Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

nu bet cia grozybiu tai prisiziuresi wub.gif wub.gif kad net akys paskui raibsta ir galvoje planu tai bunai oi oi oi kiek ilgai i prieki doh.gif saunuoles thumbup.gif thumbup.gif

bendysiu ir as pasirodyti paskutini savo darbeli megztuka sunui ax.gif tik deja modeliukas labai skubejo tongue.gif
user posted image
Atsakyti
O gal kas patars ar i mes kokia nuoroda pvz, kaip numegsti koki sliausta ar kelnytes su petnesytem mano lelei, plius is kur zinoti kokios proporcijos ilgis.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 27, 18:52)
merginos, suknutes nerealios  wub.gif  wub.gif

o va kaip atrodo mano grozis su kepurele (jau rodziau be kepureles):
user posted image


Net seilė nutįso, tokį grožį pamačius thumbup.gif

Gal kartais kepurytės scemutę turi ar bent jau kokį darbo eigos aprašą galėtum įmest. Aš irgi tokio tipo kepurytę galvoju suregzt, bet kad nemoku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 29, 18:23)


bendysiu ir as pasirodyti paskutini savo darbeli megztuka sunui ax.gif tik deja modeliukas labai skubejo tongue.gif
user posted image

Ohoo, labai grazus ir idomus megstukas wub.gif Gal didesne nuotrauka kaip nors ka wub.gif blush2.gif mirksiukas.gif Cia tom kiaurom pynem tipo darei?
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 08 29, 19:23)
Ohoo, labai grazus ir idomus megstukas wub.gif Gal didesne nuotrauka kaip nors ka wub.gif  blush2.gif  mirksiukas.gif Cia tom kiaurom pynem tipo darei?


taip kiauromis ax.gif bet su fonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 29 rugpjūčio 2008 - 18:58
Labai įdomus megztinukas thumbup.gif Gal gali raštelį įmest? Niekaip nesuprantu,kaip tos kiauros pynės daromos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 08 29, 20:10)
Labai įdomus megztinukas thumbup.gif Gal gali raštelį įmest? Niekaip nesuprantu,kaip tos kiauros pynės daromos blush2.gif


as seip rasto neturejau tik nuotrauka,bet gana aiskei parodytapynute
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 08 28, 13:37)
R tina labai graaažu  4u.gif  4u.gif  4u.gif



aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 29, 22:19)
as seip rasto neturejau tik nuotrauka,bet gana aiskei parodytapynute

O kaip tu čia foną įdėjai? Niu aju išradinga-nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 29, 19:23)
nu bet cia grozybiu tai prisiziuresi  wub.gif  wub.gif kad net akys paskui raibsta ir galvoje planu tai bunai oi oi oi kiek ilgai i prieki doh.gif saunuoles thumbup.gif  thumbup.gif

bendysiu ir as pasirodyti paskutini savo darbeli megztuka sunui ax.gif tik deja modeliukas labai skubejo tongue.gif
user posted image


4u.gif 4u.gif labai grazus megztukas,ir spalvytes ir rastelis na thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(r_tina @ 2008 08 28, 13:53)
Stai kaip as papuosiau savo kriksto dukryte smile.gif

user posted imageuser posted image

Laukiu Jusu vertinimu nes tai pirma mano suknele smile.gif pries tai neriau tik servieteles  ax.gif


bigsmile.gif na tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 08 30, 07:41)
O kaip tu čia foną įdėjai? Niu aju išradinga-nerealiai thumbup.gif


dekui uz gera zodi,o rasta tai damezgiau is apacios,darbo buvo biskuti bet rezultatas megztukas toks koki ir isivaizdavau ax.gif

QUOTE(valentinuke @ 2008 08 30, 08:25)
4u.gif  4u.gif labai grazus megztukas,ir spalvytes ir rastelis na thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:
bigsmile.gif na tiesiog  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif


dekui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Rasa @ 2008 08 29, 18:27)
O gal kas patars ar i mes kokia nuoroda pvz, kaip numegsti koki sliausta ar kelnytes  su petnesytem mano lelei, plius is kur zinoti kokios proporcijos ilgis.

Ar visą temą peržiūrėjai cool.gif . turėtų kažkur būt mano įdėta nuoroda į leliukų mezginius
Atsakyti