Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

QUOTE(Lėliūnas @ 2008 08 25, 16:57)
Labai aciu, tai mano pirmieji darbeliai, dariau su meile, vis galvojau kad kazin kas gausis, o gavosi tai ka matote...

Labai grazus darbeliai. Bet man geriau virbaliukais darbuotis vaselis man nepaklusta doh.gif
Atsakyti
Lėliūnas, suknutes be galo grazios wub.gif user posted image
Kruopsciai, graziai padaryta thumbup.gif Na jei tai pirmieji tavo darbeliai ,tai kokiu groziu bus veliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai grazu.. wub.gif

labukas,gal kas padetumet man..ar mezgami sijonukai is pusvilnes?nerandu niekur jokiu schemuciu ar pavyzdeliu.. doh.gif
aciu.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Esu pasišventusi siuvinėtoja, bet va, sumąsčiau jog reikės savo būsimam leliukui numegzti keletą rūbelių. Taigi aš čia pasivaidensiu, jei priimsit, gal ir klausimėlių keletą užduosiu. ax.gif

Jūsų drabužėliai tiesiog nuostabūs... wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2008 08 26, 09:13)
Labutis  4u.gif

Esu pasišventusi siuvinėtoja, bet va, sumąsčiau jog reikės savo būsimam leliukui numegzti keletą rūbelių. Taigi aš čia pasivaidensiu, jei priimsit, gal ir klausimėlių keletą užduosiu.  ax.gif

Jūsų drabužėliai tiesiog nuostabūs...  wub.gif  bigsmile.gif

Labai grazus tavo siuvineti darbeliai wub.gif Monaliza ir saulegrazos ispudingos
Atsakyti
QUOTE(Frigii @ 2008 08 26, 09:51)
Labai grazus tavo siuvineti darbeliai wub.gif  Monaliza ir saulegrazos ispudingos


Dėkui ax.gif blush2.gif Baisiai noriu išmokt profesionaliai megzti, dabar tik šiaip tik truputį moku... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2008 08 25, 11:08)
Ir mes basakojės pasirodom 4u.gif

user posted image


Noriu savo mergytei sarafaniuką nunarplioti. Gal patarsit kokius siūlus rinktis, kad būtų ir šiek tiek šilta ir nesiveltų g.gif

Pagal kokią shamą megzei? Ar iš galvos? ax.gif

http://public.fotki....i/dscn2432.html

Koks čia raštelis? blush2.gif
Čia toks pats? Tik labiau platėja?
http://public.fotki....i/dscn2708.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loncelotas: 26 rugpjūčio 2008 - 10:55
QUOTE(loncelotas @ 2008 08 26, 10:52)
Noriu savo mergytei sarafaniuką nunarplioti. 1)Gal patarsit kokius siūlus rinktis, kad būtų ir šiek tiek šilta ir nesiveltų  g.gif

2)Pagal kokią shamą megzei? Ar iš galvos? ax.gif

http://public.fotki....i/dscn2432.html

3)Koks čia raštelis? blush2.gif
Čia toks pats? Tik labiau platėja?

1)Imk vilną su sintetika. Tai ir pašildys ir ne taip velsis. Maniškė megzta medvilniniais siūlais tik storesniais.

2)Schema paprastutė. Mezgasi nuo apačios į viršų. Pirmiausia pamatavau dukrytę po krūtine, suknelės apačia du kart platesnė, o tos garbanėlės dar dvigubai platesnės. Žodžiu, jei apsiskaičiuoji, jog po krūtine tau reikės 80 akių, tai uždedi 320, pamezgi 6-8 cm, susiaurini iki 160 sumegzdama po 2 akis. O tada pasiskaičiuoji po kiek akių ir kas kiek eilių siaurinti iki tų 80 akių. Ir paskui lieka viršus. Tokia ir schema ax.gif

3)O raštas - trikotažinis. Iki rankovių prakirpų megzta ratais - visos akys geros. O viršus, gera pusė - gerom akim, išvirkščia - išvirkščiom.
Atsakyti
biggrin.gif sveikos 4u.gif
pas man mezgimo štilis blush2.gif , bet jau renku siūlus rudens žiemos sezono darbams 4u.gif

QUOTE(X-iuke @ 2008 08 24, 17:11)
Nonna Nuostabus darbelis  wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
gal galima schemutę ax.gif

QUOTE(Egloshke @ 2008 08 25, 11:08)
Ir mes basakojės pasirodom 4u.gif

sarafanas thumbup.gif , bet modelis dar gražesnis 4u.gif

QUOTE(Lėliūnas @ 2008 08 25, 16:57)
Labai aciu, tai mano pirmieji darbeliai, dariau su meile, vis galvojau kad kazin kas gausis, o gavosi tai ka matote...

nu... jei čia pirmieii toooookie wub.gif wub.gif wub.gif darbeliai tai kas bus toliau mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti kur butu galima rasti 4-6metu mergytem sukneliu su schemom mezgimui ar nerimui blush2.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės bigsmile.gif

labai gražiai vaikučiai Jūsų papuošti
Nonna, Egloshke, Lėliūnas labai dailūs, kruopščiai atlikti darbukai, net širdis sala bežiūrint wub.gif

O didesniems berniukams nemezgat niekas? Noriu savo 8-mečiui kanors numegzti, reikia idėjos notworthy.gif
Atsakyti
Na berniukams aš neturiu daug prisirinkus, nes iki šiol buvo neaktualu. Štai kelios idėjos http://public.fotki....darbai/vaikams/
Atsakyti