Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

Iplaukimas i Bodrumo marina
user posted image

Simpatiskas viesbutukas wub.gif
user posted image

Mano numyletiniai wub.gif blush2.gif
user posted image

Pilis is juros puses smile.gif
user posted image
Papildyta:
Dar viesbutukas, daznai salia jo svartuodavomes..
user posted image
Papildyta:
Kaip gi be veliavos smile.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image

Papildyta:
Pakeliui is Bodrumo i Knidos
user posted image

user posted image

Kas per juros melis.. wub.gif bigsmile.gif wub.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
istikrujiu daug grazu vietu bet sitos muilines kameros to paroditi negali..nes muiline daugiau grazus zaisliukas nei fotoaparatas..jaigu daug keliaujat nusipirkit veidrodini fotoaparata arba issinuomokit pamatisit skirtuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valdemar @ 2010 09 28, 10:19)
istikrujiu daug grazu vietu bet sitos muilines kameros to paroditi negali..nes muiline daugiau grazus zaisliukas nei fotoaparatas..jaigu daug keliaujat nusipirkit veidrodini fotoaparata arba issinuomokit pamatisit skirtuma smile.gif


Siaip tai fotografuoja ne aparatas, o fotografas. tongue.gif

Del labai prastos kokybes muilines sutinku, kad su tokia ne ka parodysi.
Bet ir su veidrodiniu bus ne kas, jei viduje cinkelio fotografijai nebus. mirksiukas.gif Tokiu atveju gera muiline netgi pravarciau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valdemar @ 2010 09 28, 09:19)
istikrujiu daug grazu vietu bet sitos muilines kameros to paroditi negali..nes muiline daugiau grazus zaisliukas nei fotoaparatas..jaigu daug keliaujat nusipirkit veidrodini fotoaparata arba issinuomokit pamatisit skirtuma smile.gif


Muilines irgi gali parodyt, ir dar kaip mirksiukas.gif o mano gyvenimo budas ir darbo pobudis toks, kad man reikalingas nedidelis fotoaparatas, kuris visada butu po ranka.. cool.gif gal kokybes ne tiek daug, bet nemanau, kad nuotraukos labai jau prastos gavos.. g.gif
O veidrodini issinuomavus netikiu, kad kas labai gero gausis, nes praeis nemazai laiko, kol ji perprasit.. o gal ir kursu kokiu prireiks.. ax.gif g.gif
Atsakyti
kufu, nuotraukos nuostabios thumbup.gif ir neimkit i galva kas ka sako 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2010 09 28, 14:07)
kufu, nuotraukos nuostabios  thumbup.gif  ir neimkit i galva kas ka sako 4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif netgi daugiau nei nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Su susidomejimu perziurejau foto ir perskaiciu atsiliepimus-labai pravers,nes skrendu i Bodruma jau kita sestadieni ir busiu ten 2 sav.Tai bus pirmos tokios ilgos atostogos vienoj vietoj tai labai bijau,kad bus per mazai veiklos tenai,nes mes nemegejai prie baseino guleti. Zadam nuomuotis masiniuka ir keliauti po apylinkes.Kam teko vairuoti Turkijoje prasau pasidalinkit vairavimo ypatumais.Mano bendradarbis turkas patare buti labai atsargiems,idomu kaip lietuvaiciams sekesi perprasti turkisko vairavimo ypatumus ir automobiliu nuomos subtilybes.is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
Na as pati nevairuoju, tai, deja, pakomentuot negaliu.. blush2.gif o paklaust norejau, kiek is UK kainuoja skrist i Bodruma? ax.gif g.gif sakau, gal man pigiau per ten gautus, nei per Ryga ir Stambula.. g.gif mastau.gif

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 09 29, 11:54)
g.gif sakau, gal man pigiau per ten gautus, nei per Ryga ir Stambula.. g.gif  mastau.gif



O kiek pagal tavo patirti yra pigu is Rygos i Stambula ?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 29, 11:02)
O kiek pagal tavo patirti yra pigu is Rygos i Stambula ?


Is Vilniaus per Ryga i Stambula man pigiausiai yra gavesi, berods, 600 Lt i abi puses.. Dabar tai gavos 900 Lt doh.gif o dar skrydis i Bodruma kokius 400 Lt prides g.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 09 29, 12:57)
Is Vilniaus per Ryga i Stambula man pigiausiai yra gavesi, berods, 600 Lt i abi puses.. Dabar tai gavos 900 Lt doh.gif


O cia su Turkish airlines ar AirBaltic'u ?
Mes bilietus dviems pirmyn/atgal gavom uz 900 smile.gif

P.S. i tavo parasa pasiziurejau.... Ei, o mes ne kartu Stambulan skrendam ? g.gif Musu skrydis spalio 31
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 29 rugsėjo 2010 - 12:20
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 09 29, 12:19)
O cia su Turkish airlines ar AirBaltic'u ?
Mes bilietus dviems pirmyn/atgal gavom uz 900 smile.gif

P.S. i tavo parasa pasiziurejau.... Ei, o mes ne kartu Stambulan skrendam ?  g.gif  Musu skrydis spalio 31


Su Airbalticu doh.gif o jus su kuo skrendat? g.gif
As tai spalio 30 skrendu smile.gif jus paciam Stambule bazuosites? ax.gif
Atsakyti