Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

Labukas dardštuoliukės

Noriu savo vaikinukui nunerti liemenę, bet taip greitai nerandu jokio pvz, gal kuri turit po ranka nuorodėlę?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 07 17, 12:17)
Labukas dardštuoliukės

Noriu savo vaikinukui nunerti liemenę, bet taip greitai nerandu jokio pvz, gal kuri turit po ranka nuorodėlę?

as mezgiau vienu graziu rastuku liemene savo suneliui. bandysiu tau ideti nuotrauka. is pradziu, kol isikirtau ta rasta buvo sunkoka, bet is tikro nera ten kas veikti. pabandysiu ir jau baigta liemene nufotografuoti smile.gif
user posted image
o stai mano gaminys:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temptress: 17 liepos 2008 - 13:39
4u.gif sveikos, darbščiosios mamos,

gal tris mėn. narplinau vakarais ir va kas gavosi blush2.gif pilvinukui smile.gif tikiuosi jam patiks taip pasipuošus namučio važiuot, pas tėtį ir vyresnį brolį . vertinkit bigsmile.gif
user posted image

is arčiau:
user posted image
Atsakyti
Saulegraza, labai dailu 4u.gif
Atsakyti
Kokie gražūs visų darbeliai - gražiai papuošti ir laimingi mažyliai. Aš taip pat parodysiu savo nemiegotų naktų rezultatą - krikšto suknelę dukrytei. tongue.gif
user posted image
Atsakyti
temptress ačiū už schemą, tavo liemenė labai daili, bet aš noriu nerti su vašeliu, kaip su virbalais megzti primiršus esu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 07 13, 19:36)
sveikos mezgejos,
Pradejau ir as megzti savo busimam vaikeliui. Noriu numegzti kelnytes tik nezinau nuo ko cia pradeti. Gal galite patarti? Tikriausiai reiketu pradeti megzti nuo kojyciu apacios ir platinti?ar kaip?

jei rusiškai skaitai, čia yra aprašymų http://www.uzelok.ru/b_00_page1.html
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 07 17, 14:47)
temptress ačiū už schemą, tavo liemenė labai daili, bet aš noriu nerti su vašeliu, kaip su virbalais megzti primiršus esu blush-anim-cl.gif

turbut neisiskaiciau i posta tavo smile.gif
as pakolkas neriu tik serveteles, su liemenem reikalu nesu turejus, tai padet negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 07 17, 15:41)
jei rusiškai skaitai, čia yra aprašymų http://www.uzelok.ru/b_00_page1.html


Ui, kiek daug pavyzdeliu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pookelis ir aš dabar žvigtelėjau į nuorodą, ačiū, radau ko norėjau clap.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 07 14, 18:26)
gal dar kas gali parašyti?

manau, kad galvytę reiktų pamatuoti. juk suaugusiųjų galvos skiriasi, tai skiriasi ir vaikų. ir pagal amžių sunku orientuotis, na nebent tik apytiksliai...
Atsakyti
Ericka, šaunuole bigsmile.gif , kaip gražuuuuu thumbup.gif
Atsakyti