Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

QUOTE(norali @ 2008 05 20, 17:10)
Sveikos, merginos 4u.gif
parodysiu ir as koki svarkeli numezgaiu mazai graziai mergytei 4u.gif
user posted image


Labai grazus svarkelis, gals chemute butu galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 05 20, 17:10)
labai grazi suknyte thumbup.gif , o is kokiu siuliuku cia mezgei?

cia medvilne 100% lietuviska vernito ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 05 20, 12:58)
sveikutes supermamytes!  4u.gif

vis uzmezdavau aki i jusu temele ideju pasirankioti, pasiskaitinedavau, bet neturedavau ka parodyt. jau kelis menesius bandziau kanors numegzti savo leliukui ir vis nesigaudavo  doh.gif tai blogai dydi numatuoju ir padarau per maza, tai dar kasnors, tai taip nei vienas kurinys galo ir nepasiekdavo  blush2.gif

bet va sestadieni pagavo ikvepimas, be jokiu piesinuku ar paveiksliuku, tiesiog is galvos, sedau ir per 3 dieneles numezgiau stai toki megztuka savo busimam pirmagimiui  wub.gif

user posted image

naudojau medvilninius siuliukus, tai gavosi toks minkstuuuutis svelnuuuutis. tikrai nebadys jautrios vaiko odeles  ax.gif

dabar is to azarto vakare bandysiu susikurti modeliuka antram megztukui  bigsmile.gif

labai dailu, o kur perki ir kiek kainuoja ta medvilnė lietuviška?

QUOTE(egverb @ 2008 05 20, 14:23)
gal kas turit nuorodu kur butu nertu uzkloteliu, nes dauguma kur ideta i foruma, tai tos nuorodos neveikia. man labai skubiai reikia  4u.gif

va čia yra temukė apie tai :
http://www.supermama...?...300294&st=0
Atsakyti
Cia siandien uzbaigtas kostiumelis
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 20, 19:47)
labai dailu, o  kur perki ir kiek kainuoja ta medvilnė lietuviška? 
va čia yra temukė apie tai :
http://www.supermama...?...300294&st=0


tai kad ne as cia ta lietuviska medvilne pirkau ax.gif kita mamyte apie tai pasake.
as tai pirkau nelietuviska VCUP'e

Ligvita, nepaprastai grazus kostiumelis wub.gif

as tai kol leliukas negime tai tik megztukus ir pledukus planuoju megzt, nes lyti suzinosiu tik gimus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 05 21, 08:45)
tai kad ne as cia ta lietuviska medvilne pirkau  ax.gif kita mamyte apie tai pasake.
as tai pirkau nelietuviska VCUP'e

Ligvita, nepaprastai grazus kostiumelis  wub.gif


oi oi atsiprašau, susibalamutijau  blush2.gif


as tai kol leliukas negime tai tik megztukus ir pledukus planuoju megzt, nes lyti suzinosiu tik gimus.  ax.gif

aš mezgu vokelį, batukus, galvoju apie megztinuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 21, 10:01)
aš mezgu vokelį, batukus, galvoju apie megztinuka  wub.gif


aha, vokeli gera mintis nusimegzti smile.gif reiks ir man... na bet pirmiausia dar vienas megztukas (nes siuliuku turiu), tada pledukas (nes jau paveiksliuka nuziurejau) o tada jeigu dar bus tiek energijos tai ir vokeli koki numegziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 05 19, 00:00)
user posted image
user posted image

Paskutinis "karštas" kurinys ax.gif

o gal galima būtų raščiuką šitos nuostabios suknelės? 4u.gif norėčiau tokios savo mažulei krikštynoms. kadangi esu naujokė nėrime, tai iš paveikslėlio nemoku raštelio "pagamint" ax.gif
Atsakyti
kokie nuostabus darbeliai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės
turiu klausimą: Vilnietės, kur jūs perkate sagutes savo megstukams. ieškau tokių įdomesnių vaikiškų - bitučių, šypsenėlių, eglučių, gėlyčių ir pan....
Atsakyti
QUOTE(gertrudos mama @ 2008 05 23, 16:23)
sveikutės
turiu klausimą: Vilnietės, kur jūs perkate sagutes savo megstukams. ieškau tokių įdomesnių vaikiškų - bitučių, šypsenėlių, eglučių, gėlyčių ir pan....

vaikiškų sagučių yra Viršuliškių Madoje antrame aukšte galanterijos skyriuje. aš bent jau perku čia, nes šalia gyvenu. ir daugiau niekur neieškau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gertrudos mama @ 2008 05 23, 15:23)
sveikutės
turiu klausimą: Vilnietės, kur jūs perkate sagutes savo megstukams. ieškau tokių įdomesnių vaikiškų - bitučių, šypsenėlių, eglučių, gėlyčių ir pan....

VCUP,
Ibrahim kalvarijų g,
Audinių imperija prie kalvarijų turgaus
Gariūnai
pasažas po šeškinės IKI (ten mažokas sk)
Atsakyti