Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija: Marmaris, Bodrum (ir apylinkės)

Sveiki visi, esu nevienakart keliavus i Turkiją ir kiek žiūrėjau šio forumo fotoreportažuose apie Bodrumą beveik nieko neradau, apie Marmarį yra, bet mažokai lyginant su Alanija, Antalija ir t.t.
Aprašinet labai nemoku, pykstuosi su plunksna, tai tegu vaizdai kalba už save blush2.gif Kadangi mano kelionės labiau susijusios su jūra ir laivais, tai ir nuotraukėlės tokios ax.gif 4u.gif

Pradžiai Marmaris:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Bodrumo ir jo apylinkių vaizdai.

Saulėlydžiai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Bodrumas:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Torbos apylinkės:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sviežias migdolas su druska wub.gif ax.gif

user posted image

Atsakyti
Dar pagalvojau, kad ir KOS sala priklauso prei Bodrumo apylinkių ax.gif nors gal cia vaizdai ir ne tokie gražūs.. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(piene78 @ 2008 05 19, 10:52)
thumbup.gif  neispasakytas grozis wub.gif

Norejau paklaustı o tas toks kaıp kupolas, ten namas ar kas ax.gif  blush2.gif



MB sake, kad ten aukojimo vieta..ten avis paskerst ir dievui aukot vesdavo.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Cristobal @ 2008 05 19, 10:59)
Nu va, tereikėjo, KUFU, pareklamuot ir kokio pasisekimo bei įvertinimo sulaukei  4u.gif  mirksiukas.gif



Aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Mazas papildymas prie Mamario - Rodo sala 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gucis @ 2008 05 19, 20:29)
sveikute kufu 4u.gif mes liepa vyksim irgi i marmary ax.gif
gal praziopsojau ar ka kokiam viesbuty gyvenote smile.gif

ziuriu tavo parasiuka kad tiek pat kiek ir man liko iki atostogu bigsmile.gif kur vykstate?


Laba smile.gif as tai abu kartus, kai buvau Marmaryje, tai per novatura i Selen1 viesbutuka vaziavau. 3 zvaigzdutes, kuriu man tikrai uzteko, ir pusryciu ir vakarienes man buvo sociai, beje, vakariene reikia atskirai uzsisakinet. Kambariai tvarkingi, mieli, vaizdas per langa teko i juros ilanka. Baseinas smagus, vijokliais apaugusi kavinute ir pati viesbucio vieta 50 m nuo pagrindinio promendao pradzios, iki baru gatves mazdaug 1-1,5 km. thumbup.gif
O as siemet skrisiu i Bodruma, bet viesbucio neimsiu, nes plauksiu jachta "Blue curious", cia ta ju kelione taip vadibnas, savaitei arba dviem plaukioja po Vidurziemio ir Egejo jura, vis sustodama tasi kurortiniuose miesteliuose, tai siaip graziose laukinese ilankose thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2008 05 20, 09:23)
Laba smile.gif  as tai abu kartus, kai buvau Marmaryje, tai per novatura i Selen1 viesbutuka vaziavau. 3 zvaigzdutes, kuriu man tikrai uzteko, ir pusryciu ir vakarienes man buvo sociai, beje, vakariene reikia atskirai uzsisakinet. Kambariai tvarkingi, mieli, vaizdas per langa teko i juros ilanka. Baseinas smagus, vijokliais apaugusi kavinute ir pati viesbucio vieta 50 m nuo pagrindinio promendao pradzios, iki baru gatves mazdaug 1-1,5 km. thumbup.gif
O as siemet skrisiu i Bodruma, bet viesbucio neimsiu, nes plauksiu jachta "Blue curious", cia ta ju kelione taip vadibnas, savaitei arba dviem plaukioja po Vidurziemio ir Egejo jura, vis sustodama tasi kurortiniuose miesteliuose, tai siaip graziose laukinese ilankose thumbup.gif  thumbup.gif

o tai smagu idomios atostogos bigsmile.gif juros nebijai blush2.gif bigsmile.gif
mes vaziuojame marmary i viesbuti CLUB PINETA irgi triju zvaigzd. bet raso bent mum kad viskas iskaiciuota tai manau nebus kad reikes pirkti maista atsikirai dar blink.gif ir kitka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucis @ 2008 05 20, 10:22)
o tai smagu idomios atostogos bigsmile.gif juros nebijai blush2.gif  bigsmile.gif
mes vaziuojame marmary i viesbuti  CLUB PINETA irgi triju zvaigzd. bet raso bent mum kad viskas iskaiciuota tai manau nebus kad reikes pirkti maista atsikirai dar blink.gif ir kitka unsure.gif



Tai jau jei viskas iskaiciuota, tai tikrai ner ko pergyvent irnesakyk.gif
O kelinta karta i Turkija?
As tai juros ligos nebijau, kazkaip kiek kartu esu plaukus, vienakart ir per audra tokia nemazute teko, tai nieko nepajutau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2008 05 20, 11:54)
Tai jau jei viskas iskaiciuota, tai tikrai ner ko pergyvent irnesakyk.gif
O kelinta karta i Turkija?
As tai juros ligos nebijau, kazkaip kiek kartu esu plaukus, vienakart ir per audra tokia nemazute teko, tai nieko nepajutau smile.gif  4u.gif

tai va tame ir esme kad as pirma karta vaziuoju del to vistiek pergyveni aks kaip ir t,t blush2.gif

o as bijociau isplaukti i juros gilumas unsure.gif saunuole tu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucis @ 2008 05 20, 11:03)
tai va tame ir esme kad as pirma karta vaziuoju del to vistiek pergyveni aks kaip ir t,t blush2.gif

o as bijociau isplaukti i juros gilumas unsure.gif saunuole tu thumbup.gif


Ai kai pasitiki laivo kapitonu, o MB kaip tik ir laikys sturvala wub.gif , tai nebaisu irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Elif @ 2008 05 20, 11:19)
TB jachta?  bigsmile.gif
Tai planuoju..  blush2.gif jau minik kalbinu..  rolleyes.gif


MB tik kapitonas ten.. ax.gif

Oi tai kaip faina jums bus thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Gucis siaip tai tikrai nepergyvenkit, Marmaris fainas miestas, maisto gausit mirksiukas.gif , o ir siaip Turkija tikrai faina salis, viskas bus super thumbup.gif , tik prasom nuotraukyciu dag daug paskui.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kufu @ 2008 05 20, 12:39)

Gucis siaip tai tikrai nepergyvenkit, Marmaris fainas miestas, maisto gausit mirksiukas.gif , o ir siaip Turkija tikrai faina salis, viskas bus super thumbup.gif , tik prasom nuotraukyciu dag daug paskui.. ax.gif  4u.gif


butinai bus fotkyciu,dar mastau ar vestis geraji fotika,kazkaip bijau ar nebus vagysciu,ar tik muiline g.gif bet del geru foto kyla noras gera vestis blush2.gif

ai zinai kazkaip anglu zinios minimalios baime kad nemulkintu blush2.gif as puikiiai susikalbu vokiskai ir rusiskai,tai va g.gif

oho net su jachta bigsmile.gif cool,.bet mes isskrendam ta pacia diena drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucis @ 2008 05 20, 11:46)
butinai bus fotkyciu,dar mastau ar vestis geraji fotika,kazkaip bijau ar nebus vagysciu,ar tik muiline g.gif bet del geru foto kyla noras gera vestis blush2.gif

ai zinai kazkaip anglu zinios minimalios baime kad nemulkintu blush2.gif as puikiiai susikalbu vokiskai ir rusiskai,tai va g.gif

oho net su jachta bigsmile.gif cool,.bet mes isskrendam ta pacia diena  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Aha, su jachta "Gullet" tipo, su burem, bais grazi wub.gif ax.gif

Siaip as per tas 2 savaites tikrai tureciau Marmary apsilankyt ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gucis rusiskai turetum susisneket mirksiukas.gif
O del fotoaparato, as tai muiline vezuos, bet ten 9 megapixeliai, tai lyg ir uztenka ax.gif
Atsakyti
Gucis va tokie vaizdeliai mates nuo musu viesbucio stogo smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti