Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

merginos, suknutes nerealios wub.gif wub.gif

o va kaip atrodo mano grozis su kepurele (jau rodziau be kepureles):
user posted image
Atsakyti
La Perla, jum reiktu mergyte gamint thumbup.gif
Jau tu suknuciu grazumas wub.gif
Atsakyti


QUOTE(La Perla @ 2008 08 27, 14:52)
merginos, suknutes nerealios  wub.gif  wub.gif

o va kaip atrodo mano grozis su kepurele (jau rodziau be kepureles):
user posted image

bigsmile.gif koks grozis. wub.gif Va kam Dievas vaseli i rankas idejo.

QUOTE(<emigrante> @ 2008 08 27, 14:57)
La Perla, jum reiktu mergyte gamint  thumbup.gif
Jau tu suknuciu grazumas  wub.gif

drinks_cheers.gif butu pati puosniausia mergaiciuke
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2008 08 27, 07:14)
Kiek gėrio pas rusaites radau, ir dar su aprašymais bigsmile.gif

http://picasaweb.google.ru/Danciite2
http://picasaweb.google.ru/murziks0
http://picasaweb.goo.../solnishko2.com

manau ir suknyčių čia rasit, ir berniukams idėjų 4u.gif

Labai daug ideju thumbup.gif
Atsakyti
sveikos kokiu nuostabiu darbeliu prisiziurejau net akys raibsta, saunuoles darbstuoliukes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

gal galit man padet ax.gif gal kuri turit ar zinot kur rast ant kriksto zvakeles koki nerinuka papuosima, buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 08 23, 15:39)
Brangioji, būk draugytė, 4u.gif  paaiškink man ,kiek akių tokioms"svajonėms" reik dėti, kiek kulniukui ir t.t. 5 virbalus laikyti moku, megzti taip pat. Tik va, su akių apskaičiavimu ne kas... O man reikia būtent tookio dydžio... ( savo svajonių .....).


oi, soriuz kad tik dabar atsakau... blush2.gif biskuti namie internetas levas tai nevisada uztenka kantrybes visas temas perskaityti... bet kaip sakoma geriau veliau nei niekada blush2.gif 4u.gif

tai va, kojnytes mezgiau taip:
naudojau vilnyte (toks siaip gan plonas siulas) ir 4 nr virbaliukus (kad mezginys nebutu labai kietas, nes as megeja itempt siula..). tai va su situo deriniu buvo taip:
uzsidedi 24 akis ir mezgi ratu pirmiausia tiek, kiek nori kad ant blauzdytes butu. nu tai man panasiai gaudavosi 15-18 eiliu gal.
tada akis dalini i dvi lygias dalis, t.y. po 12. vienas 12 palieki kolkas ramybej o kitas 12 mezgi 8 eiles (jeigu keisi akiu skaiciu pradiniam variante tai sitoj daly eiliu skaicius turi buti apytiksliai lygus 2/3 akiu skaiciaus).
numezgus tas 8 eiles dalini akis vel i tris lygias dalis, t.y. po 4 ir pradedi megzti nuo viduriniuju 4 akiu. tris ismezgi paprastai o ketvirta sumezgi kartu su kito virbalo sonine akim (nors as tai nedalindavau ant triju atskiru virbalu po 4 akis, nes labai slysta, issiversdavau ir su vienu, tik reikia sekti kurias akis sumezgineji). nu ir taip mezgi kol tu soniniu akiu nebelieka. lieka tik 4 viduriniosios akys.
taip jau gausi kulniuka. tada kulniuko sonuose susirenki po 5 akis ir toliau mezgi vel ratuku kartu su tom 12 akiu kurias palikai pradzioje be darbo.
jegiu mezgi lygiuoju rastu tai tada reiktu kas 2-3 eiles pora kartu nuimti po viena aki abiejuose kojnytes sonuose, nes kitaip labai platu gaunasi. jeigu mezgi pvz stulpeliu, tai ji ir taip susitrauks del rasto.
mezgi tiek, kiek reikia pedutes ilgiui. (nu as mezgiau ~7 cm) ir tada uzbaigi kojne.
as uzbaigima dariau kiek kitoki nei iprastai, kad liktu daugiau vietos vaiko pirsciukam, t.y. dariau toki ale mini kulniuka (palikdavau ant vieno virbalo 4 akim maziau nei ant kito (cia kojnes priekio virsutinei daliai) ir tada tokiu pat budu kaip kulniuka numezgdavau likusias akis, kad akiu skaicius liktu toks pats kaip ant pirmojo virbalo. tuomet uzbaigdavau kojne sumegzdama abieju virbalu akis kartu)

niu aprasymas ilgas, bet viskas tikrai paprasta. tikiuosi supratai 4u.gif jei kas dar neaisku tai klausk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 27, 19:52)
merginos, suknutes nerealios  wub.gif  wub.gif

o va kaip atrodo mano grozis su kepurele (jau rodziau be kepureles):
user posted image


4u.gif Labai grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
P.S. kaip matei mano kojnyciu paveikslelyje yra tris skirtingi modeliukai, ale esme ju visa ta pati, skiriasi tik naudoti rastai ir del to skiriasi truputi kojnyciu forma mirksiukas.gif bet megzta tai kaip ir vienodai ax.gif
nusimegzk viena ir esme pagausi. o tada jeigu bus per maza ar per didele islaikydama proporcija padidink/pamazink pradini akiu skaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 08 27, 16:02)
Kokios fainos suknikės  thumbup.gif
Aš tai tik skraistę nunarpliojau krikštynoms, kurių nebus. Taip gavosi... Taigi grūsiu ją netvarkytą spinton, o kitiem metam gal suknelei ar sijonui reiks pritaikyt. Kaip manot?
Foto: Skraistė
iš nugaros
bandom daryt sijoną


O čia kartais ne ant berniuko fotografuojama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 28, 09:43)
O čia kartais ne ant berniuko fotografuojama?  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nea, čia mano mergica beplaukė, o ir apsirengus namie laksto bile kaip, tai gal ir atrodo "berniukas" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 08 27, 17:56)
Numegsčiau viršų tikleliu ir padaryčiau ilgom rankovėm.Gankovių galus suriščiau spalvotu kaspinu, kad būtų pūstos. Jei gėlės nusiima, tai prisiūčiau suknelės apačioje. Liemenį suriščiau kaspinu. Pamušalą parinkčiau spalvotą.
Galima padaryti panašiai kaip šita mano suknelė
user posted image
user posted image


Vajė kaip gražu wub.gif

Atsakyti
Labai grazus visu darbeliai wub.gif wub.gif

gal kas turit kokia schemute, kaip boruzele nunert ax.gif Na, tokia paprasta, ale aplikacija ax.gif
Atsakyti