Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

cia mano paskutinis darbas

user posted image

kuri pradejau megzti nuo rankoves ja ir baigiau, kaip šis mezgimas vadinasi nezinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 28 rugpjūčio 2008 - 11:49
Stai kaip as papuosiau savo kriksto dukryte smile.gif

user posted imageuser posted image

Laukiu Jusu vertinimu nes tai pirma mano suknele smile.gif pries tai neriau tik servieteles ax.gif
Atsakyti
R tina labai graaažu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 08 28, 11:46)
cia mano paskutinis darbas


Be galo mielas ir simpatiškas megztukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2008 08 28, 11:38)
Labai grazus visu darbeliai wub.gif  wub.gif

gal kas turit kokia schemute, kaip boruzele nunert ax.gif Na, tokia paprasta, ale aplikacija ax.gif


As ant kepurytes tokias dariau:
user posted image

Ratu neri su uzmetimu tiek eiliu, kokio dydzio nori, kad butu boruzele. Galvyte neriau puse ratuko su uzmetimu ir prisiuvau po pilvuku. Su adata juodu siulu issiuvinejau taskelius ir ta perskyrima, o akytes su baltu. Stai ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2008 08 28, 11:53)
Stai kaip as papuosiau savo kriksto dukryte smile.gif


Laukiu Jusu vertinimu nes tai pirma mano suknele smile.gif pries tai neriau tik servieteles  ax.gif

man pati suknute nunerta labai graziai wub.gif thumbup.gif , bet:
1. truksta pasukneles (pamatytum visai kitoks vaizdas butu, o dabar tas bodziukas nekaip ziurisi)
2. kriksto skraistes irgi noretusi nertos...

o siaip, sekmes neriant toliau, nesustok nes puikiai pavyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 08 28, 09:07)
oi, soriuz kad tik dabar atsakau...  blush2.gif biskuti namie internetas levas tai nevisada uztenka kantrybes visas temas perskaityti... bet kaip sakoma geriau veliau nei niekada  blush2.gif  4u.gif

tai va, kojnytes mezgiau taip:
naudojau vilnyte (toks siaip gan plonas siulas) ir 4 nr virbaliukus (kad mezginys nebutu labai kietas, nes as megeja itempt siula..). tai va su situo deriniu buvo taip:
uzsidedi 24 akis ir mezgi ratu pirmiausia tiek, kiek nori kad ant blauzdytes butu. nu tai man panasiai gaudavosi 15-18 eiliu gal.
tada akis dalini i dvi lygias dalis, t.y. po 12. vienas 12 palieki kolkas ramybej o kitas 12 mezgi 8 eiles (jeigu keisi akiu skaiciu pradiniam variante tai sitoj daly eiliu skaicius turi buti apytiksliai lygus 2/3 akiu skaiciaus).
numezgus tas 8 eiles dalini akis vel i tris lygias dalis, t.y. po 4 ir pradedi megzti nuo viduriniuju 4 akiu. tris ismezgi paprastai o ketvirta sumezgi kartu su kito virbalo sonine akim (nors as tai nedalindavau ant triju atskiru virbalu po 4 akis, nes labai slysta, issiversdavau ir su vienu, tik reikia sekti kurias akis sumezgineji). nu ir taip mezgi kol tu soniniu akiu nebelieka. lieka tik 4 viduriniosios akys.
taip jau gausi kulniuka. tada kulniuko sonuose susirenki po 5 akis ir toliau mezgi vel ratuku kartu su tom 12 akiu kurias palikai pradzioje be darbo.
jegiu mezgi lygiuoju rastu tai tada reiktu kas 2-3 eiles pora kartu nuimti po viena aki abiejuose kojnytes sonuose, nes kitaip labai platu gaunasi. jeigu mezgi pvz stulpeliu, tai ji ir taip susitrauks del rasto.
mezgi tiek, kiek reikia pedutes ilgiui. (nu as mezgiau ~7 cm) ir tada uzbaigi kojne.
as uzbaigima dariau kiek kitoki nei iprastai, kad liktu daugiau vietos vaiko pirsciukam, t.y. dariau toki ale mini kulniuka (palikdavau ant vieno virbalo 4 akim maziau nei ant kito (cia kojnes priekio virsutinei daliai) ir tada tokiu pat budu kaip kulniuka numezgdavau likusias akis, kad akiu skaicius liktu toks pats kaip ant pirmojo virbalo. tuomet uzbaigdavau kojne sumegzdama abieju virbalu akis kartu)

niu aprasymas ilgas, bet viskas tikrai paprasta. tikiuosi supratai  4u.gif jei kas dar neaisku tai klausk  4u.gif

superinis aprasymas thumbup.gif 4u.gif Kaip einasi su pleduku? mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi moteros, kiek visokių grožybių nunėrusios swoon.gif wub.gif thumbup.gif

Aš nėriau ir suknelę krikštynoms, bet jos nusikėlė kitiems metams. Turiu viršų, sijonuką mąsčiau ananasinį, o čia pažiūrėjus jau nebežinau kokio sijonuko noriu. Nu taip viskas gražu wub.gif
QUOTE(Rife @ 2008 08 27, 15:45)
Graži dorin suknelė
Rodau ir aš krikšto suknelę
user posted image
user posted image

Labai gražu 4u.gif O kaip jūs platinat tuos ananasiukus?
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2008 08 28, 15:45)
superinis aprasymas  thumbup.gif  4u.gif  Kaip einasi su pleduku?  mirksiukas.gif


nu turiu jau 1/3 numezgus bet siandien va kate "sposa" padare ir apgrauze mano virbalo smailuji gala kol padetas mezginys buvo verysad.gif as su bambukiniais virbalais mezgu... tai daabr va negalesiu megzt kol nauju virbalu negausiu, o juos geriausiu atveju sestadieni gausiu jei mb nuvaziuos i parduotuve nupirkt... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 28, 15:15)
man pati suknute nunerta labai graziai  wub.gif  thumbup.gif , bet:
1. truksta pasukneles (pamatytum visai kitoks vaizdas butu, o dabar tas bodziukas nekaip ziurisi)
2. kriksto skraistes irgi noretusi nertos...

o siaip, sekmes neriant toliau, nesustok nes puikiai pavyksta  smile.gif


na, pasukneles nedariau specialiai, nors svarsciau toki varianta. nusprendem kad graziau kai matosi nuogos kojytes per nerinius.
skraiste irgi galvojau nert bet paskui apsigalvojau. tada viskas butu neriniai neriniuotai apneriniuota, kazkaip nezinau, man asmeniskai per daug perkrauta. taigi geriau tokia, visai paprasta skraistele. cia buvo grynai mano nuomone ir papuosiau taip kaip pati isivaizdavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 08 28, 14:33)
As ant kepurytes tokias dariau:
user posted image

Ratu neri su uzmetimu tiek eiliu, kokio dydzio nori, kad butu boruzele. Galvyte neriau puse ratuko su uzmetimu ir prisiuvau po pilvuku. Su adata juodu siulu issiuvinejau taskelius ir ta perskyrima, o akytes su  baltu. Stai ir viskas.

Aciu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 08 28, 13:33)
As ant kepurytes tokias dariau:
user posted image


Be galo graži kepurytė wub.gif


Atsakyti