Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

QUOTE(Inetux @ 2008 09 02, 09:19)
pasigirsiu smarkiai biggrin.gif  tongue.gif VA lotuliukas.gif  blush2.gif
user posted image
user posted image


Labai mielas sarafanukas ir modeliukas. O boruzytes taip tinka sei mergytei wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 09 02, 10:10)
kaip cia grazu su boruzytem wub.gif

o cia mocherinukas

user posted image

Labai grazus komplektukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oj kokios jūs visos darbštuolės thumbup.gif ,o aš va savo suneliui noriu kombinezoniuką numegzti ar kokį kostiumėlį,tik niekada to nedariau blush2.gif ,gal atsiras mamyčių galinčių man pagelbėti ir pamokyti,kaip viską padaryti? 4u.gif verysad.gif Gal kuri kokią shemutę atsiūs? Mano el pšt Indrute0117@draugas.lt ,būsiu lb dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrė.R @ 2008 09 02, 10:43)
Oj kokios jūs visos darbštuolės thumbup.gif ,o aš va savo suneliui noriu kombinezoniuką numegzti ar kokį kostiumėlį,tik niekada to nedariau blush2.gif ,gal atsiras mamyčių galinčių man pagelbėti ir pamokyti,kaip viską padaryti? 4u.gif verysad.gif  Gal kuri kokią shemutę atsiūs? Mano el pšt Indrute0117@draugas.lt ,būsiu lb dėkinga 4u.gif

Rusiskai supranti? blush2.gif turiu pora kostiumeliu berniukam blush2.gif
Atsakyti
Tame ir problema,kad skaityti rusiškai man sunkiai gaunasi doh.gif ,o kostiumėlių lb norėčiau... verysad.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras 4u.gif blush2.gif Geras zodis pastumeja dar kazka daryt. wub.gif Dabar rezgu plana, ka cia grazaus sunui nunerus rolleyes.gif g.gif
Siaip tai cia kaip ir liemene, ne sarafanas biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrė.R @ 2008 09 02, 11:24)
Tame ir problema,kad skaityti rusiškai man sunkiai gaunasi doh.gif ,o kostiumėlių lb norėčiau... verysad.gif

http://www.supermama...;#entry19541043 čia puslapis apie kombinzonus kostiumėlius, gal rasi ką ir nerusiškai...
Atsakyti
dekui merginos uz pagiras 4u.gif 4u.gif

grazina25 labai grazus kostimelis wub.gif wub.gif labai paprastai numegzta bet vaizdas tai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Akys raibsta nuo grozio, kuri kuriate 4u.gif Saunuoles!
Atsakyti
nu jau grozybiu nerealumas tai wub.gif jau tos boruzeles tai isvis wub.gif wub.gif
et... greiciau pagimdyciau tai bent zinociau ar lemta ir man visokias mergaitiskas grozybes bus gamint bigsmile.gif

auksarankes mamytes, turiu klausimeli, gal turit koki pleduko krastui aperima tinkama? nu schemute kokio dailaus rastelio? reikia kad butu kokiu 2-3 cm aukscio tas apnerimas (mezgu su gan plonos vilnos siuliukais, 3 nr virbalais) manau tikrai SM'e yra kurnors visokiu nuorodu prideta bet mane labai laikas spaudzia tai sakau gal jus kuri greiciau kanors pasiulyt galetumet blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 09 02, 08:19)
pasigirsiu smarkiai biggrin.gif  tongue.gif VA lotuliukas.gif  blush2.gif


Oi kokių čia grpžių užderėjo thumbup.gif bigsmile.gif labai linksma miela ir gražu smile.gif ir man į sarafaną panašu biggrin.gif

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 09 02, 09:10)
o cia mocherinukas


labai mielas, subtilus, minkštutėlis šiltutėlis mergaitiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 02, 17:46)
Oi kokių čia grpžių užderėjo  thumbup.gif  bigsmile.gif labai linksma miela ir gražu  smile.gif ir man į sarafaną panašu  biggrin.gif

Aciu, dar karta uz gerus zodzius. Kai su sijoneliu, tai atrodo kaip sarafanas, o kai ant kelniu, tai tada liemene mirksiukas.gif biggrin.gif


GAl kas turit kokiu nertu liemeniu pavyzdziu ax.gif Ar siaip ka nors berniukisko cool.gif

MAcheriniai neriniai/mezginiai man labai labai wub.gif kaip is debesies wub.gif Deja pati nemoku tokiu lengvu padaryt, kazkaip suspaustai gaunas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 02 rugsėjo 2008 - 18:09
user posted image
Papildyta:
pagaliau išmokau įdėti nuotrauką smile.gif Tai krikštynų kostiumėlis mažai mergytei. Schemų neturiu, viską kuriu "iš galvos" ir pagal išmatavimus smile.gif Nerta iš Maksi siūlų 2 numerio vašelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 02 rugsėjo 2008 - 22:31