Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

Nonna, labai sauni, ir spalvyte, ir modeliukas thumbup.gif wub.gif cia gruodinukei savo nerta?
Atsakyti
Saliuke labai gražus komplektukas.
nona suknytė labai graži butu idomu pamatyti ant manekėnės
o aš norėjau pasirodyti su sarafaniuku vėsesniam orui


user posted image
Atsakyti
Vaje, kokių grožybių rimezgėt prinėrėt wub.gif Negaliu išeit nepagyrus blush2.gif Rūbeliai vienas už kitą gražesni wub.gif Šaunuolės thumbup.gif Puikūs darbeliai.
O jau ta sesučių nuotrauka... wub.gif Ir suknelės nuostabios, ir manekenės wub.gif Kyla noras krikštynoms mažajai suknelę pačiai pagamint, bet tada krikštytume turbūt po poros metų lotuliukas.gif
QUOTE(Oresta3 @ 2008 07 07, 11:29)
Oi kokie groziai, bigsmile.gif kaip jus turit laiko tiek megsti?

Man irgi toks klausimas kyla, ypač pamačius profily ar paraše ne vieną mažą klecką ir vieną po kito kepamus darbelius doh.gif Tikros Supermamos thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzanėlė @ 2008 07 09, 19:14)
Merginos, turiu tokį prašymą... ax.gif
Mano "princesė" užsakė numegzti liemenę arba megztuką su vaivorykšte biggrin.gif .
Gal kas nors turite savo lobynuose kokią schemutę, ar gal kur nors akis buvo užkliuvus???
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Peržiūrėjau savo paveiksliukų kolekciją, neradau. Gal pamėgint ant popieriaus pasipiešt kaip tuėtų atrodyt ir tada megzt, vaivorykštė tai ne arklys koks...
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 07 10, 13:01)
Nonna, labai sauni, ir spalvyte, ir modeliukas  thumbup.gif  wub.gif cia gruodinukei savo nerta?


As turiu gruodinuka biggrin.gif
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Na jusu visu nunertrubeliai tokie grazus, kad zodziu trukta. bigsmile.gif Bet dauguma suknuciu nertos, o as labiau linkstu prie mezgimo. Gal kas turite megztu sukneliu pavyzdeliu. wub.gif Nors tikrai gailiuos, kad neneriu. Nezinociau net nuo ko pradet. verysad.gif
Atsakyti
Šortai su susimąsčiusiu zuikiu:
user posted image

va taip atrodo susegus šleikas

user posted image

o va taip atrodo iš nugaros

user posted image

Atsakyti
sveikos mezgejos,
Pradejau ir as megzti savo busimam vaikeliui. Noriu numegzti kelnytes tik nezinau nuo ko cia pradeti. Gal galite patarti? Tikriausiai reiketu pradeti megzti nuo kojyciu apacios ir platinti?ar kaip?
Atsakyti
sakykit 5 metukų mergytės galvytės kokia apimtis yra?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 07 14, 14:12)
sakykit 5 metukų mergytės galvytės kokia apimtis yra?

Manau, kad kaip suaugusiojo. Draugės mergytės 3,5 metų 53 cm, kai mano galvos 54 cm. Nebent mes matuodamos numatavom.... Nors sakė, kad 9 m. pusseserės kepurės jai tinka. Tai va
Atsakyti
gal dar kas gali parašyti?
Atsakyti
Sveikutes, labai reikia jusu pagalbos. Dukrytei nuneriau kostiumeli, tai vat mano vaikinas (7m.) uzsiprase, kad ir jam ka nors nunerciau. Mastau apie liemene, gal kas turit kokiu nertu liemeniu pavyzdziu, nes nert man daug lengviau, nei virbalais darbuotis ax.gif
Atsakyti