Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

QUOTE(Meduvė @ 2008 07 13, 19:36)
sveikos mezgejos,
Pradejau ir as megzti savo busimam vaikeliui. Noriu numegzti kelnytes tik nezinau nuo ko cia pradeti. Gal galite patarti? Tikriausiai reiketu pradeti megzti nuo kojyciu apacios ir platinti?ar kaip?

Radau tokią schemutę:
labai didelė, ryt bandysiu pamažint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarlet: 14 liepos 2008 - 23:05
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 15, 00:02)
Radau tokią schemutę:
labai didelė, ryt bandysiu pamažint  doh.gif

user posted image
gal bus naudinga kam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 07 10, 15:09)
Peržiūrėjau savo paveiksliukų kolekciją, neradau. Gal pamėgint ant popieriaus pasipiešt kaip tuėtų atrodyt ir tada megzt, vaivorykštė tai ne arklys koks...



4u.gif taip ir padarysiu, o tai jau pavargau ieškoti smile.gif
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Zuzanėlė @ 2008 07 09, 19:14)
Merginos, turiu tokį prašymą... ax.gif
Mano "princesė" užsakė numegzti liemenę arba megztuką su vaivorykšte biggrin.gif .
Gal kas nors turite savo lobynuose kokią schemutę, ar gal kur nors akis buvo užkliuvus???
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Cia yra gal tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2008 07 10, 07:46)
nea, dedu suknytę ant bodžiuko trumpom rankovytėm. Va taip atrodom:

user posted image


Labai gražu wub.gif

Esu visiška naujokė mezgime, gal galėtumet man patarti, norėčiau savo dukrytei numegzti sarafaniuką, forma būtų panaši kaip saliukes, bet nežinau po kiek akių kas kiek eilių mažinti, kad iki pažastų susiaurėtų, gal galit man patart, ar kokia schemą kurią suprasčiau nurodyt blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri nors turit sios sukneles apatines dalies rasteli? Labai labai reikia...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ba_Bochka @ 2008 07 15, 14:33)
Labai gražu  wub.gif

Esu visiška naujokė mezgime, gal galėtumet man patarti, norėčiau savo dukrytei numegzti sarafaniuką, forma būtų panaši kaip saliukes, bet nežinau po kiek akių kas kiek eilių mažinti, kad iki pažastų susiaurėtų, gal galit man patart, ar kokia schemą kurią suprasčiau nurodyt  blush2.gif



neriau pagal sita pavyzdi (radau kazkurios mamytes lobyne):user posted image

ir schemute:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 07 15, 16:07)
Gal kuri nors turit sios sukneles apatines dalies rasteli? Labai labai reikia...
user posted image


as kai neriau sukneles savo panom, naudojau sia scemute.Bet cia gaunasi gana mazas tas krastelis, tai as visur pridejau daugiau stulpeliu, kad rastelis gautusi platesnis ir ilgesnis. ax.gif
user posted image
user posted image
tai gavosi va kaip ( jau rodziausi anksciau) blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Ericka): 15 liepos 2008 - 20:46
QUOTE((Ericka) @ 2008 07 15, 21:43)
as kai neriau sukneles savo panom, naudojau sia scemute.Bet cia gaunasi gana mazas tas krastelis, tai as visur pridejau daugiau stulpeliu, kad rastelis gautusi platesnis ir ilgesnis.  ax.gif
user posted image
user posted image
tai gavosi va kaip ( jau rodziausi anksciau)  blush2.gif
user posted image


Labai labai aciu uz schemute 4u.gif 4u.gif Labai grazios sukneles ir paneles mirksiukas.gif Beje, o kaip tuos kvalbanus viena ant kito taip nerti reikia?
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 07 15, 23:00)
Labai labai aciu uz schemute  4u.gif  4u.gif Labai grazios sukneles ir paneles  mirksiukas.gif Beje, o kaip tuos kvalbanus viena ant kito taip nerti reikia?

kai nuneriau virsutini kvalbona tongue.gif , tada is po apacios neriau tikiu rasteliu kaip suknele, tik ne po du stulpelius , bet po viena ( jei aiskiai cia parasiau). ir neriau tokio ilgio kaip ta karbatka, o tada jau iskarto ir ta apatine neriau. na gaunasi panasiai kaip su pasijoniu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2008 07 15, 19:53)
neriau pagal sita pavyzdi (radau kazkurios mamytes lobyne):user posted image

ir schemute:
user posted image


Dekui 4u.gif

ax.gif niu man vis vien niekas neaisku.. nesuprantu nei keik cm apacia nei po kiek siaurint, nei kas kelinta eile, nes cia nerimo schema, o as galvoju megzti, visai zalia as blush2.gif

Gal kas turit 3-6 menesiu mergytei schemute sarafano panasios formos?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 15, 09:17)
user posted image
gal bus naudinga kam  ax.gif


O tai nuo kurios cia vietos pradeti megzsti? g.gif
Atsakyti