metu laikais, net sirdis apsala wub.gif  blush2.gif  wub.gif  wub.gif



Kufu, uz dvieju dienu i Bodruma. wub.gif Geros keliones! Koks ten oras dabar?
Atsakyti
TIKRAI GRAZU
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 03 05, 19:46)
Brangioji, tu man paaiškink. Ką tu darai Lietuvoj? Kai gali būti ten..  wub.gif


Vıs tempiam guma su sprendimuö bet vıenareıksmıskaı kraustysımes cıa, beje, lınkejımaı ıs Turkıjos wub.gif
Sıuo metu apsınıauke, bet 17-18 sılumos.. vakar veıduka padegınau.. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kovo 5-6 dienom..
Orhaniye wub.gif
user posted image
user posted image
Selimye
user posted image
Marmaris
user posted image
Fethiye
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 30 kovo 2010 - 16:24
Kaip smagu tave vel matyti cia bigsmile.gif 4u.gif kokios smaragdines fotkes wub.gif koks cia kaimukas? tu Lietuvoje jau? ar cia tiesioginis fotoreportazas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 03 30, 16:14)
Kaip smagu tave vel matyti cia  bigsmile.gif  4u.gif  kokios smaragdines fotkes  wub.gif  koks cia kaimukas? tu Lietuvoje jau? ar cia tiesioginis fotoreportazas?  biggrin.gif


Prirasiau, kur kas mirksiukas.gif as Lietuvoj, iki sekancio skrydzio 17 dienu rolleyes.gif
mazyte dali tik idejau, nes siakrt vyras mane gerokai po visur paveziojo.. nes pasieme is Antalijos ir palengva keliavom i Bodruma.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 03 30, 18:19)
Prirasiau, kur kas mirksiukas.gif  as Lietuvoj, iki sekancio skrydzio 17 dienu rolleyes.gif
mazyte dali tik idejau, nes siakrt vyras mane gerokai po visur paveziojo.. nes pasieme is Antalijos ir palengva keliavom i Bodruma.. wub.gif

Kaip fainaaaa bigsmile.gif wub.gif tai jau pamatei vaizdu wub.gif Gal pakeliui kazkas labiausiai labiausiai istrigo, ka ir kitiems rekomenduotum pamatyti?
einu prierasu skaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 03 30, 16:22)
Kaip fainaaaa bigsmile.gif  wub.gif  tai jau pamatei vaizdu  wub.gif  Gal pakeliui kazkas labiausiai labiausiai istrigo, ka ir kitiems rekomenduotum pamatyti?
einu prierasu skaityti  smile.gif


man ta atkarpa Selimye-Orhaniye-Bozburun "ziauriai" grazi... ir pievos, ir zydintys kalnai, ir ilankos, ir mazuliukai kaimeliai, ir prieplaukos, ir aviliai ant kalnu, avys-ozkos-asilai-arkliai pakeliui, "Mergeles" brasta ir t.t. Bet cia viskas prie Marmario smile.gif
Papildyta:
Tiesa, ir Fethiye man labai grazi, nes praeita karta buvau tik autobusu stoti macius, tai aisku, ispudis ne koks buvo doh.gif blush2.gif biggrin.gif Gail, kad ir sikart nepavyko iki paties OluDeniz nuvaziuot.. na, bet manau, dar priesaky.. cool.gif
Atsakyti