Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

QUOTE(kufu @ 2010 09 29, 13:22)
o jus su kuo skrendat? g.gif
jus paciam Stambule bazuosites? ax.gif


Airbaltic'u

Taip, kelias dienas pasizvalgysim po miesta
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 29, 12:30)
Airbaltic'u

Taip, kelias dienas pasizvalgysim po miesta


Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pasiilgau jau Stambulo wub.gif , o tai dabar tik oro uosta vis matau doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
Nameliukas smile.gif
user posted image

Jachtos prie Gocek smile.gif
user posted image

Zalios ir melynos derinys cool.gif
user posted image
Atsakyti
Nameliukas milijono vertas bigsmile.gif thumbup.gif
O populiaru turkijoje tokius nuomoti ?
Siaip esu maciusi, kad nuomoja, bet ten tokie didesni namai, toliau nuo juros ax.gif Einu dar pasizvalgyti ka gero turkai siulo rolleyes.gif
Atsakyti
nameliukas tai nerealus wub.gif
vat man ir idomu ar nuomoja tokius ir kokios kainos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 09 29, 17:19)
nameliukas tai nerealus  wub.gif
vat man ir idomu ar nuomoja tokius ir kokios kainos  ax.gif

kainos pacios ivairiausio, bet visai ikandamos. tik vat tada jau ir maista paciam, ir lovas irgi paciam klotis lotuliukas.gif siaip as kiek esu ziurejusi, tai na neatrandu tokiu kaip tas nameliukas. o vilu pilna.
cia pvz.
http://www.ownersdir...t...8&class=all
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 09 29, 16:59)
kainos pacios ivairiausio, bet visai ikandamos. tik vat tada jau ir maista paciam, ir lovas irgi paciam klotis  lotuliukas.gif  siaip as kiek esu ziurejusi, tai na neatrandu tokiu kaip tas nameliukas. o vilu pilna.
cia pvz.
http://www.ownersdir...t...8&class=all

tai va butent kad vilu ir graikijoje ir ispanijoje tokiu pilna ir kainu nuo ki... bet va tokiu nameliuku niekur neuzmaciau... wub.gif
Atsakyti
[quote=kufu,2010 09 29, 09:54]Na as pati nevairuoju, tai, deja, pakomentuot negaliu.. blush2.gif o paklaust norejau, kiek is UK kainuoja skrist i Bodruma? ax.gif  g.gif sakau, gal man pigiau per ten gautus, nei per Ryga ir Stambula.. g.gif  mastau.gif


As pirkau atostogu paketa-skrydziai,viesbutis 14 d ir keliones draudimas 2 zmonem kainavo £850.kiek kainuoja tik bilietai neziurejau,nes tiesiog fiziskai neturiu laiko savarankiskai planuoti atostogas.tai pirmos atostogos kai taip ilgam busim priristi prie vienos vietos,bet tikiuosi,kad rasim ka veikti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 29 rugsėjo 2010 - 23:10
QUOTE(vasareuk @ 2010 09 29, 23:07)

As pirkau atostogu paketa-skrydziai,viesbutis 14 d ir keliones draudimas 2 zmonem kainavo £850.kiek kainuoja tik bilietai neziurejau,nes tiesiog fiziskai neturiu laiko savarankiskai planuoti atostogas.tai pirmos atostogos kai taip ilgam busim priristi prie vienos vietos,bet tikiuosi,kad rasim ka veikti biggrin.gif


o i koki viesbuti keliaujat? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piktoji Fėja: 30 rugsėjo 2010 - 08:28
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 30, 07:28)
o i koki viesbuti keliaujat?  g.gif

Serhan Hotel Serhan,buvo nemazas viesbuciu pasirinkimas,bet issirinkom sita,nuvaziuosim-paziuresim ar vertejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 30 rugsėjo 2010 - 22:16
Artejant prie Gocek
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vakareja
user posted image

user posted image

Paskutinis rytas jachtoj
user posted image

user posted image

GOCEK wub.gif wub.gif Labai simpatiskas ir grazus miestelis. Nezinau, ar Fetija, arsitas miestukas man patiko labiau mastau.gif mastau.gif wub.gif wub.gif smile.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Speju, dabar jau butu truputi vesiau mastau.gif cool.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 07 spalio 2010 - 15:52