Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 13:54)
Baisu, uzpuole mane su klausimais doh.gif  biggrin.gif man patinka apie Bodruma pasakot, kol pati ne ten, nors taip prisilieciu ax.gif Is Bodrumo i Datca, taip - keltas plaukia. Jis isvyksta, kur yra centrine miesto jachtu prieplauka, mazdaug nuo jos vidurio, ten ir kasos yra. Papludimys paciam Bodrume, tai toks ale tamsus smelis, o siaip visokio yra, ir akmenuku, ir uolu. Klausimas koks bus jusu viesbutyje g.gif
Siaip, man asmeniskai, Bodrumas yra vienareiksmiskai - pats graziausias wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ne veltui planuojam ten gyvent.. ax.gif

paciame bodrume smelio papludymio nemaciau, akmenukus tik g.gif musu viesbutyje buvo tamsus smelis, man kaip purvas atrodo, nepatiko, bet as ir esu labiau megeja degintis svariai, ant platformu blush2.gif tongue.gif o vat giumbete, tai lyg ir yra zvyriuko g.gif
siaip paciame Bodrume nera daug viesbuciu, ta prasme, kad lietuviu agenturos mazais siulo. Na ir kiek vaiksciojau, tai susidare ispudis, kad ten daugiau tokiu mazulyciu viesbutuku, pensionu, o vat kiek didesniu viesbuciu mazai, pakrasciuose gal tik kiek daugiau. Ar as klystu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 20, 12:05)
paciame bodrume smelio papludymio nemaciau, akmenukus tik  g.gif  musu viesbutyje buvo tamsus smelis, man kaip purvas atrodo, nepatiko, bet as ir esu labiau megeja degintis svariai, ant platformu  blush2.gif  tongue.gif  o vat giumbete, tai lyg ir yra zvyriuko  g.gif
siaip paciame Bodrume nera daug viesbuciu, ta prasme, kad lietuviu agenturos mazais siulo. Na ir kiek vaiksciojau, tai susidare ispudis, kad ten daugiau tokiu mazulyciu viesbutuku, pensionu, o vat kiek didesniu viesbuciu mazai, pakrasciuose gal tik kiek daugiau. Ar as klystu?  ax.gif


Zinoma, didesni viesbuciai ne paciam mieste smile.gif o del paludimio, tai susiradau fotke, niu sakyciau per puse smelis, per puse akmenukai ax.gif
user posted image
Papildyta:
Saulelydis Knidos
user posted image
Atsakyti
Dar English harbour
user posted image
Papildyta:
Modernus malunai cool.gif
user posted image
Papildyta:
Tobulas vaizdas man - jura ir kalnai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 15:11)
o del paludimio, tai susiradau fotke, niu sakyciau per puse smelis, per puse akmenukai ax.gif
user posted image

As del tu viesbuciu taip sakiau, kad kiek stebejau, tai paciame Bodrume gal tik pora viesbuciu siulo, tokiu, kur dar savo pliaza turi, o kitu neziurejau, bet jei tokiu ir yra siulymuose is lietuvos, tai manau, kad jie jau tikrai be nuosavo pliaziuko g.gif .
o kur cia ta nuotrauka daryta? gal kazkur pakrasti bodrumo? nes centrinio pliazo tai pas mano tokia fotke
user posted image
user posted image

Kufu, o kiek laiko prabuni ant vandens? nes atrodo, kad laaaabai daug biggrin.gif man po poros valandu visi vaizdai jau buna vienodi ir norisi kuo greiciau islipti biggrin.gif todel nebesirenku daugiau ekskursiju vandeniu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 20 liepos 2010 - 13:54
QUOTE(Cobre @ 2010 07 20, 13:51)
As del tu viesbuciu taip sakiau, kad kiek stebejau, tai paciame Bodrume gal tik pora viesbuciu siulo, tokiu, kur dar savo pliaza turi, o kitu neziurejau, bet jei tokiu ir yra siulymuose is lietuvos, tai manau, kad jie jau tikrai be nuosavo pliaziuko  g.gif .
o kur cia ta nuotrauka daryta? gal kazkur pakrasti bodrumo? nes centrinio pliazo tai pas mano tokia fotke
user posted image
user posted image

Kufu, o kiek laiko prabuni ant vandens? nes atrodo, kad laaaabai daug  biggrin.gif  man po poros valandu visi vaizdai jau buna  vienodi ir norisi kuo greiciau islipti  biggrin.gif  todel nebesirenku daugiau ekskursiju vandeniu  blush2.gif


Ta fotke, tai kaip tik arciau pilies daryta, nei tavosios ax.gif
Ant vandens isbunu didziaja dali, bent jau kai vaziuoju sezono metu, nes beveik visoms savaitems vyras turi uzsakymu kruizams, o jau kaip ne sezonas, tai paciam Bodrume ir aplink tupciojam, tada ir vandens pasiilgstu ax.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 16:15)
Ta fotke, tai kaip tik arciau pilies daryta, nei tavosios ax.gif
Ant vandens isbunu didziaja dali, bent jau kai vaziuoju sezono metu, nes beveik visoms savaitems vyras turi uzsakymu kruizams, o jau kaip ne sezonas, tai paciam Bodrume ir aplink tupciojam, tada ir vandens pasiilgstu ax.gif  wub.gif  wub.gif

supratau del pliazu mirksiukas.gif as ten vakare buvau arciau pilies, tai neatkreipiau demesio, todel ir klausiu kur taip yra smile.gif na tas bodrumas nerealus, ir akmenukai, ir smeliukas, ir uoleti krantai wub.gif kraustykis greiciau, vaziuosim taves lankyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 20, 14:24)
supratau del pliazu  mirksiukas.gif  as ten vakare buvau arciau pilies, tai neatkreipiau demesio, todel ir klausiu kur taip yra  smile.gif  na tas bodrumas nerealus, ir akmenukai, ir smeliukas, ir uoleti krantai  wub.gif  kraustykis greiciau, vaziuosim taves lankyti  biggrin.gif


Panasu, kad kitu metu pradzioj, taip ir bus, kad kraustysimes ten, bent jau as labai labai tikiuos, viliuos, ir noriu wub.gif wub.gif rolleyes.gif wub.gif
Ale kaip jus su musu jachta plaukiosit, jei ant vandens greit nusibosta? mastau.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 16:29)
Panasu, kad kitu metu pradzioj, taip ir bus, kad kraustysimes ten, bent jau as labai labai tikiuos, viliuos, ir noriu wub.gif  wub.gif  rolleyes.gif  wub.gif
Ale kaip jus su musu jachta plaukiosit, jei ant vandens greit nusibosta? mastau.gif  mastau.gif  mastau.gif

Jus? g.gif Na nezinau, kaip ten mes, o as tai jei jau pasitaikytu tokia proga, tai kaip nors ant kranto palaukciau ir tau desrytes perduociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 20, 14:41)
Jus?  g.gif  Na nezinau, kaip ten mes, o as tai jei jau pasitaikytu tokia proga, tai kaip nors ant kranto palaukciau ir tau desrytes perduociau  biggrin.gif


Na, as tik turejau omeny, kad ne viena vaziuotum mirksiukas.gif ok, teks krante susitikimus daryt cool.gif beje, kada dabar i Bodruma sekanti karta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2010 07 20, 16:46)
Na, as tik turejau omeny, kad ne viena vaziuotum mirksiukas.gif ok, teks krante susitikimus daryt cool.gif beje, kada dabar i Bodruma sekanti karta? ax.gif

siais metais nevarau, o kitiems tai jei koks betono gabalas ant galvos nenukris, tai vyra jau informavau, kad vyksiu su drauge, bet jos niekaip neikalbinu pakeisti krypti, todel vel teks kemera tyrineti doh.gif Taip, kad teks Bodruma geresniems laikams atideti verysad.gif Na, turesi laiko isikurit, kol as susiruosiu desra gabenti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 20, 14:52)
siais metais nevarau, o kitiems tai jei koks betono gabalas ant galvos nenukris, tai vyra jau informavau, kad vyksiu su drauge, bet jos niekaip neikalbinu pakeisti krypti, todel vel teks kemera tyrineti doh.gif Taip, kad teks Bodruma geresniems laikams atideti  verysad.gif Na, turesi laiko isikurit, kol as susiruosiu desra gabenti  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Ech, nesupratinga drauge doh.gif doh.gif
Dar vandens biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kufu,
nebekelk jau nuotrauku, nes as dar keliones nenusipirkus jau eisiu lagaminus krautis ir lauksiu prie duru iki rugsejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o bodrumas grazesnis uz marmari? nes marmaryje man patiko ax.gif

Cobre, o kodel tavo drauge i kemera taip traukia? g.gif

Atsakyti