Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 07 20, 19:29)

Cobre, o kodel tavo drauge i kemera taip traukia?  g.gif


todel, kad bodrume daugiau dance bar, o kemere dideli klubai. todel, kad paciame kemere viesbuciu pasirinkimas didesnis, nei bodrume. todel, kad mazesne rizika, kad kelionei pakeis data, ar dar kokia nesamone nutiks, nes i antalija vistik skrenda daugiau zmoniu. na ir ziuresim kaip su keliones trukme dar bus, o i bodruma tik savaitei arba dviem veza.
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 07 20, 17:29)
kufu,
nebekelk jau nuotrauku, nes as dar keliones nenusipirkus jau eisiu lagaminus krautis ir lauksiu prie duru iki rugsejo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o bodrumas grazesnis uz marmari? nes marmaryje man patiko  ax.gif

Cobre, o kodel tavo drauge i kemera taip traukia?  g.gif


As jau vakar sumasciau, kad reikia man bilieta pirkt, nes panasu, kad teztour'ai nebeskraido, tai baisu, kad bilietu gali nelikt unsure.gif Man pirmas ispudis po Marmario buvo, kad Marmaris zalesnis, bet sakyciau, kad gal klaidingas ispudis. Bodrumas man grazesnis wub.gif
Sauletekis wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kufu: 21 liepos 2010 - 09:23
QUOTE(kufu @ 2010 07 21, 11:22)
As jau vakar sumasciau, kad reikia man bilieta pirkt, nes panasu, kad teztour'ai nebeskraido, tai baisu, kad bilietu gali nelikt unsure.gif Man pirmas ispudis po Marmario buvo, kad Marmaris zalesnis, bet sakyciau, kad gal klaidingas ispudis. Bodrumas man grazesnis wub.gif

As kai pamaciau vaizda leidziantis i oro uosta, o paskui dar ir vykstant i viesbuti, tai vos neverkiau, man zalumos myletojai cia buvo taip nyku, pilka ir dulkina, tylejau dantis sukandusi, nes nenorejau seimynos nervuoti. Bet paskui kardinaliai pakeiciau nuomone, taip, zalumos cia gal ir maziau nei kemere (o ir marmaryje nuotraukose maciau, kad tikrai zalia, kalnai), taciau vaizdas i jura pasakiskas, tie balti namukai, visai kiti zmones, o pats bodrumas labai jaukus ir mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 21, 10:28)
As kai pamaciau vaizda leidziantis i oro uosta, o paskui dar ir vykstant i viesbuti, tai vos neverkiau, man zalumos myletojai cia buvo taip nyku, pilka ir dulkina, tylejau dantis sukandusi, nes nenorejau seimynos nervuoti. Bet paskui kardinaliai pakeiciau nuomone, taip, zalumos cia gal ir maziau nei kemere (o ir marmaryje nuotraukose maciau, kad tikrai zalia, kalnai), taciau vaizdas i jura pasakiskas, tie balti namukai, visai kiti zmones, o pats bodrumas labai jaukus ir mielas  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Beje, radau dar viena idomia nuotrauka... cia berniukas taip vedamas per miesta, su muzikos palyda, pries laaaaaaabai skausminga procedura.. ax.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Oj, kokia ziauri fotke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 21, 12:46)
Beje, radau dar viena idomia nuotrauka... cia berniukas taip vedamas per miesta, su muzikos palyda, pries laaaaaaabai skausminga procedura.. ax.gif  ax.gif


O kaip veda po ? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 21 liepos 2010 - 13:07
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 21, 13:06)
O kaip veda po ?  unsure.gif


O paskui arba palieka namie, arba parveza is ligonines, ziurint, kur daro procedura.. ax.gif 4u.gif jau ne iki jojimo buna, sake, apie 5 dienas su sijonu vaiksto, nes fiziskai kelniu uzsidet negali.. blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 21, 14:09)
apie 5 dienas su sijonu vaiksto, nes fiziskai kelniu uzsidet negali.. blink.gif  doh.gif

Itariu, kad sijonas dar ir pustas turetu buti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 07 21, 13:26)
Itariu, kad sijonas dar ir pustas turetu buti  unsure.gif


Tai jau manau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kufu, tavo idetos foto nerealios...ziureciau ir ziureciau user posted image
Ex... ziuriu i jas ir vel grizta prisiminimai apie nuostabias atostogas, mielai ten grizciau user posted image
Atsakyti
Kaip jums padaras? Mano pirmo vakaro vakariene... blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 30, 14:44)
Kaip jums padaras? Mano pirmo vakaro vakariene... blink.gif
user posted image

Mmm,prabangi vakarienė thumbup.gif

Kufu,peržvelgiau fotoreportažą,nerealios foto ir vaizdelių begalė gražių wub.gif Jau laukiu kelionės labai labai,lekiam į Bodrumą kitą savaitę thumbup.gif Kaip supratau su mašinų nuoma neturėtų būti problemų g.gif nereikia iš LT užsisakyti g.gif
Atsakyti