Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

mano paskutinieji kepiniai - krikšto dukrai wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Lauma labai gražu thumbup.gif thumbup.gif ,na jau papuoši tą savo krikšto dukrytę,kaip princesytę.
Atsakyti
[quote=lauma,2008 05 24, 16:42]
mano paskutinieji kepiniai - krikšto dukrai wub.gif
Grazus rubeliai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lauma, labai grazus darbeliai wub.gif thumbup.gif . Gal galetum papasakot kaip skraiste mezgei? blush2.gif
Atsakyti
kadangi mano mama-mezgeja neturi galimybes naudotis internetiniais psl, tai perku mezgimo-nerimo zurnalus
Atsakyti
user posted image

paskutinis darbelis, bet jauciu, kad ne paskutine suknele rolleyes.gif
susidraugavau su vaseliu, kaip ne keista blush2.gif
Atsakyti
Lauma - labai gražu wub.gif Mane irgi domina skraistės mezgimo principai... mirksiukas.gif
Coliukeee - labai vasariškas ir gražus komplektėlis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(syu @ 2008 05 20, 12:58)
sveikutes supermamytes!  4u.gif

bet va sestadieni pagavo ikvepimas, be jokiu piesinuku ar paveiksliuku, tiesiog is galvos, sedau ir per 3 dieneles numezgiau stai toki megztuka savo busimam pirmagimiui  wub.gif
naudojau medvilninius siuliukus, tai gavosi toks minkstuuuutis svelnuuuutis. tikrai nebadys jautrios vaiko odeles  ax.gif

dabar is to azarto vakare bandysiu susikurti modeliuka antram megztukui  bigsmile.gif


Šaunuolė. Labai gražus megztukas thumbup.gif
Atsakyti
*coliukeee* - labai gražu wub.gif aš dar didesniems nėriniams nepribrendau schmoll.gif

QUOTE(jurgitasta @ 2008 05 24, 20:04)
Lauma, labai grazus darbeliai  wub.gif  thumbup.gif  . Gal galetum papasakot kaip skraiste mezgei?  blush2.gif

QUOTE(angulyte @ 2008 05 25, 11:31)
Lauma - labai gražu  wub.gif  Mane irgi domina skraistės mezgimo principai...  mirksiukas.gif

ačiū aciuks.gif

kažkur jau esu rašius 4u.gif
mezgu nuo kaklo apykaklės "gumyte" tada 4 vietose (per pečius, priekio ir vidurio linijas) pridedu po 2 akis pradžioj kas dvi eilutes, toliau kas 4-ias iki pabaigos.
apie 10 cm (užsegimas priekyje) mezgu ant vieno virbalo o paskui perskirstau ir mezgu atskirai priekį ir nugarą, ten kur planuoju padaryti skylę rankytėms mezgu ripsu 10cm, apačia - ripsas
kas man patinka - kad paaugus panelei visada bus galima skraistę pailginti (jei ji dar nenusibodo 4u.gif )
kapišona mezgu pagal kokio kito drabužio modelį, ant jo darau skylutes sagoms prisegimui prie skraistės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 05 25, 10:55)
user posted image

paskutinis darbelis, bet jauciu, kad ne paskutine suknele  rolleyes.gif
susidraugavau su vaseliu, kaip ne keista  blush2.gif


Labai graži suknytė. Aš tai dar ieškau savo trimetei suknytės modelio. Tik tokia siaura gal tinka labiau vyresnei... g.gif Mano dar mėgsta pūstas smile.gif
Atsakyti
gal kas nerete sita ar kokia panasia suknyte?
http://www.tindirind...filename=Su.jpg
Ten yra aprasymas, bet labai neryskus, gal kas turite geresnes kokybes? neizlibinu...
Atsakyti
Kas karštai vasarai ruošiasi, kas šaltesniem vakaram ax.gif
Numezgiau dukterėčiai:

nugara
user posted image

aiškiau raštelis matosi
user posted image

būtinai platėjančių rankovyčių norėjo smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, as tai va koki paprastuti komplektuka nuneriau savo sunycio belaukdama wub.gif user posted image
Atsakyti