Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

QUOTE(ggudrute @ 2008 05 27, 11:57)
Savaitgalio darbelis dukrytei, saltesniam vasaros vakarui ax.gif

Labai gražu 4u.gif Reiks ir man dukrytei kažką panašaus padaryt. Iš kokių čia siūlų?
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 05 27, 12:34)
O jau kaip graziai pozuoja mergyte wub.gif Grazu 4u.gif


QUOTE(Jurgitana @ 2008 05 27, 12:43)
Labai grazu thumbup.gif  thumbup.gif Ir modeliukas saunuole 4u.gif


QUOTE(batareika @ 2008 05 27, 13:05)
Labai gražu  4u.gif  Reiks ir man dukrytei kažką panašaus padaryt. Iš kokių čia siūlų?

Aciu uz grazius ivertinimus 4u.gif , o dukryte tai tik pamato fotoaparata tai is karto pradeda pozuoti lotuliukas.gif ax.gif
Balti siulai "RED HEART" LIZA (Maximoj) pirkau , raso kad 100% acrylic
O margiukai tai net nebezinau kokios firmos siuliukai , buvau jau senokai pirkus is NORFOS kai ten siuliu akcija buvo, tai turejau dar likuciu ir paivairinau skraiste su jais ax.gif
Atsakyti
ggudrute, labai graži skraistė wub.gif , bet manekenka dar gražesnė thumbup.gif
Atsakyti
Reikia patarimo 4u.gif
Nuneriau suknele, apneriau kakliuka.. pazastis.. na galutinai viska uzbaigiau, o aprengiau dukryte - iskirpte akivaizdziai per didele, gavosi labai gili doh.gif nors rodos simta kartu matavau ir taisiau, bet kazkaip ir nesuziurejau pabaigoje sad.gif siutas ima biggrin.gif
Ar tiesiog papildomai apnerti kakliuka dar kokia eile? Ar vel ardyti ir taisyti normaliai?

Nors rasau dabar ir galvoju, kad nematant kaip yra, sunku jums bus ka ir patarti.
Atsakyti
Eri. , jei iškirptė ir taip apnerta, tai manau tikrai galima panerti daugiau, kad sumažėtų. Nebent dar ir pati iškirptės forma kokia negera, tada gal geriau būtų iš naujo perdaryt.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

merginos labai reikia pagalbos noriu ,savo mazylei numgzti megztuka is margu siulu ir jie tokie minkstuciai,o vaizduotes nei laso o ir nerandu tas kas va taip uzkliutu ax.gif gal kas galit ka nors pasiulyti? ax.gif labai labai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 05 28, 10:13)
sveikutes 4u.gif

merginos labai reikia pagalbos noriu ,savo mazylei numgzti megztuka is margu siulu ir jie tokie minkstuciai,o vaizduotes nei laso o ir nerandu tas kas va taip uzkliutu ax.gif gal kas galit ka nors pasiulyti? ax.gif labai labai reikia 4u.gif


Man tai margiems siūlams, jei čia turima omeny melanžas, labiausiai tinka paprastas trikotažo raštas. Belieka išsirinkti modelį (susagstomas ar per galvytę maunamas) mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiek visokių grožybių primezgėi, prinėrėt thumbup.gif

Aš gyriausi, jog pradedu vyrui megztinį tėvo dienos proga, ir sūneliui tokį pat - taigi jūsų vertinimui įdedu, tiesa, ne ant modelių, nes dar ne sekmadienis smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 23, 16:54)
VCUP,
Ibrahim kalvarijų g,
Audinių imperija prie kalvarijų turgaus
Gariūnai
pasažas po šeškinės IKI (ten mažokas sk)

siaip dar Madoj visai nemazas pasirinkimas saguciu vaikisku palyginus.
O sakykit senose temose yra kokiu megztuku modeliuku berniukams? ar verta man ten pasikapstyt g.gif Kad dauguma ziuriu mergaitem suknutes mezgat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2008 05 28, 18:55)
Tiek visokių grožybių primezgėi, prinėrėt  thumbup.gif


na fantastika, bus abu vyrai patenkinti tokia dovanele... šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 27, 15:01)
ggudrute, labai graži skraistė wub.gif , bet manekenka dar gražesnė thumbup.gif

ACIU bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(anny @ 2008 05 28, 18:55)
Aš gyriausi, jog pradedu vyrui megztinį tėvo dienos proga, ir sūneliui tokį pat - taigi jūsų vertinimui įdedu, tiesa, ne ant modelių, nes dar ne sekmadienis  smile.gif

Labai graziai pasipuos tetis su suneliu mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2008 05 27, 10:57)
Savaitgalio darbelis dukrytei, saltesniam vasaros vakarui ax.gif


Labai graži skraistė wub.gif O modeliukas koks thumbup.gif

QUOTE(anny @ 2008 05 28, 17:55)

Aš gyriausi, jog pradedu vyrui megztinį tėvo dienos proga, ir sūneliui tokį pat - taigi jūsų vertinimui įdedu, tiesa, ne ant modelių, nes dar ne sekmadienis  smile.gif


Vai kaip vyrus išpuošei wub.gif
Atsakyti