Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

Ale man net nesitiki, kad jau ketvirtadieni vel skrendu... rolleyes.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 08 23, 10:25)
Ale man net nesitiki, kad jau ketvirtadieni vel skrendu... rolleyes.gif  wub.gif  rolleyes.gif

wub.gif
bet man nesitiki, kad 3val dar autiku reiks vaziuot... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 08 23, 10:22)
wub.gif
bet man nesitiki, kad 3val dar autiku reiks vaziuot...  unsure.gif


Kodel? g.gif as tai skrendu i Dalamana, is ten perves i Marmari, o kadangi vyras plaukios netoli Marmario, tai man tik koki gera pusvalandi reikes su autobusiuku pavaziuot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 23 rugpjūčio 2010 - 10:24
QUOTE(kufu @ 2010 08 23, 11:23)
Kodel? g.gif as tai skrendu i Dalamana, is ten perves i Marmari, o kadangi vyras plaukios netoli Marmario, tai man tik koki gera pusvalandi reikes su autobusiuku pavaziuot smile.gif

kazkada anksciau kai klausiau, sakei kad nuo oro uosto reiks apie 3val autobusu dardet... o bet taciau jei tik pusvalandis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 08 23, 12:22)
kazkada anksciau kai klausiau, sakei kad nuo oro uosto reiks apie 3val autobusu dardet... o bet taciau jei tik pusvalandis  thumbup.gif


Cia jei reiketu is Marmario i Bodruma vaziuot, bet kadangi sekmingai susikloste, kad vyras bus netoli Marmario, tai taip ir gavos cool.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 08 23, 13:53)
Cia jei reiketu is Marmario i Bodruma vaziuot, bet kadangi sekmingai susikloste, kad vyras bus netoli Marmario, tai taip ir gavos cool.gif  wub.gif

taip ir supratau 4u.gif
Atsakyti
zmones, as cia ne i tema...

bet jei airbaltic keicia/atsaukineja skrydzius, tai kaip su nauju skrydziu? ar reikia primoketi skirtuma, jei bilietai brangesni? g.gif
logiskai mastant, tai juk del ju kaltes pakeitimai g.gif

Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2010 08 23, 16:10)
zmones, as cia ne i tema...

bet jei airbaltic keicia/atsaukineja skrydzius, tai kaip su nauju skrydziu? ar reikia primoketi skirtuma, jei bilietai brangesni? g.gif
logiskai mastant, tai juk del ju kaltes pakeitimai g.gif


Logiskai mastant - gal, bet siaip, manau, kad grazina pinigus ir tiek. O ka tu su jais darysi, niekur neskrisi ar pirksi brangesni bilieta i kita skrydi, kazi ar juos domina.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 03 31, 10:52)





pasakiškai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 19, 12:04)



tiesiog nerealu 4u.gif wub.gif aplamai visos nuotraukytes fantastiškos thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Bus daugiau, kai grisiu mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 08 23, 16:22)
Logiskai mastant - gal, bet siaip, manau, kad grazina pinigus ir tiek. O ka tu su jais darysi, niekur neskrisi ar pirksi brangesni bilieta i kita skrydi, kazi ar juos domina.. unsure.gif

sutvarke ax.gif

o foto tai butinai lauksim, nes tikrai labai labai grazus vaizdai wub.gif
Atsakyti