Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

QUOTE(Cobre @ 2011 05 23, 11:36)
Tai juk Turkija cia biggrin.gif  Jei nori graikijos, teks ten ir vaziuoti  biggrin.gif

Tai cia jau faktas,bet Bodrumas man truputeli atrode graikiskesnis.
Atsakyti
Simet planuojame i Turkija traukti. Esame Kemere su seimyna atostogave, labai patiko tai dabar cia:)

grazios nuotraukos.
Atsakyti
ačiū Cobre už reportažą thumbup.gif
tsakant pasivaikščiojau thumbup.gif
Atsakyti
Cobre tikrai fainas reportazas thumbup.gif
Atsakyti
Gražus fotoreportažas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesa.: 24 gegužės 2011 - 18:52
Aciu visoms, 4u.gif nesunku buvo - vaizdai nuostabus, tai belieka tik pyskinti biggrin.gif tai jei net mano fotkes perteike sioki toki grozi, tai isivaizduokite, kaip realiai ten faina wub.gif Bet reikia keliauti be minios, nes toks laisves pojutis apima, kad atrodo skraidyti pradesi biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 05 24, 20:46)
Aciu visoms, 4u.gif  nesunku buvo - vaizdai nuostabus, tai belieka tik pyskinti  biggrin.gif  tai jei net mano fotkes perteike sioki toki grozi, tai isivaizduokite, kaip realiai ten faina  wub.gif  Bet reikia keliauti be minios, nes toks laisves pojutis apima, kad atrodo skraidyti pradesi  biggrin.gif  rolleyes.gif

kada ir kur tavo sekancios atostogos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 05 24, 23:03)
kada ir kur tavo sekancios atostogos? smile.gif

biggrin.gif tai juk zinai, as kasmet sakau, kad siemet tai jau niekur neatostogausiu ir planas pas mane vienas - kai tik bus galimybe, tai savarankiskas turas po turkija biggrin.gif o jau cia kur isvykstu, tai kazkaip labai netyciukais gaunasi, nei cia reikejo, nei cia, ka, bet va eme ir taip gavosi biggrin.gif zodziu, as cia ne prie ko visai, taip jau nutiko tiesiog blush2.gif gal dar kada nutiks rolleyes.gif Tik toks randevu po turkija nera pigus malonumas schmoll.gif Jei rimtai, tai galvojau, kad viskas pigiau bus truputeli blush2.gif Bent jau ko sventai tikejausi, tai pigesnio maisto g.gif kainos ne zveriskos, bet ... sventai tikiu, kad galima ir dar pigiau, bet reikejo laiko, kad isidrasinti valgyti neaiskios isvaizdos knaipese, ir siaip reiktu siokio tokio zodyno ir orientavimosi kainose. Tarkime uz pasakiskas greifrutu-apelsinu sultis pakeleje sumokejau 3 liras. Na tikrai permokejau biggrin.gif Kita vertus gavau toki bokala, kad vos ne valandai numalsinau ne tik troskuli, bet ir alki, plius aptikrinau uki ir buvau pristatyta seimininkes spanielei ir jos cypiantiems mazyliams, kuriais seimininke didziavosi ko gero ne maziau nei savais vaikais biggrin.gif
Va kas del maisto, tai Bodrume spurgytes su medum (tikriausiai tipo medum) ir cinamonu, del kuriu ir dabar seile varvinu, pirkau viena karta uz 3 liras, kitus kartus skirtingose vietose jau uz 5 g.gif Kazin, kiek jos kainuoja protingesniems, nei as? g.gif Gal jei Smurka kada paskaitys sia tema, tai atsakys, na nesinori buti durninamai sekanti karta blush2.gif
Atsakyti
Cobre, fotoreportazas nuostabus 4u.gif Jau beziurint foto malonus siurpuliukai eme,ypac ape ta sena apleista kaima... Galiu tik isivaizduot, kokiu ispudziu pati patyrei. rolleyes.gif Pasitiklsinsiu, kaip supratau, buvai visiskai viena? Zaviuosi ir drasa,ir ziniomis tavo.As radus koki nama su ikomponuotais raiziniais,pasigrozeciau,bet visiskai nesuvokciau, antikos,ar kokiu viduramziu cia tie groziai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Guduke @ 2011 05 25, 00:43)
Cobre, fotoreportazas nuostabus  4u.gif  Jau beziurint foto malonus siurpuliukai eme,ypac ape ta sena apleista kaima... Galiu tik isivaizduot, kokiu ispudziu pati patyrei.  rolleyes.gif  Pasitiklsinsiu, kaip supratau, buvai visiskai viena? Zaviuosi ir drasa,ir ziniomis tavo.As radus koki nama su ikomponuotais raiziniais,pasigrozeciau,bet visiskai nesuvokciau, antikos,ar  kokiu viduramziu cia tie groziai  blush2.gif

Ispudziai superiniai wub.gif Kas del drasos, tai visada galim apsisukti ir grizti i viesbuti, pakeliui nusiperkant spurgyciu tongue.gif biggrin.gif ). Vienintelis dalykas, kuri reikia atlikti teisingai, tai speti i lektuva, visa kita galima ir improvizuoti smile.gif
O del raiziniu ar papludymio, ar dar kokio kitokio gerio, tai juk nebutina nusimanyti, uztenka, kad pamatai kazka grazaus sau ir tiek mirksiukas.gif As irgi daug ka tikslinausi grizusi internete rolleyes.gif Bet ne todel, kad reikia, o todel, kad man idomu. Tarkime mano vyrui uztenka pasigrozeti, jam ten faktai kazkokie mazai rupi, uztat labai rupi pamatyti kuo daugiau smile.gif O as jau pasikuiciu, nuvykstu dazniausiai su kruva lapu ir faktu, bet rezultate vaikstau issiziojusi ir tiek. paskui jau tik viesbutyje gulinedama skaiciau ka ten as radusi buvau biggrin.gif
visos griuvenos buvo penas protui, smalsumo patenkinimas. O stai Iztuzu buvo visiska atgaiva smegeninei, tokia palaima, zmoniu tuo metu buvo visai mazai, grozis nerealus, vanduo siltas ir kristolinio skaidrumo, numeti daiktus ir maudaisi, ir net minties nera, kad daiktu nerasi, kad reikia saugoti wub.gif Niekiap netikiu, kad tas pats jausmas butu atvykus su grupe ir kai pilna zmoniu schmoll.gif
Tiesa, jau zinau, kad yra kas kartos mano marsruta wub.gif Smagumelis, tikiuosi ir jiems patiks rolleyes.gif
Patarimas: kai zinau, kad lankysiuosi papludimyje, tai viesbutyje prisipilu i dideli buteli, ar kelis maziukus (bunu pasitaupiusi blush2.gif ) vandens is krano, kad po maudyniu galeciau nors kazkiek nusiplauti druskas. Bent jau man labai nemalonu, kai negaliu nusiprausti ir turiu kepti su ta grauziancia druska ant kuno, veido. O buteliai masinoje juk nesudaro kazkokio nepatogumo smile.gif
Atsakyti
Cobre puıkıos fotoö smagu sulaukt ır kıtu ıspudzıu thumbup.gif beje matyt atskrıdau tuo lektuvu kurıuo tu ısskrıdaı. smile.gif Oı kaıp nervına turkıska klavıatura.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2011 05 25, 14:21)
Cobre puıkıos fotoö smagu sulaukt ır kıtu ıspudzıu thumbup.gif beje matyt atskrıdau tuo lektuvu kurıuo tu ısskrıdaı. smile.gif  Oı kaıp nervına turkıska klavıatura.. doh.gif

Aha, taip ir buvo biggrin.gif pabaisiskas aurelos kukuruznikas biggrin.gif bandziau jusu laivuka surasti, bet nuo kranto ta reikala tyrinejau, arti vaikstineti neisdrisau ax.gif
Nesinervink del klaviaturos, suprantamai cia viskas gavosi biggrin.gif Geriau sakyk, kiek padoriems zmonems spurgytes kainuoja? Butum ne vilniuje, tai zyzciau, kad atveztum blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 gegužės 2011 - 12:31