Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

La Perla, Jeigu turesiu mergyte - krykstynom kopijuosiu paskutini darbeli blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 12 rugpjūčio 2008 - 20:09
dieve koks grožis vaikučius puošti krikštui rankų darbo rūbeliais wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
La Perla - SUPER SUPER!!!!!
Grožis nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif LA PERLA sukneles thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
o cia mano darbelis dukrytei serafaniukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 13, 16:47)
o cia mano darbelis dukrytei  serafaniukas


Labai gražus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 13, 16:47)
o cia mano darbelis dukrytei  serafaniukas
user posted image

Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 08 12, 17:22)

Gal kas galėtų papasakot kaip neriamas pats suknytės viduriukas blush2.gif Tiksliau ta vieta kur veriama juostelė blush2.gif
Atsakyti
irma,labai gražus sarafaniukas 4u.gif

la Perla,nesusilaikysiu jau net nežinau kelintą kartą nuo pagyrų tavo darbams thumbup.gif

o nesenai rodyti mano krikšto rūbeliai jau pas savo gražuolę lėlytę,jos šventėje

user posted image

user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif na jau koks grozis thumbup.gif tiesiog negali akiu atpliest bigsmile.gif bigsmile.gif o jau kaip tinka mezgytei na dar karta thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 13, 23:44)
irma,labai gražus sarafaniukas 4u.gif

la Perla,nesusilaikysiu jau net nežinau kelintą kartą nuo pagyrų tavo darbams thumbup.gif

o nesenai rodyti mano krikšto rūbeliai jau pas savo gražuolę lėlytę,jos šventėje

user posted image

user posted image

Nerealiai graziai atrodo ant modeliuko wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pats jau komplektukas nerealaus grozio, o ant modeliuko, tai isvis pasaka!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti