Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

Noretumem i Turkija palekti per rudens atostogas,koki spalio menesi,vasaros atostogoms kitu kelioniu paplanuota ,tik kazkaip suabejojusi buvau del oro temperaturos ...bet kai pamaciau kufu nuotraukas is keliones po Turkija gruodzio (!) menesi,kur vis dar sviecia saule,zydi geles,vaiskus dangus,zydras papludimys...Supratau,kad abejones turi issisklaidyt tongue.gif Oro salygos turetu but dar tikrai puikios atostogoms 4u.gif Nuotraukos nuostabios wub.gif
Atsakyti
Aš tai nerizikuočiau rolleyes.gif na būna saulėtų dienų, bet būna kad ir 2 savaites pila be perstojo kaip iš kibiro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2012 03 26, 20:53)
Aš tai nerizikuočiau  rolleyes.gif  na būna saulėtų dienų, bet būna kad ir 2 savaites pila be perstojo kaip iš kibiro  doh.gif


Sakot,gali buti ir taip? g.gif Nesinoretu per lietu pralindet visa laika kambaryje ir nieko nepamatyt nei paciai,nei vaikams..Zodziu,cia reikia rimtai pagalvot del spalio men..na gal koki rugseji ,pvz.,gale ...kaip kazin orai buna ? Ar geriau tada jau pavasari vaziuoti ?
Atsakyti
QUOTE(alisa1 @ 2012 03 27, 18:52)
Sakot,gali buti ir taip?  g.gif  Nesinoretu per lietu pralindet visa laika kambaryje ir nieko nepamatyt nei paciai,nei vaikams..Zodziu,cia reikia rimtai pagalvot del spalio men..na gal koki rugseji ,pvz.,gale ...kaip kazin orai buna ? Ar geriau tada jau pavasari  vaziuoti ?


Aš, asmeniškai, rinkčiaus paskutinę rugsėjo savaitę, spalio pirmas dienas mirksiukas.gif
Kufu gal patars dar ką iš savo patirties, ji tam krašte dažnas svečias, tikiu kad visus metų laikus mačius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2012 03 27, 19:57)
Aš, asmeniškai, rinkčiaus paskutinę rugsėjo savaitę, spalio pirmas dienas  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Pernai buvome rugsėjo 21-28, pats tas. Tiesa pati pirmoji diena vos šoko neįvarė, kai dėjo liūtis Marmaryje, kokios gyvenime nebuvau mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2012 03 27, 19:51)
drinks_cheers.gif
Pernai buvome rugsėjo 21-28, pats tas. Tiesa pati pirmoji diena vos šoko neįvarė, kai dėjo liūtis Marmaryje, kokios gyvenime nebuvau mačiusi.


O aplamai tokiu laiku -rugsejo gale-spalio pradzioj- kokia oro tempteratura ten buna ?
Atsakyti
QUOTE(alisa1 @ 2012 03 28, 19:27)
O aplamai tokiu laiku -rugsejo gale-spalio pradzioj- kokia oro tempteratura ten buna ?

Pamenu, kad buvo karšta, gal iki 30, bet apie rugsėjo 21-28.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiala: 28 kovo 2012 - 18:51
QUOTE(alisa1 @ 2012 03 28, 18:27)
O aplamai tokiu laiku -rugsejo gale-spalio pradzioj- kokia oro tempteratura ten buna ?


Turetu diena laikytis apie 30, vakare jau gali megztuko prireikt 4u.gif 4u.gif siaip pernai spalio pirma savaite buvo 4 dienos lietaus, o po to iki lapkricio 17 dienso sauleta ir silta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2012 03 29, 10:09)
Turetu diena laikytis apie 30, vakare jau gali megztuko prireikt 4u.gif  4u.gif siaip pernai spalio pirma savaite buvo 4 dienos lietaus, o po to iki lapkricio 17 dienso sauleta ir silta biggrin.gif

Kai kalbejausi viesbutyje su animatoriumi, tai jis sake, kad Bodrume aplamai gerokai maziau lyja, nei Antalijos regione. Aisku, nemazas tas regionas, ir jei Kemere, kur kalnai visai salia, oras bus vienoks, tai Alanijoje gali buti absoliuciai kitas, bet vistik, gal ir nemelavo? g.gif Nes man susirode, kad siaip jau oras tikrai sausesnis Bodrume, nei Kemere g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 03 29, 11:58)
Kai kalbejausi viesbutyje su animatoriumi, tai jis sake, kad Bodrume aplamai gerokai maziau lyja, nei Antalijos regione. Aisku, nemazas tas regionas, ir jei Kemere, kur kalnai visai salia, oras bus vienoks, tai Alanijoje gali buti absoliuciai kitas, bet vistik, gal ir nemelavo?  g.gif  Nes man susirode, kad siaip jau oras tikrai sausesnis Bodrume, nei Kemere  g.gif


Manau, kad sausesnis drinks_cheers.gif siaip man buvo keista pries pora metu kai kovo pradzioj su vyru su masina vaziavom nuo Antalijos iki Bodrumo, tai Antalijoj keistai nei zalumos mates, nei medziai issproge buvo.. g.gif o pradedant nuo fetijos zaliuot viskas pradejo, zydejo ramunes, aguonos, migdolu medziai.. wub.gif wub.gif thumbup.gif cool.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2012 03 29, 12:45)
Manau, kad sausesnis drinks_cheers.gif siaip man buvo keista pries pora metu kai kovo pradzioj su vyru su masina vaziavom nuo Antalijos iki Bodrumo, tai Antalijoj keistai nei zalumos mates, nei medziai issproge buvo.. g.gif o pradedant nuo fetijos zaliuot viskas pradejo, zydejo ramunes, aguonos, migdolu medziai.. wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  cool.gif  wub.gif

As kai vaziavau pernai i Bodruma, tai nesitikejau, kad geguzes pradzioje dar pamatysiu zydincias aguonas. Tai kai pamaciau gausybe ju, o dar ir kitu geliu laukuose, miskuose, ant kalnu slaitu, tai laimes buvo pilnos kelnes - vistik nuostabu pamatyti Turkija, kai ji dar pilna gaivios zalumos ir ziedu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufuke @ 2012 03 29, 10:09)
Turetu diena laikytis apie 30, vakare jau gali megztuko prireikt 4u.gif  4u.gif siaip pernai spalio pirma savaite buvo 4 dienos lietaus, o po to iki lapkricio 17 dienso sauleta ir silta biggrin.gif


Na vat toks oras tai mano svajone - dievinu siltas dienas ir vesias naktis tongue.gif
Atsakyti