Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

Vaiku svente Bodrume:

user posted image

user posted image

user posted image

Ilankos idile wub.gif

user posted image

Bodrumo autobusu stoties katinas, visada ten pat smile.gif

user posted image

Romantiskai dienos pabaigai wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 22 gegužės 2009 - 12:12
QUOTE(Freja @ 2009 05 29, 10:49)
Kufu, nuostabios nuotraukos  wub.gif  Kokie grazus, spalvingi tautiniai rubai! Jie vaiku svente svencia anksciau? Pasauline yra lyg birzelio 1d.

Tiesa, primink, tu pati Bodrum ir gyveni, ar ne? Ar tai didelis miestelis? Labai turistinis? Kas budinga tam regionui is maisto, arba dirbiniu? Gal turi pvz. grazios keramikos ar stiklo dirbiniu?

As jau taip laukiu savosios keliones.... Iki jos i dar viena sali skrisiu, bet Turkijos laukiu labiausiai.  bigsmile.gif




Tiesa pasakius, nesu iki galo tikra, nes tai ka maciau ir fotografavau, jie vadina vaiku festivaliu.. g.gif
Mano vyras gyvena Bodrume, as skraidau kiek galiu, nes darbai ir seima dar laiko Lietuvelej ax.gif Siaip ne sezono metu Bodrumas labai ramus miestelis, miestu negaleciau pavadint nes tikruju gyventoju yra truputi virs 30 000.. Is esmes kazko, kas butu budinga butent tam regionui, dar neatradau.. bet, tikiuos, kad pavyks smile.gif Grazus, ramus, romantiskas, bet ne per mazas kurortinis miestelis, kuriaame nelabai populiari rusu kalba, beveik niekas ja nekalba, daugiau anglu, vokieciu, olandu, ispanu, prancuzu turistu. Bet Bodrumas pats labai grazus, savo baltais namukais, viska apsivijusiom gelem, pilim, vaizdu i Egejo jura ir Juodaja sala.. ech.. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Freja @ 2009 05 29, 10:49)
As jau taip laukiu savosios keliones.... Iki jos i dar viena sali skrisiu, bet Turkijos laukiu labiausiai.  bigsmile.gif [/color]



Tai jus kur ir kada skrendat? Nes pamenu norejai rugsejo menesi, bet kad lygtais skrydziu nebera.. g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 05 29, 11:20)
Dekui Kufu! Pamaciau tavo liniuote ir pagalvojau kad gal jau gyveni ten pastoviai. As rugsejo 12d. atskrendu 7dienom. Dabar galvoju kad turbut per trumpa kelione nusipirkome  hihihi.gif  As skendu su olandu firma, o mano drauges su islandu turistu grupe atvyks.
Na man labai patinka kad ten nera rusu kulturos 'perliuku'  thumbup.gif
O tie balti namukai ir geles skamba kaip pasakoje  wub.gif
O kas yra toje Juodojoje saloje? I ja galima nuvykti?  bigsmile.gif
Tiesa, o gal tavo vyras kaip tik nuomoja jachta? Nezinau kaip mano drauges, bet as tai noreciau laivu pasiplaukioti.  wub.gif  Gal ir pati tuo laiku busi atvykusi?  blush2.gif




Na, manau, kad 7 dienos gerooooookai per mazai doh.gif bek, keist bilieto skubiai mirksiukas.gif smile.gif 4u.gif vat as ir pagalvojau, kaip jus atskrisit, nes siemet lietuviai skraidina tik 2 kartus i Bodruma verysad.gif tai kitus kartus man vel reikes su 3 persedimais trenktis doh.gif
Mano vyras dirba jachtoj kaip kapitonas ir butent siais metais jie plaukioja i dieninius kruizus, vienam zmogui kainuoja 50 Eur su maistu (t.y. pietumis), bet plaukia jie nuo Torbos, t.y. apie 10 minuciu kelio nuo Bodrumo vaziuot autobusu.. 4u.gif
Ar busiu tuo metu dar nezinau.. nes dabar brizelio pabaigoj parskrisiu, tai tikriausiai vel po poros menesiu skrisiu nuo tada.. gal ir gali pasitaikyt rugsejo vidurys mirksiukas.gif smile.gif 4u.gif
Juodoji sala yra negyvenama sala, na teisingiau ten gyvena asiliukai ir shakalai.. blink.gif
Bet i ja galima nuplaukt ir aplink ja apiplaukt, aisku jachta ar bent jau laiveliu 4u.gif
Papildyta:
Cia gabalelis Juodosios salos, arba kitaip tariant Karaada matos smile.gif
Papildyta:
O cia ta jachta, kuria plukdo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 05 29, 12:34)
O kokie papludimiai?  bigsmile.gif



Bodrume ar kur?
Papildyta:
Budingas krantas:

Papildyta:
Smeleti papludimiai nebent viesbucio teritorijoj.. vacation4.gif
Atsakyti
user posted image

nu man šita foto tai nereali thumbup.gif

o mes Turkijoje tai niekaip nepagaunam saulėlydžių, nu jau taip greit saulė nusileidžia doh.gif
Atsakyti
Tikrai gera fotkė thumbup.gif
O mes pagavom. Kai grįžinėjom iš Vėžlių pliažo į Turundžą:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edora: 23 rugpjūčio 2009 - 17:08
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kelios foto is medaus menesio, cia ne tik Bodrumo ir Marmario apylinkes ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti